Değişik bir hikaye...(Yeleköy)

HapazCı.

Okçu
Mesajlarını Vuslat ve kendi ekibimle dalga geçerek okuyorduk. Whatsapp grubunda bizimkilere bakın şimdi herkese davet gelecek dedim ve davet attın :) Aykan onlar girmeyecek demiş :D Biz size girmek istesek klandan ayrılmazdık. Ben Aykan'a sizin iki yüzlü olduğunuzu söyledim ve davetin raporunu ilettim o yine de size katıldı. Diyeceklerim bu kadar. Aynı davetin raporu Feryatta'da var. Yol alabilirsin şimdi.

Hem klan davetlerini geri çekerek hem dün aksamki teklifini reddederek sana yolu ben verdim. Karıştırıyorsun.

Birisiyle olan özel konuşmanı paylaşmakta senin karaktersizliğin beni bağlamaz :)
Ama sen feryat gibilere yalakalık yapmak için böyle şeylere muhtaçsın tabi :)

İyi oyunlar.

EİBO-UNUS

Casus
Hem klan davetlerini geri çekerek hem dün aksamki teklifini reddederek sana yolu ben verdim. Karıştırıyorsun.

Birisiyle olan özel konuşmanı paylaşmakta senin karaktersizliğin beni bağlamaz :)
Ama sen feryat gibilere yalakalık yapmak için böyle şeylere muhtaçsın tabi :)

İyi oyunlar.

tongaya düşmüş gördüm sizi adamlardan davet çekmek yol vermek demek olmuyor daveti atmamak istedikleri halde almamak yol vermek demek oluyor bence.dedıgı gıbı tıye aldı ve guldulerse ıyı eğlence cıkarmıslar kendılerıne makarasındaki adamları severim

whisper*

Baltacı
Hala aşiret klanlarının mevzularını konuşuyorsunuz fakat asıl sorunun yeni oyuncuların gelmediğini kabul etmememiz. Eleman 13 yıl boyunca basmış ahırını deli gibi hafif atlı üretiyor. Muhakkak o hafifler her birimizin köyüne denk gelmiştir,saldırmıştır yani bize. Kendi kendimize bu oyunu oynuyoruz. Elbet bir muhabbet dönüyor,o muhabbetin dalgası da çevremize yayılıyor ve muhakkak da başkalarıyla da ortak bir noktamız oluyor. Garibim innogames’te her world yeni oyuncular gelir diye deli gibi her iki ayda bir dünya açıyor. Emin olun 70 dünya olmuşsa her dünyaya yeni başlayan 70 üye gelmiyordur. Sorun bu yani,isterlerse klan limitini 10 kişi yapsınlar yada 100 yapsınlar bu olay değişmez,yeni eleman yok.
Bir de işte bu oyunda yeloköy Mehmet Abi gibi isimler de yaşlanınca 60 yaş üstü emekli maaşını ulusa çekmeye gelen amcalar gibi tıklım tıklım dolduruyorlar dünyayı. Abi bizi bi salın artık,gençlerin bi önünü açın lütfen. Mehmet Abi bu mesajımı muhakkak görüyorsun sen,sen artık o eski deli fişek yeloköy değilsin ya,senin artık mausa basacak dermanın kalmadı abi kabul et. Nerde o tekerlekli mausla haritada dakikada 300 köy yağmalayan yeloköy? Bizi bi sal abi ya,sen ki MSN’de Atikkan Hasan Abiyi titreterek muziplik yapan deli fişek yeloköy,gelmişsin 70 de milleti birbirine kırdırıyorsun :D 27 Mayıs darbesini görmüş adamsın,bu oyuna bu darbeleri lansetmen doğru mu abi? Alethia’nın Feneri vardı mesela abi,sen o Alethia ile aynı yaşta adamsın yakışıyor mu sana?

İsa knk her seferinde aşiret klanına karşı çıkıp, aşiret klanları oluşumunun tersi yönünde açıklamalarda bulunup bütün dünyalarda ise aşiret klanlarında bulunman ironiye kaçıyor yoksa gizli aşiretçi misin çabuk söyle :D

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
nerde beleş oraya yerleş bunların kafa böyle çalışıyoda ondan. Beleş w var deyin en büyük sizci olmazlarsa neyim

Y A M A T O

Okçu

İsa knk her seferinde aşiret klanına karşı çıkıp, aşiret klanları oluşumunun tersi yönünde açıklamalarda bulunup bütün dünyalarda ise aşiret klanlarında bulunman ironiye kaçıyor yoksa gizli aşiretçi misin çabuk söyle :D

Kanka dediğimiz olay işte bir şekilde ucu bize dokunuyor. Yeni bir oluşum peşindeyiz PASSAT klanlarını tanıtırız yakında :D

Y A M A T O

Okçu
nerde beleş oraya yerleş bunların kafa böyle çalışıyoda ondan. Beleş w var deyin en büyük sizci olmazlarsa neyim

Nabıyon la klanlar camiasının ulvisi? Kendisini stratejist ilan edip evin yolunu bulamayan ulvi. 49 tane multi açıp klan kurduktan sonra kendisini seçen ulvi. Kendi attığı sirkülerlere mültilerinden cevap veren ulvi.
Ben oyun hayatımda hiç dünya kapatmadım bu arada,şu kafana iki tane sağlam vur da bi kendine gel :D