Değişik bir hikaye...(Yeleköy)

Jopcu Zehirx

Mızrakçı
La olum sen kimsin? Sonra bana diyorlarki böyle konuşma antipati topluyorsun. Ya bırakın bu işleri. Bi düşünün abi.
Sen kimsin bilader, saf mısın çok mu zekisin. Yok salmışmış yok acaba demiş hikayenin sonunda başında tahmin ettiği gibi kimse uğraşmamış haklı çıkmış bla bla. Lan düdüklü tencere, O kadar vizyonun vardıysa o haritada o puanlara niye geldin? Etrafındaki insanlara niye oyun oynattın. İş işten geçmiş yumurta kapıya dayanmış sen kalkııyorsun insanların sadakatını sana olan inancını sorguluyorsun. Yok benim için uğraşcakları cart curt. Kimsin lan sen, hikayenin sonunda kendi göbeğini kesmekten aciz, her zaman maşa olacak kalibrede bir kafa..

Tanışırız birgün.

Lord CengizHan

Mızrakçı
Benim hesabı bırakma nedenim boşuna uğraşmamaktı. Uğraşsam da kendimi yormaktan başka birşeyde değildi. Bana dedikleri Vuslatla birleşiyoruz misleri tespit edin vuslat ara girecek dendi. Ben istesem burda hertürlü arayı kendim de denerdim ki o gece uyumadım oda ayrı bir durum. Sadece bekledim acaba ara deneyen olacak mı diye kimlerin mis araları yetişiyor kimlerin yetişmiyor hepsini tek tek baktım bir kişi bile denemeyince dedim boşuna uğraşmıyım burda bişeyler yapmaya çalışsamda sadece bazı kişilere zaman kazandırmaktan başka bir işe yaramayacağı için hesabı bakıcı attım. Şimdi Sorum şu sana Ara atıcaz diyip bir kere bile ara denenmemisi mi olay ?
Kendi köylerini ve klaninin köylerini nopa peşkeş çekmen olay ;)

OrJ1naL

Çaylak
Ben Mehmet falan tanımam bilmem. W62 de mirde oynadım, o yüzden burada oraya katıldık sonra sizinle birleşme oldu. Ama gördüm ki w62 de satıldık burada da satılıyoruz.

seni burda kimse satmadı kendi kendini bişeyr inandırıp bahane arayıp durman ve şuanki pozisyonun neden bahane aradığını ispatlıyor
senin o mydnzr sattı bilmem ne yaptı dediğin adamlarla ben 6 7 yıldır her girdiğim dünyada savaştım karalama kampanyası yapma senin yaptığını 12 yaşındaki oğlum yapmaz..
ve wp grubundam aldıgın ss yi hamam tellakları gibi inanmayan varda ss atarım demen ayrı bi ironi..
Satmak içinde vardı sattın yaptığın yanlışı karşı tarafa atma...

her gün okuyorum forumu bi sana yazdım çünkü ... ayağı yapıyorsun aklınca burada..

Yeleköy ve devran bazı konuşmalarda bir klan bir ekip çıkacak dediği ekip bu olsa gerek boşuna şekil yaparak çıkması direk vuslat olması hep aynı hikaye tutturmuşlar yok sizi toplıcaklar yok sizi yarı yolda bırakacaklar. Bu üç kuruşluk adamlara inanlara da üzülüyorum sonları yine toplanmak :)

seni burda kimse satmadı kendi kendini bişeyr inandırıp bahane arayıp durman ve şuanki pozisyonun neden bahane aradığını ispatlıyor
senin o mydnzr sattı bilmem ne yaptı dediğin adamlarla ben 6 7 yıldır her girdiğim dünyada savaştım karalama kampanyası yapma senin yaptığını 12 yaşındaki oğlum yapmaz..
ve wp grubundam aldıgın ss yi hamam tellakları gibi inanmayan varda ss atarım demen ayrı bi ironi..
Satmak içinde vardı sattın yaptığın yanlışı karşı tarafa atma...

her gün okuyorum forumu bi sana yazdım çünkü ... ayağı yapıyorsun aklınca burada..

İskandinavya

Yasaklı
Boş yapma

Ben kendi klanim için doğru olanı yapıyorum, siz nop için doğru olanı yapıyorsunuz. Nop klanına lafım yok onlar da kendi çıkarına göre oynuyor. Bu madem çıkar olayına geldiyse bende istediğimi yapmakta özgürüm. Nop a dünya kapattirmak icin oynuyoruz demiyormuydunuz?

Kudret ekibi kadar dalkavuk olani da görmedim

Kendal : Nop a dünya kapattirmak için geldik.
Poseidon mustafa : nop a dünya kapattirmaya geldik.

Nop: kardeşim klana gel dostum fjkfldld

Nop aciz bir klandir bu kadarrrr

İskandinavya

Yasaklı
İlk başta böyle bi durum yoktu. Nop herkese hala mesaj atıp klana gel diye mesaj çekiyor bu kadar ezik bir klan görmedim

segezha

Mızrakçı
Bu oyun bir klan üzerinde belli başlı ekiplerin yardımlaşmasıyla oynanmamalı. Hiç zevki kalmıyor açıkçası. Nop klanındaki ekipler, vegas klanındaki ekipler, champions klanı, varsa vuslat klanındaki ekipler. Bu oyun kişisel hırsa dönüştü. Bana kalırsa her klanın 70teki shelby, 68deki gölge gibi olması lazım. Bir pakt oluşumunu yine anlarım çünkü pakt varsa dağılabilirde.Az önce w70 e baktımda nop klanı 2 kıtayı zaten savaşmadan almış. Güney batı allak bullak olmuş. Orayıda yarım saysak 2.5 kıta ediyor. sub343 dicipline süper bücür falan bu arkadaşlar neden pre harcıyor ki. Muhtemelen ekipler arasındaki rekabetlerinden. En azından ben öyle düşünüyorum

ben onu senin için yazdım aslan adamları klandan atıp ayıp topluyorsun o kadar cesursun ki adamların birliklerini kaydedip öyle vuruyorsun benimde yorumum bu. Oyun zekan yapabileceğin her şey bu kadar.
+ veririm hatta bunların nasıl bir aşiret nasıl bir tarikat olduklarını anlayamadım halen aga. klanlar tarihindede enderdir böyle bir yapılanma

OrJ1naL

Çaylak
NOP gibi bir klanın dünya kapattırılmasına ihtiyacı mı var? Normal şartlarda girdiği her dünyanın favorilerinden biridir NOP klanı.

Bu yalakaların derdi NOP’a nasıl dünya kapattırırız değil NOP sayesinde nasıl dünya kapatırız :)

Nop klanı DM gelsin onlar bana bu Dünyayı kapattırırsa ben de onlara sıradaki Dünyayı kapattıracağım orada işler böyle yürüyormuş

54te ağladıgın gibi mi kapattırcan dünya..?

kerxikas

Acemi
UP rengini belli etti çok şükür. NOP varyasyonları alarak. Burada birşeylerin kavgasını vermeye gerek yok kanımca, her world aynı mevzular. Herkes görünürde aile klanı karşıtı ama işine gelince kendini başkalarına yamamaya çok meraklı. Sorsan herkes oyuncu ama yalnız savaşmaktan çekincesi var. Başarıyı güçlüden taraf olmayı bulan herkes bir yanılsamanın içerisinde. Zira oyunun amacı savaşmak ve keyif almak. Uykusuz kaldığında ve ekip olarak işler yaptığında mutlu oluyorsan gerçek doyuma ulaşmışsındır. Kapatmak senin moral kaynağın ise güçlüden taraf olmak her daim doğru yoldur. Gördüğüm kadarıyla forum savaşlarının temel sebebi de bu :) Kapatmak vs. Keyif almak...

Loose CannoN

Çaylak
UP rengini belli etti çok şükür. NOP varyasyonları alarak. Burada birşeylerin kavgasını vermeye gerek yok kanımca, her world aynı mevzular. Herkes görünürde aile klanı karşıtı ama işine gelince kendini başkalarına yamamaya çok meraklı. Sorsan herkes oyuncu ama yalnız savaşmaktan çekincesi var. Başarıyı güçlüden taraf olmayı bulan herkes bir yanılsamanın içerisinde. Zira oyunun amacı savaşmak ve keyif almak. Uykusuz kaldığında ve ekip olarak işler yaptığında mutlu oluyorsan gerçek doyuma ulaşmışsındır. Kapatmak senin moral kaynağın ise güçlüden taraf olmak her daim doğru yoldur. Gördüğüm kadarıyla forum savaşlarının temel sebebi de bu :) Kapatmak vs. Keyif almak...

Kapatmak vs Adam Satmaktan Keyif Almak diye düzeltelim o halde :)