***DAYI*** (Canını yirim politikası)

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

kardanAdam

Baltacı
Tadında laf atışmalarını severim (fazla foruma bakmasam da, ara sıra okuyorum)
Bence son Worldlerin en keyifli oyunu oluyor.

Kral juge.

Mızrakçı
QcYoPI.png

@***DAYI*** Ponçiğim ya çen çen çen ANTİ bitti mi dedin çen çen kıyamam sana :) Klanına "Siz hangi ekiple geldiniz" diye sirküler çekiyorsun tanımadığından.. Yetmiyor her gün bir klanı UDW yapmaya devam ediyorsun oda yetmiyor rakibine böyle mesajlar atıyorsun :) Gördüğün her 3 insandan 1 ine "Canını yirim" diyorsun.. Bu kadar mı önemli savaş senin için he? Bu kadar mı çok istiyorsun bizi yenmeyi :)

Bak sana bir fırsat veriyoruz klan olarak buraya gel atakan abinle beni etiketle "Abi benim için bu dünya bu savaş çok önemli yenilirsem UDW diye bir şey kalmaz canınızı yirim salın bana savaşı" de salıcam söz :) Bu kadar yorulmana gerek kalmayacak :) En azından 1000 tane insana yaranacağına atakanla bana yaranırsın olur biter :)
Alizacaz yenicez diyo konusyodunuz simdi yine yeniden yenileceginizi anlayin farkli algılar olusturamaya calsiyosun sen cok basarili bir insansin forum konusunda ama aynisini oyun bilgisi ve klan yonetimi hakkinda soyelmeyecegim senin icin oyunda kaybettigini burda toparlamaya calisyorsun banada yeşillik oluyo guluyorum sagolsin forum 1. Si sinser

Kral juge.

Mızrakçı
[QUOTE="SiNSeR, post: 879624, member: 68297iğim ya çen çen çen ANTİ bitti mi dedin çen çen kıyamam sana :) Klanına "Siz hangi ekiple geldiniz" diye sirküler çekiyorsun tanımadığından.. Yetmiyor her gün bir klanı UDW yapmaya devam ediyorsun oda yetmiyor rakibine böyle mesajlar atıyorsun :) Gördüğün her 3 insandan 1 ine "Canını yirim" diyorsun.. Bu kadar mı önemli savaş senin için he? Bu kadar mı çok istiyorsun bizi yenmeyi :)

Bak sana bir fırsat veriyoruz klan olarak buraya gel atakan abinle beni etiketle "Abi benim için bu dünya bu savaş çok önemli yenilirsem UDW diye bir şey kalmaz canınızı yirim salın bana savaşı" de salıcam söz :) Bu kadar yorulmana gerek kalmayacak :) En azından 1000 tane insana yaranacağına atakanla bana yaranırsın olur biter :)

[/QUOTE]

Alizacaz yenicez diyo konusyodunuz simdi yine yeniden yenileceginizi anlayinca farkli algılar olusturamaya calsiyosun sen cok basarili bir insansin forum konusunda ama aynisini oyun bilgisi ve klan yonetimi hakkinda soyleyemeyecegim senin icin. Oyunda kaybettigini burda toparlamaya calisyorsun banada yeşillik oluyo guluyorum sagolasin forum 1. Si sinser

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Alizacaz yenicez diyo konusyodunuz simdi yine yeniden yenileceginizi anlayin farkli algılar olusturamaya calsiyosun sen cok basarili bir insansin forum konusunda ama aynisini oyun bilgisi ve klan yonetimi hakkinda soyelmeyecegim senin icin oyunda kaybettigini burda toparlamaya calisyorsun banada yeşillik oluyo guluyorum sagolsin forum 1. Si sinser

Sende çok başarılı sayılmazsın sürekli patlıyorsun :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Yanlışı yanlışla düzeltmezssin.Benim yaptığım bir yanlışmı bu bakışla evet. Sadece mizah paylaşımımı alıp sağa sola çekmeye gerek yok. Yaptığım paylaşımdan ötürü rahatsız olan tüm kadınlardan özür dilerim.Bu capsinde mizah amaçlı yaptım gibi bir savunması olamaz kaldırılması için şimdi ticket atıyorum.Kusuruma bakmayın.
en azından hatanı anlabiliyosun forumun %93 lük bir kısmının hatası kabul etmez bundan eminim ama kanıtlayamam

Khaos X

Okçu
Siz sinser enes laf atıyorsunuz ya ..ybaydi ve taklit ybaydi hesapları ile forumda atışmadınız .yani o yüzden forum gelmiş geçmiş en kötü karakter ybaydi gene enes sinser düşmanları falan laf dalaşı giriyor. Oynamadığı dünyada bile forumda kargaşa çıkarır bir ara modlar ana bacı girmişti..

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bi arkadas var oyuna yeni basladi sizin gibi oda savunma basıp koyune destek isteyip oyle seyrediyo

Hocam ne yapmamızı bekliyorsun Allah aşkına :D ahhaha

ya sizin kafanızı gerçekten anlamıyorum takdir edeceğiniz tebrik edeceğiniz olayları bile eleştiriyorsunuz.. Yahu patladığın köyde 7 kişi 1 adama girmişsiniz danaya girer gibi ? ve biz o köyü vermemişiz neyi konuşuyorsun ki ? Hiç mi haritaya bakmıyorsun yahu ben senin haritana sahip olsam cidden utanırım oradaki köylerin varlığından.

Almahara

Baltacı
Siz sinser enes laf atıyorsunuz ya ..ybaydi ve taklit ybaydi hesapları ile forumda atışmadınız .yani o yüzden forum gelmiş geçmiş en kötü karakter ybaydi gene enes sinser düşmanları falan laf dalaşı giriyor. Oynamadığı dünyada bile forumda kargaşa çıkarır bir ara modlar ana bacı girmişti..
Ybaydi hep buralardaki hatta ve hatta bazı hesapların da ybaydi olduğu düşüncesindeyim :D şimdi farklı farklı nicklerle takılıyor

*Executioner*

Baltacı
1-2 udw li dısında mustafa ne yapıyor böyle udw kendine bu kadar mı güvenmiyor hala yanına adam çekmeye calışıyor diyen tek kişi yok sorgulayan yok bu kadar kişi antiye yetmicek diye mi korkuyor az bi düşünün beyler yanlışın sagı sola olmaz yanlış yanlıştır

Kral juge.

Mızrakçı
en azından hatanı anlabiliyosun forumun %93 lük bir kısmının hatası kabul etmez bundan eminim ama kanıtlayamam
Hocam ne yapmamızı bekliyorsun Allah aşkına :D ahhaha

ya sizin kafanızı gerçekten anlamıyorum takdir edeceğiniz tebrik edeceğiniz olayları bile eleştiriyorsunuz.. Yahu patladığın köyde 7 kişi 1 adama girmişsiniz danaya girer gibi ? ve biz o köyü vermemişiz neyi konuşuyorsun ki ? Hiç mi haritaya bakmıyorsun yahu ben senin haritana sahip olsam cidden utanırım oradaki köylerin varlığından.
Mevzu benim koyu almam degildiki oglenin 12 sinde hic kimse koy almak icin ugrasmaz kendimizi kandirmayalim mevzu orda korkutup savunmalri kesmekti oylede yaptik sonra bilen bi arkadas hesabi alip ayni anda sav soktu bizz o vakte kadar etrafdeki savunlari suru 0 koyde dusurduk patlayacagimii bildigim halde giryorum bu dunyada benim siralama yapmak gibi amacim yok antiye vurmak bana zevk veriyo gordugun ve göreceğin gibi sadece sizi kesmek icin bu dunyadayim :) atakan abinin yaninda durup ilerleyen zamanlarda ekibinden faydalanmak istoysun anladigim kadariyla atakan abin bile senin kadar bos yapmiyo forumda bu kadar kasma 2 gozumun cicegi forum 1. Si sinser :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Mevzu benim koyu almam degildiki oglenin 12 sinde hic kimse koy almak icin ugrasmaz kendimizi kandirmayalim mevzu orda korkutup savunmalri kesmekti oylede yaptik sonra bilen bi arkadas hesabi alip ayni anda sav soktu bizz o vakte kadar etrafdeki savunlari suru 0 koyde dusurduk patlayacagimii bildigim halde giryorum bu dunyada benim siralama yapmak gibi amacim yok antiye vurmak bana zevk veriyo gordugun ve göreceğin gibi sadece sizi kesmek icin bu dunyadayim :) atakan abinin yaninda durup ilerleyen zamanlarda ekibinden faydalanmak istoysun anladigim kadariyla atakan abin bile senin kadar bos yapmiyo forumda bu kadar kasma 2 gozumun cicegi forum 1. Si sinser :)

Doğru diyorsun atakan abim "Canını yirim" demiyor bana hiç :(

Durum
Konu yanıtlara kapalı.