Dünyada ki Klanlar Ne Yapmaya Çalışıyor ?

• Konuyu başlatan DeletedUser68821
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68462

Ziyaretçi
Selam normalde bu yazılara cevap vermeye gerek yok sorunlu ve sıkıntılı bir kişi olduğun belli ama narcos da karaktersizlerle dolu söyleminin üstüne yazmamak olmazdı.Sen önce haddini ve çapını bil kimseye karaktersiz diyemezsin terbiyesizlik yapma.

39. dünya dediğin dünya yı kimse bilmez etmez ismi bilinmeyen bir sürü ekibin oynadığı bir dünya olması yüksek yani orda ne oynadığının bir önemi ve değeri yok. Kim kimin donunu alır bilemem fakat 36. dünyada bu övündüğün kişileri biz bizzat topladık son köylerine kadar ne ara oyuncu oldular da isimleri söylenir olmuş .36 da silinince 39 a geçmişler belliki. Bizim kategorimizde bir oyuncu topluluğuna sahip değilsiniz zaten sürekli dağılmanızdan belli.Kimsenin donuyla işimiz yok ama köylerinizi toplayacağımız kesin.Çok iyi olduğundan bahsediyorsun geçen gün 100 den fazla dirilişin köyünü alırken neredeydin ara falan yaparak tutsaydın .Senin narcosa yakın köyün yok bulunduğun bölge galaxideki dostlarımızın mıntıkası bizim bölgedeki köyünü zaten senden aldık kelkik gibiydin.

Bunların yanı sıra abilerine myw nin selamı nı söyle onlar olayı anlar...

Ve şunları ekle dolaylı yollarla aracı üzerinden yolladıkları diplomasi teklifini kabul etmiyoruz . Şimdi galaksiye diplomasi için gitsinler belki onlar kabul eder.

Form delikanlisi bu koyu aldinizda 20 tane kamimi harcadinz

Koy zaten bostu sizi oyle umursamiyorum ki sinirdaki koyu bos birakiyorum

Dolu olsa yada tek koy olmasa zaten alamazsin 4 misi gece 3 civari atip bos koy almayi oyunculukmu diyorsun sen

Ayrica dirilis olarak narkoz denilen bos ve klani takmiyorum emin ol takmaya baslayinca hoplarsin yeni gelin gibi

Ayrica koylerimi tek tek kontrol et narkoz tarafinda koyum varmi yokmu bak oyuncu olmadigin harita kontrolunden belli.

Ayrica foto yukluyemiyorum yoksa orda gorurdun koy varmi yokmu diye.

Gece 3 te bos koyu aldi arkadas msj attim o saatede onlineydim istesem vermezdm umursamadm bile ugrasmayi yeglemedm abilerinezle ugrasacm once siz cocuklar sonra.

Hadi form veletleri bnn kacar birdahada yzmam narkozla savasmaya baslayinca anlarainz hadi optum.

Umursamadığın köyleri kaybedince neden köyleri alana mesaj atıp ağladın?
*

Narcos Diriliş'e 350 köylük op'a geliyor. Umarım hazırsınızdır. Sonra burada ağlama seslerini duymayalım.

DeletedUser67591

Ziyaretçi

Dolu olsa yada tek koy olmasa zaten alamazsin 4 misi gece 3 civari atip bos koy almayi oyunculukmu diyorsun sen

Ayrica dirilis olarak narkoz denilen bos ve klani takmiyorum emin ol takmaya baslayinca hoplarsin yeni gelin gibi

Ayrica koylerimi tek tek kontrol et narkoz tarafinda koyum varmi yokmu bak oyuncu olmadigin harita kontrolunden belli.

Gece 3 te bos koyu aldi arkadas msj attim o saatede onlineydim istesem vermezdm umursamadm bile ugrasmayi yeglemedm abilerinezle ugrasacm once siz cocuklar sonra.

Hadi form veletleri bnn kacar birdahada yzmam narkozla savasmaya baslayinca anlarainz hadi optum.

mis girişine 30 dk kala farkettin :D nasıl engelleyecektin acaba :D bir de mesaj atıp cevap beklemeden neden engelledin hep içimde uhde kalmıştı :(

DeletedUser68821

Ziyaretçi

Yav hehe git farm ville oyna sen :)

myw**

Dük

Senin narcosa yakın köyün yok bulunduğun bölge galaxideki dostlarımızın mıntıkası bizim bölgedeki köyünü zaten senden aldık keklik gibiydin diye bir önceki yazımda belirttim. Bu yazıdan ne anladın da

Ayrica koylerimi tek tek kontrol et narkoz tarafinda koyum varmi yokmu bak oyuncu olmadigin harita kontrolunden belli diyorsun.

Bu yaştan sonra seni mi eğiticez.20 kamilik ederin yok ki o kadar kami atalım.Şuan crom klanındasın destek alıyorsun herhalde korkunun acele faydası yok. Forumlarda yazıp duruyorsunuz umarım yazdığınız kadar iş yaparsınız .İşimiz bittiğinde hepinizi forumda ve bu öz güvende görmek isteriz sakın bir tarafa kaçmayın.

DeletedUser60843

Ziyaretçi
Aja
Diriliş olarak tam olarak neyi takıyorsunuz :p

Narkoz fena vuruyor. Galaksi yatsın daha @Pressman

Kendine yeni üyeler bulmuşun toplayacak hiz kesmeden devam et büyüt köyleri çoğuna moral uymuyor sende olması daha makul

Senin için bizim sınırda yuzde 40 moralle savaşanlar da görüyor mi acaba bunları

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Aja

Kendine yeni üyeler bulmuşun toplayacak hiz kesmeden devam et büyüt köyleri çoğuna moral uymuyor sende olması daha makul

Senin için bizim sınırda yuzde 40 moralle savaşanlar da görüyor mi acaba bunları
Onmylove galaksi düşmanı Diriliş casusu olarak çalışıyor herşey ifşa etme

DeletedUser66170

Ziyaretçi
3000-4000 puanlı köyleri toplatmışlar adama terbiyesizler...

Abim 7000-10000 arası köyler seni bekliyor

BlackWidow*

Kılıç Ustası
Merhabalar ;

Bu konu altında kendi fikirlerim ve harita hareketleri sonucu dünyada ki klanların ne yapmak istedikleri ve yapmak istediklerinde ne kadar başarılı oldukları konusunda eleştirilerde bulunacağım.

Hadi Başlayalım... :)

İlk Olarak The Barbarian :)

ımm :( Pardon! CROM klanları ile başlıyoruz.

Crom klanları dünya başından beri cephesine giren her klanı birleşme konusunda ikna etmişlerdir.

Bu aslında size ilk bakışta diplomatik bir başarı gibi gelebilir.Ama aslına bakarsak tam tersi olduğunu sadece zaman kazanmaktan başka bir şey olmadığını aşağıda belirttiğim maddelerden sizlerde anlayacaksınız.

* Organize olmada ciddi bir problemleri var.Öyle bir problem ki hemde attıkarı mislerin arasından tren geçer :) Durum vahim dostlar :)

*Bir operasyon yaptılar bizzat kendimde destek olarak operasyon karşılamada yardımcı oldum.Ciddi anlamda REZALET biri saat 3'te giriyor biri 5'te biri ertesi gün 5'te :) Bu ne ya ? Sonra diyorsuniz ki CROM barbar topluyor. Ayıp ayıp demeyin öyle! :) Adamlar başarılı operasyon yapamıyorlar ki ne yapsınlar yani tabi barbar toplayacaklar :) Bir yerden çarkın dönmesi lazım. :)

* Birleştikleri klanlarda Sınırda ki oyuncuları kullanıyorlar ve 1-2 sav attıktan sonra baktılar ki 1-2 köy düşürmüş hop direk güle güle kardeş diyorlar :) Örneğini NARCOS klanın taraflarına yaptıkları son operasyonda şahit olduk :)
Daha öncesinde de ARMA klanının ve yine NARCOS klanın Kıta 64 te yapmış olduğu operasyonda da şahit olmuştuk.

*Tabi kullanılan oyuncular durur mu intikam alacak ya diğer CROM oyuncularına mesaj atıyor arada güven problemleri oluşmaya başlıyor ki böyle bir şey olduysa sizlerde tecrübelerinizden biliyorsunuz ki ( HESAP SİL) e kadar yolu var. :) Cumali Koçavalı abimizin de dediği gibi İNTİKAM İÇİN! :)

*Ayrıca birleştiğiniz klanlar hiçbir zaman kendi ekibiniz gibi davranmazlar çünkü sizle çıkar ilişkisi olduğu için birleşmiştir.Kim daha fazla çıkar o bilinmez ama yarın birgün köy kaybedince işler kötüye gittiğinde aranızda kötüye gidecektir. :) Yani bir anda işler CROM vs CROM a dönebilir :)

*Üsttede belirttğim gibi ciddi bir iletişim bozukluğu olduğu için barbar toplamak onlar için bir zevk oluyor :) ama sorsanız haşmetli CROM klanları hakimiyet için barbar topluyor. :) Şşşş Çaktırmayın!

Geçelim Egoist DİRİLİŞ Klanlarına ;

Dünya başında güçlü sandığı bir kaç discord odası dolusu toy ekibiyle dünyaya başladır.

Tabi yönetim kadrosu oluşturuldu yine discord da kulisler yapıldı ve karar alındı.Tarihi karar :)

En nihayetinde bu tarihi kararı açıklamak üzere discord da tayfa toplandı.Yönetim ekibi tabiki bu kararı açıklarken şaşalı bir şekilde ''DÜNYANIN MERKEZİNDE BAŞLAYACAĞIZ'' açıklamasını yaptı.Tabi bunu duyan klandaşlar poh pohlandıktan sonra gaza gelerek çok doğru bir karar olduğu kanaatına vardılar. :)

Dünya başladı tabi aktif oyuncu çok discord da güçlü bir iletişim herkes online işler harika gidiyor.Ama daha kimse tehlikenin farkında değil.

Aşırı bir kibir.Egolar tavan :) sanki bana mohaç meydan muhaberesini kazanmışlar :) Neyse tabi bu kibir onlara bazı diplomatik hatalar yaptırdı.Özellikle avres diye bir oyuncuları var diplomatmış sözde bu işten çaktığı yok elamanın :)

O kadar cepheyle savaşılır mı biriyle S.A yap bari ama yok beyefendimiz kibir abidesi :) Tabi bu saçma sapan diplomatik hatalar sonucu bazı klandan çıkan oyuncular oldu.

Sonrasında tabi NARCOS Operasyon yaptı ve 200 köy verdiler NARCOS a Müttefikleri oldukları CROM klanına NARCOS la bir cephe açtılar :) Daha neler neler ya :) Bu adamın acilen tüm yetkilerini alın :)

LOS GALACTİCOS

Onmylove un çöp olduğu konusunda iddialar var :) Gerçekliği tartışılır ama tam bir şey söyleyemem.

Kıtasını kapatmış bölgesinde söz sahibi yaptığı her hamlede kararlı ve istekli savaşmayı seven :)

Dinamik ve Organize bir ekipleri var :)

EİBO

İsmiyle bu kadar zıtlaşan bir klan ben daha görmedim dostlar :)

Tam bir Başarısızlık Tablosu.

Tam bir Yıkım.

Bölgesinde sadece barbar almaktan başka bir halta yaramayan Farm ville oynar gibi köy geliştiren tipler :) Daha ne söylenebilir ki ?

Allah'tan içlerinden çıkan oyuncular klan kurdular da bölgeye bir ses getirdiler :)

HBO

EİBO klanın barbar toplamasından hoşnut olmayan Yaşar Emice'min de dediği gibi ''Bezdim Yav Bezdim'' :)
diyerek EİBO klanlarından ayrılıp HBO klanlarını kurmuşlardır.

Bire bir savaşta EİBO klanlarına üstünlük kurarak.Kimi Daha İyi olduğunu tüm dünyaya göstermişlerdir :) :) :)

Benden size helal olsun.

SHELBY

Pek bir bilgim yok ne söylesem yalan olur ama daha çok sakin ve kararlı gördüm gibi onları :)

NARCOS

Bence dünyanın en kararlı ne istediğini bilen ve istediğini alan klanı.

Düzenli operasyon yapan ve yaptığı operasyonlarda başarı yüzdesi gerçekten korkutucu :)

Aynı zamanda saldırmaya aç bir ekibi var :)

Herkes operasyon olsada kami atsak birim kessek kafasında :)

ARMA

Bizi aslında aşiret olarak görebilirsiniz.Dünya kapatmak gibi bir amacımız yok tamamen zevk amaçlı oynuyoruz.Ben ekibe sonradan katıldım.İyiki de katılmışım.Ekibimiz düşmana sert dostuna oldukça merttir :)

Bizi tamamlayıcı bir klan olarak görebilirsiniz.

Kimi Zaman saldırı da

Kimi zaman savunmada :)

Saygılarımla.

Boş yapıyorsun. Yapma :)

DeletedUser68968

Ziyaretçi
Öncelikle narkoz klanlarını yaptığı operasyondan dolayı tebrik ediyorum,fakat eklemek istiyorum.
Narkoz klanları 2 haftadır yaptığı şey pasif oyunu daha henüz kavrayamamış oyunculardan köy almak tabi bu onların suçu değil ben olsam bende aynı şeyi yaparım.Fakat ben bu olayda dirilişten şukadar köy aldım cromdan şukadar köy aldım diyerek asla böbürlenmem çünkü oradaki adamlar oyuncu değil kaideye alınmaz ama burda o mesaj kaideye aldığınızı gösteriyor tabi bişiy diyemem sizin kararınız.Bu oyuncuların dünyanın bu aşamasını görmemesi gerekiyordu görmüşler umarım dahada bu tür durumlarla karşılaşmayız.

Not:Adam benden yardım istiyor bb kodlarıyla misleri mesaj olarak yaz ara atıyım her birine diyorum tmm diyor fakelerle beraber herşeyi kopyalıyıp gönderiyor, mislerin girişine 1 saat kalmış ona rağmen adamın 3 köyünü kurtarıyorum. diğer giden köylerini misle al diyorum kamim yok diyor kamini ben atıyım diyorum misim yok diyor bakıcılık ver snn köylerden ara atıyım diyorum savunma yok diyor.

böyle adamlara operasyon yaptınız.

Edit-997395

Yasaklı
Öncelikle narkoz klanlarını yaptığı operasyondan dolayı tebrik ediyorum,fakat eklemek istiyorum.
Narkoz klanları 2 haftadır yaptığı şey pasif oyunu daha henüz kavrayamamış oyunculardan köy almak tabi bu onların suçu değil ben olsam bende aynı şeyi yaparım.Fakat ben bu olayda dirilişten şukadar köy aldım cromdan şukadar köy aldım diyerek asla böbürlenmem çünkü oradaki adamlar oyuncu değil kaideye alınmaz ama burda o mesaj kaideye aldığınızı gösteriyor tabi bişiy diyemem sizin kararınız.Bu oyuncuların dünyanın bu aşamasını görmemesi gerekiyordu görmüşler umarım dahada bu tür durumlarla karşılaşmayız.

Not:Adam benden yardım istiyor bb kodlarıyla misleri mesaj olarak yaz ara atıyım her birine diyorum tmm diyor fakelerle beraber herşeyi kopyalıyıp gönderiyor, mislerin girişine 1 saat kalmış ona rağmen adamın 3 köyünü kurtarıyorum. diğer giden köylerini misle al diyorum kamim yok diyor kamini ben atıyım diyorum misim yok diyor bakıcılık ver snn köylerden ara atıyım diyorum savunma yok diyor.

En önde onlar vardı onlara vurduk . Sizin sıranız gelince sizede vururuz çok şeyapmayın :p
Hem biz bilmiyorduk kim aktif kim pasif . Myw*'e aktif listenizi yazında daha çok size vuralım madem :p

DeletedUser68821

Ziyaretçi

bence sen boş yaptın be knkam :D

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Aja

Valla görüyorlarsa buradan sesleniyorum

Daha çok köy lazım. adfsfadsadfsdasdasfasdasas

Yavuz daha tamamını toplayamadım bi 100 kadar köy var da mis yok falan bekliyorum işte :p Sonrakilerde paslaşalım :D