Dünyada ki Klanlar Ne Yapmaya Çalışıyor ?

• Konuyu başlatan DeletedUser68821
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Abooov, çok güzel kavga varmış lan burada niye haber vermiyonuz .s

Screenshot_2019-04-29-03-24-02-1.png

myw**

Dük
Öncelikle narkoz klanlarını yaptığı operasyondan dolayı tebrik ediyorum,fakat eklemek istiyorum.
Narkoz klanları 2 haftadır yaptığı şey pasif oyunu daha henüz kavrayamamış oyunculardan köy almak tabi bu onların suçu değil ben olsam bende aynı şeyi yaparım.Fakat ben bu olayda dirilişten şukadar köy aldım cromdan şukadar köy aldım diyerek asla böbürlenmem çünkü oradaki adamlar oyuncu değil kaideye alınmaz ama burda o mesaj kaideye aldığınızı gösteriyor tabi bişiy diyemem sizin kararınız.Bu oyuncuların dünyanın bu aşamasını görmemesi gerekiyordu görmüşler umarım dahada bu tür durumlarla karşılaşmayız.

Not:Adam benden yardım istiyor bb kodlarıyla misleri mesaj olarak yaz ara atıyım her birine diyorum tmm diyor fakelerle beraber herşeyi kopyalıyıp gönderiyor, mislerin girişine 1 saat kalmış ona rağmen adamın 3 köyünü kurtarıyorum. diğer giden köylerini misle al diyorum kamim yok diyor kamini ben atıyım diyorum misim yok diyor bakıcılık ver snn köylerden ara atıyım diyorum savunma yok diyor.

böyle adamlara operasyon yaptınız.

Şimdi böbürlenmekten bahsediyorsun bu muhabbeti durup dururken dile getirmedik belli başlıklarda hakaretlere küfürlere ve sizi öyle böyle yapıcaz gibi söylenen sözler üzerine söylenen bişi ki oyunu bilip bilmemeleri senin yorumun . Forumda kimse saçma sapan yorum yapmasa zaten bizde herhangi bir şey yazmazdık.Oyunu az biliyor yada çok biliyor bizim için önemi yok karşı tarafımızdaki herkes bizim için aynı .Onlar oyunu bilmiyor onlar sayılmaz diyerek neyi anlatmaya çalışıyorsunki.. Klanlarınız bunun önlemini almadıysa bu da sizin sorununuz. Klanınızın barbarlardan alarak arttırdığı köylerde geçersiz öyleyse barbarlarda oyunu bilmiyor

Velhasıl kelam yumurta mı tavuktan çıkar yoksa tavuk mu yumurtadan biz polemiğe girmeyiz köyü alır geçeriz.

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Önceden forumda raporlar üzerinden konuşulurdu şu an tamamen dedikodu kazanına dönmüş buralar :) herkes kendine göre çok iyi o yüzden keyif almaya bakın boşverin istatistiği
@onmylove gerçekten çöp o konuda hemfikiriz :)

DeletedUser68968

Ziyaretçi
Şimdi böbürlenmekten bahsediyorsun bu muhabbeti durup dururken dile getirmedik belli başlıklarda hakaretlere küfürlere ve sizi öyle böyle yapıcaz gibi söylenen sözler üzerine söylenen bişi ki oyunu bilip bilmemeleri senin yorumun . Forumda kimse saçma sapan yorum yapmasa zaten bizde herhangi bir şey yazmazdık.Oyunu az biliyor yada çok biliyor bizim için önemi yok karşı tarafımızdaki herkes bizim için aynı .Onlar oyunu bilmiyor onlar sayılmaz diyerek neyi anlatmaya çalışıyorsunki.. Klanlarınız bunun önlemini almadıysa bu da sizin sorununuz. Klanınızın barbarlardan alarak arttırdığı köylerde geçersiz öyleyse barbarlarda oyunu bilmiyor

Velhasıl kelam yumurta mı tavuktan çıkar yoksa tavuk mu yumurtadan biz polemiğe girmeyiz köyü alır geçeriz.

valla aldığınız oyuncular açıkca söylemek gerekirse barbarlardan pek farkı yok bunun için sizi suçlamadığımı yazının en başında söyledim dedim ya ben olsam bende aynısını yaparım benim zoruma giden şey bu konunun bukadar uzamış olması biri diyor sizi silecez öteki diyor 300 köy aldık şöle oldu böyle oldu yaw bırakın şunlarıda oyunumuza bakalım köy verdiysek tebriğimizi edelim aldıysak siz tebrik edin her dünyada kocakarı kavgalarına dönüyor bu forum..

bence 2 tarafta uzatmasın artık istediğiniz buysada aldığınız köyler için tebrik ederim.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Aşşağıdan çiftlik çiftlik savunmalarını 150 saate kamilerini mislerini alırken oyunculardı iyilerdi op yiyince kötü oldular :D

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
nemesis in oyun tarzını beğeniyorum. aktif ve bilerek oynuyor. yapılacak 1, bilemedin 2 kami opuyla direnci kırılır. optan sonra ben bi el atayım şu işe :D

DeletedUser68767

Ziyaretçi
%100 moralle savaşabilicek puanlarımız olsaydı hiç şansınız olmazdı erol bey iyi değerlendirin bu günleri :)

Aja

Kendine yeni üyeler bulmuşun toplayacak hiz kesmeden devam et büyüt köyleri çoğuna moral uymuyor sende olması daha makul

Senin için bizim sınırda yuzde 40 moralle savaşanlar da görüyor mi acaba bunları

DeletedUser68968

Ziyaretçi
nemesis in oyun tarzını beğeniyorum. aktif ve bilerek oynuyor. yapılacak 1, bilemedin 2 kami opuyla direnci kırılır. optan sonra ben bi el atayım şu işe :D
oyundaki ismini bilmiyorum hakkında düşüncem yok o yüzden ama yorumun için teşekkür ederim, valla w55 açılmadan kırılmaz sanırım büyük konuşmiyim ama eyleniyorum güzel oplar dönüyor