***DAYI*** (Canını yirim politikası)

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
QcYoPI.png

@***DAYI*** Ponçiğim ya çen çen çen ANTİ bitti mi dedin çen çen kıyamam sana :) Klanına "Siz hangi ekiple geldiniz" diye sirküler çekiyorsun tanımadığından.. Yetmiyor her gün bir klanı UDW yapmaya devam ediyorsun oda yetmiyor rakibine böyle mesajlar atıyorsun :) Gördüğün her 3 insandan 1 ine "Canını yirim" diyorsun.. Bu kadar mı önemli savaş senin için he? Bu kadar mı çok istiyorsun bizi yenmeyi :)

Bak sana bir fırsat veriyoruz klan olarak buraya gel atakan abinle beni etiketle "Abi benim için bu dünya bu savaş çok önemli yenilirsem UDW diye bir şey kalmaz canınızı yirim salın bana savaşı" de salıcam söz :) Bu kadar yorulmana gerek kalmayacak :) En azından 1000 tane insana yaranacağına atakanla bana yaranırsın olur biter :)

myw**

Dük
Bence Mustafanın yaptığı doğru bir şey değil aksine komik böyle bir şeye udw nin ihtiyacı zaten yok harita belli. Dillenmeyen farklı durumlar var mesela eşkiya klanından hesap alınıyor , bu hesap bir şekilde yetki alıyor eşkiya klanı dağıtılıyor ve sınırdak köylerdeki destekler geri gidiyor. Bu hesabı devamında antiden birisi alıyor i bu olay 3 4 gün önce oldu . Bence buda dile getirilmeli diye düşünüyorum. Bu kadar mı önemli savaş ? sorusunu burda da sorabilirmiyiz.

MrTroya.

Casus
Sen muhtemelen lol oynuyorsan falan orada milletin anasına falan küfrediyorsundur. Öyle bir kişilik gibi duruyorsun.
Lol oynuyorum. Ama chate kolay kolay yazmıyorum. Ama sen sürekli lanede feedleyip, junglea laf eden bir tipsin serat. Belli yani. Ağzından düşür artık udw ile dayıyı. Sözünde dur. Foruma gelip, gelip boş konuşma.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bence Mustafanın yaptığı doğru bir şey değil . Burda dillenmeyen farklı durumlar var mesela eşkiya klanından hesap alınıyor bu hesap bir şekilde yetki alıyor eşkiya klanı dağıtılıyor . Bu hesabıda sonrasında antiden birisi alıyor bu olay 3 4 gün önce oldu . Bence buda dile getirilmesi diye düşünüyorum.

İspat edemediğim şeyi foruma koymamaya özen gösteriyorum gökhan abi.. Madem ANTİ diyorlar buyrun ispat etsinler. Ben onlara da açık ve net söyledim ispat edin bunu ben gerekeni yapacağım diye. Sesleri solukları çıkmadı. Hukuksal süreç hukuksal süreç diyip durdular ama görüyorum ki şu tanıdığım bu tanıdığım avukat polis savcı dedikleri UDW,A.A.A klanıymış.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ayrıca @***DAYI*** aha bu şahısın masum olmadığı da ortada, savaşı kazanmak için her şeyi yapacağı da ortada. Ne bileyim UDW'nin Eşkiyayı bize bilendirmek için yapmadığını ? Oradaki insanlar şu karantina günlerini değerlendirmek adına oynuyorlar. Ciddi bir hedef ile değil. Bunu bir motivasyon aracı olarak kullanmadığını nerden bileyim :)

myw**

Dük
İspat edemediğim şeyi foruma koymamaya özen gösteriyorum gökhan abi.. Madem ANTİ diyorlar buyrun ispat etsinler. Ben onlara da açık ve net söyledim ispat edin bunu ben gerekeni yapacağım diye. Sesleri solukları çıkmadı. Hukuksal süreç hukuksal süreç diyip durdular ama görüyorum ki şu tanıdığım bu tanıdığım avukat polis savcı dedikleri UDW,A.A.A klanıymış.

Tamam sana soruyorum eşkiyan bir kişi klanı dağıtıyor . Hücüm her yerde diye bir sirkü atıp saçmalıyor . Sonra köyünü antiden bir kişi alıyor bu süreç 1 saatlik bir durum yani planlanmış . Normal birisi bile durumu anlar. İspat ise olay ben ispatları gördüm buraya gelir koyarlar koymazlar ben onu bilemem ama ispatı var benden söylemesi :)

Ayrıca @***DAYI*** aha bu şahısın masum olmadığı da ortada, savaşı kazanmak için her şeyi yapacağı da ortada. Ne bileyim UDW'nin Eşkiyayı bize bilendirmek için yapmadığını ? Oradaki insanlar şu karantina günlerini değerlendirmek adına oynuyorlar. Ciddi bir hedef ile değil. Bunu bir motivasyon aracı olarak kullanmadığını nerden bileyim :)

Serhatcım , bu dediğin de güzel hikaye ama neyin ne olduğunu sen biliyorsun yapma bak lütfen :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Tamam sana soruyorum eşkiyan bir kişi klanı dağıtıyor . Hücüm her yerde diye bir sirkü atıp saçmalıyor . Sonra köyünü antiden bir kişi alıyor bu süreç 1 saatlik bir durum yani planlanmış . Normal birisi bile durumu anlar. İspat ise olay ben ispatları gördüm buraya gelir koyarlar koymazlar ben onu bilemem ama ispatı var benden söylemesi :)

Abi o arkadaşlara da söyledim ben operasyonu daha öncesinde planladım. Bunun onunla bir ilgisi yok dağıtsak yeni kurulan klana operasyon yapardık arkadaşlar bizi aradı bende durumlarından ötürü o klanlarına misli ve kamili herhangi bir saldırı çıkarttırmadım. Lütfen ispatını paylaşsın buradan,özelden nasıl isterse. Bana özelden gelip senin duruşun var böyle şeylere müsade etmeyeceğini biliyoruz diyip her yerde ANTİ yi böyle şeyler ile ithma etmeleri hoş olmuyor.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Bence DAYI biz savaşı çoktan kazandık, oyuna devam etmek istiyorsan sana bir şans verebilirim demek istemiş sen yanlış anlamışsın kardeş.
bence de bu sebeple yazılmış ama yine de yanlış olduğu gerçeğini değiştirmez diye düşünüyorum

Deleted User - 5559320

Ziyaretçi
1000 kişi toplayıp 15 gün idare edebilecek beceriye sahip biri olsan, bunu 2000 nasıl yaparım diye yapmayacağın şey olmaz bu hayatta senin:)

Deleted User - 5380245

Ziyaretçi
Yalnız varya Mustafa'ya helal olsun. Normalde truva hamleleri bu şekilde yapılmaz. DC üzerinden konuşulur ya da telefon.. delil bırakmamak için.

Adam direkt oyundan yazmış. Canını yerem yiğidim bir klanın ve klan kurucusunun itibarı ancak böyle yerin dibin sokulurdu :D

Anti çaylak kalktığı gün savaşı kazansa udw böyle rezil olmazdı :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.