***DAYI*** (Canını yirim politikası)

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Şu harita ve istatistikte "ANTİ bitmiş" diyen zatların oyun bilgisinin 0 olduğuna yemin edebilirim. Ama kanıtlayamam ;)

Stratejist*

Yasaklı
Senin mizah anlayışına ne küfürler ettiğimi bir bilsen... Ulan kadınları aşağılamaktan, bayağılaştırmaktan başka neye benziyor o attığın görüntü?

Senin mizah anlayışına ne küfürler ettiğimi bir bilsen... Ulan kadınları aşağılamaktan, bayağılaştırmaktan başka neye benziyor o attığın görüntü? Aklın sıra @SiNSeR 'e yükleneceksin ama aklın yetmemiş bel altına girmişsin.

aklım yetmemiş bel altına vurmuşum seninde aklın yetmiş ne küfürler ediyorsun? ettiğin küfürler ataerkil bir mantıkla değil daha feminist bakışladır eminim. Çakma feministlik yapma. Sorsam daha dünyadaki ilk feminist düşünürü hadi onu geçtim TR deki ilk feminist kişiyi bilmezssin. Ama bu yazdığım yazılar benim attığım caps'in savunması değil.Senin boşboğazlıgına ilk ve son yazım.

KomutanLogar

Mızrakçı
aklım yetmemiş bel altına vurmuşum seninde aklın yetmiş ne küfürler ediyorsun? ettiğin küfürler ataerkil bir mantıkla değil daha feminist bakışladır eminim. Çakma feministlik yapma. Sorsam daha dünyadaki ilk feminist düşünürü hadi onu geçtim TR deki ilk feminist kişiyi bilmezssin. Ama bu yazdığım yazılar benim attığım caps'in savunması değil.Senin boşboğazlıgına ilk ve son yazım.
Feminizm ile yakından ilgilenmiyorum doğru diyorsun bilmem kim olduklarını. 100%'ünü savunmam da fenimizmin ayrıca. Amaaaaaaa bir yerde bir yanlış varsa ona da susmam.

Stratejist*

Yasaklı
Yanlışı yanlışla düzeltmezssin.Benim yaptığım bir yanlışmı bu bakışla evet. Sadece mizah paylaşımımı alıp sağa sola çekmeye gerek yok. Yaptığım paylaşımdan ötürü rahatsız olan tüm kadınlardan özür dilerim.Bu capsinde mizah amaçlı yaptım gibi bir savunması olamaz kaldırılması için şimdi ticket atıyorum.Kusuruma bakmayın.

neyse özür dileyene bizde yüklenilmez, inşallah tekrar edilmez, dediğin gibi mizahlar yapılır capsler atılır güler eğleniriz, ben bile benle ilgili capslere çok eğleniyorum oyun sonuçta bu ama iş ne zaman farklı boyutlara gelir o zaman çarşı karışır

KomutanLogar

Mızrakçı
Bak ikinciye güldüm net ! Olması gereken yaklaşım da BUDUR ! Tepkimi de görmüşsündür zaten. Kendi adıma teşekkür ediyorum anlayışın ve hatanı kabullenmek gibi bir erdeme sahip olduğun için.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
QcYoPI.png

@***DAYI*** Ponçiğim ya çen çen çen ANTİ bitti mi dedin çen çen kıyamam sana :) Klanına "Siz hangi ekiple geldiniz" diye sirküler çekiyorsun tanımadığından.. Yetmiyor her gün bir klanı UDW yapmaya devam ediyorsun oda yetmiyor rakibine böyle mesajlar atıyorsun :) Gördüğün her 3 insandan 1 ine "Canını yirim" diyorsun.. Bu kadar mı önemli savaş senin için he? Bu kadar mı çok istiyorsun bizi yenmeyi :)

Bak sana bir fırsat veriyoruz klan olarak buraya gel atakan abinle beni etiketle "Abi benim için bu dünya bu savaş çok önemli yenilirsem UDW diye bir şey kalmaz canınızı yirim salın bana savaşı" de salıcam söz :) Bu kadar yorulmana gerek kalmayacak :) En azından 1000 tane insana yaranacağına atakanla bana yaranırsın olur biter :)

KomutanLogar

Mızrakçı
Yanlışı yanlışla düzeltmezssin.Benim yaptığım bir yanlışmı bu bakışla evet. Sadece mizah paylaşımımı alıp sağa sola çekmeye gerek yok. Yaptığım paylaşımdan ötürü rahatsız olan tüm kadınlardan özür dilerim.Bu capsinde mizah amaçlı yaptım gibi bir savunması olamaz kaldırılması için şimdi ticket atıyorum.Kusuruma bakmayın.
Ayrıca aklın yetmemiş demişim öfkelenip. Ben de onun için özür dilerim senden. O da bana yakışmamış.

l KRONOS l

Hafif Atlı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.