Dünyada ki Klanlar Ne Yapmaya Çalışıyor ?

• Konuyu başlatan DeletedUser68821
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68821

Ziyaretçi
Merhabalar ;

Bu konu altında kendi fikirlerim ve harita hareketleri sonucu dünyada ki klanların ne yapmak istedikleri ve yapmak istediklerinde ne kadar başarılı oldukları konusunda eleştirilerde bulunacağım.

Hadi Başlayalım... :)

İlk Olarak The Barbarian :)

ımm :( Pardon! CROM klanları ile başlıyoruz.

Crom klanları dünya başından beri cephesine giren her klanı birleşme konusunda ikna etmişlerdir.

Bu aslında size ilk bakışta diplomatik bir başarı gibi gelebilir.Ama aslına bakarsak tam tersi olduğunu sadece zaman kazanmaktan başka bir şey olmadığını aşağıda belirttiğim maddelerden sizlerde anlayacaksınız.

* Organize olmada ciddi bir problemleri var.Öyle bir problem ki hemde attıkarı mislerin arasından tren geçer :) Durum vahim dostlar :)

*Bir operasyon yaptılar bizzat kendimde destek olarak operasyon karşılamada yardımcı oldum.Ciddi anlamda REZALET biri saat 3'te giriyor biri 5'te biri ertesi gün 5'te :) Bu ne ya ? Sonra diyorsuniz ki CROM barbar topluyor. Ayıp ayıp demeyin öyle! :) Adamlar başarılı operasyon yapamıyorlar ki ne yapsınlar yani tabi barbar toplayacaklar :) Bir yerden çarkın dönmesi lazım. :)

* Birleştikleri klanlarda Sınırda ki oyuncuları kullanıyorlar ve 1-2 sav attıktan sonra baktılar ki 1-2 köy düşürmüş hop direk güle güle kardeş diyorlar :) Örneğini NARCOS klanın taraflarına yaptıkları son operasyonda şahit olduk :)
Daha öncesinde de ARMA klanının ve yine NARCOS klanın Kıta 64 te yapmış olduğu operasyonda da şahit olmuştuk.

*Tabi kullanılan oyuncular durur mu intikam alacak ya diğer CROM oyuncularına mesaj atıyor arada güven problemleri oluşmaya başlıyor ki böyle bir şey olduysa sizlerde tecrübelerinizden biliyorsunuz ki ( HESAP SİL) e kadar yolu var. :) Cumali Koçavalı abimizin de dediği gibi İNTİKAM İÇİN! :)

*Ayrıca birleştiğiniz klanlar hiçbir zaman kendi ekibiniz gibi davranmazlar çünkü sizle çıkar ilişkisi olduğu için birleşmiştir.Kim daha fazla çıkar o bilinmez ama yarın birgün köy kaybedince işler kötüye gittiğinde aranızda kötüye gidecektir. :) Yani bir anda işler CROM vs CROM a dönebilir :)

*Üsttede belirttğim gibi ciddi bir iletişim bozukluğu olduğu için barbar toplamak onlar için bir zevk oluyor :) ama sorsanız haşmetli CROM klanları hakimiyet için barbar topluyor. :) Şşşş Çaktırmayın!

Geçelim Egoist DİRİLİŞ Klanlarına ;

Dünya başında güçlü sandığı bir kaç discord odası dolusu toy ekibiyle dünyaya başladır.

Tabi yönetim kadrosu oluşturuldu yine discord da kulisler yapıldı ve karar alındı.Tarihi karar :)

En nihayetinde bu tarihi kararı açıklamak üzere discord da tayfa toplandı.Yönetim ekibi tabiki bu kararı açıklarken şaşalı bir şekilde ''DÜNYANIN MERKEZİNDE BAŞLAYACAĞIZ'' açıklamasını yaptı.Tabi bunu duyan klandaşlar poh pohlandıktan sonra gaza gelerek çok doğru bir karar olduğu kanaatına vardılar. :)

Dünya başladı tabi aktif oyuncu çok discord da güçlü bir iletişim herkes online işler harika gidiyor.Ama daha kimse tehlikenin farkında değil.

Aşırı bir kibir.Egolar tavan :) sanki bana mohaç meydan muhaberesini kazanmışlar :) Neyse tabi bu kibir onlara bazı diplomatik hatalar yaptırdı.Özellikle avres diye bir oyuncuları var diplomatmış sözde bu işten çaktığı yok elamanın :)

O kadar cepheyle savaşılır mı biriyle S.A yap bari ama yok beyefendimiz kibir abidesi :) Tabi bu saçma sapan diplomatik hatalar sonucu bazı klandan çıkan oyuncular oldu.

Sonrasında tabi NARCOS Operasyon yaptı ve 200 köy verdiler NARCOS a Müttefikleri oldukları CROM klanına NARCOS la bir cephe açtılar :) Daha neler neler ya :) Bu adamın acilen tüm yetkilerini alın :)

LOS GALACTİCOS

Onmylove un çöp olduğu konusunda iddialar var :) Gerçekliği tartışılır ama tam bir şey söyleyemem.

Kıtasını kapatmış bölgesinde söz sahibi yaptığı her hamlede kararlı ve istekli savaşmayı seven :)

Dinamik ve Organize bir ekipleri var :)

EİBO

İsmiyle bu kadar zıtlaşan bir klan ben daha görmedim dostlar :)

Tam bir Başarısızlık Tablosu.

Tam bir Yıkım.

Bölgesinde sadece barbar almaktan başka bir halta yaramayan Farm ville oynar gibi köy geliştiren tipler :) Daha ne söylenebilir ki ?

Allah'tan içlerinden çıkan oyuncular klan kurdular da bölgeye bir ses getirdiler :)

HBO

EİBO klanın barbar toplamasından hoşnut olmayan Yaşar Emice'min de dediği gibi ''Bezdim Yav Bezdim'' :)
diyerek EİBO klanlarından ayrılıp HBO klanlarını kurmuşlardır.

Bire bir savaşta EİBO klanlarına üstünlük kurarak.Kimi Daha İyi olduğunu tüm dünyaya göstermişlerdir :) :) :)

Benden size helal olsun.

SHELBY

Pek bir bilgim yok ne söylesem yalan olur ama daha çok sakin ve kararlı gördüm gibi onları :)

NARCOS

Bence dünyanın en kararlı ne istediğini bilen ve istediğini alan klanı.

Düzenli operasyon yapan ve yaptığı operasyonlarda başarı yüzdesi gerçekten korkutucu :)

Aynı zamanda saldırmaya aç bir ekibi var :)

Herkes operasyon olsada kami atsak birim kessek kafasında :)

ARMA

Bizi aslında aşiret olarak görebilirsiniz.Dünya kapatmak gibi bir amacımız yok tamamen zevk amaçlı oynuyoruz.Ben ekibe sonradan katıldım.İyiki de katılmışım.Ekibimiz düşmana sert dostuna oldukça merttir :)

Bizi tamamlayıcı bir klan olarak görebilirsiniz.

Kimi Zaman saldırı da

Kimi zaman savunmada :)

Saygılarımla.

DeletedUser67311

Ziyaretçi
yaa üşenmeyip o kadar şey yazmış ve ne kadar boş bir satır yazsan ben bu oyundan anlamıyorum desen aynı şey alın bunu burdan

DeletedUser30333

Ziyaretçi
bu pesto denen arkadaş cuma klanındayken savaştıkları arma klanına geçmiş. arma ve narcos klanındaki oyuncuları profiline ailem diye yazacak kadar haince davranmıştır. bu kadar hızlı ailesini değiştiren oyuncuları ciddiye almayın boşuna. bundan makarnaya sos bile olmaz :D

dikkat edin gereksiz, kışkırtıcı, diğer oyuncuların emeğini hiçe sayan başlıklar hep bu klanların üyeleri tarafından açılıyor. kara propaganda ve algı kasarak savaş kazanmaya çalışıyorlar. konuya prim vermemek için bir daha mesaj yazmayacağım. size iyi eğlenceler.

DeletedUser68821

Ziyaretçi
bu pesto denen arkadaş cuma klanındayken savaştıkları arma klanına geçmiş. arma ve narcos klanındaki oyuncuları profiline ailem diye yazacak kadar haince davranmıştır. bu kadar hızlı ailesini değiştiren oyuncuları ciddiye almayın boşuna. bundan makarnaya sos bile olmaz :D

dikkat edin gereksiz, kışkırtıcı, diğer oyuncuların emeğini hiçe sayan başlıklar hep bu klanların üyeleri tarafından açılıyor. kara propaganda ve algı kasarak savaş kazanmaya çalışıyorlar. konuya prim vermemek için bir daha mesaj yazmayacağım. size iyi eğlenceler.

Yav hehe pasif avcısı seni sığıntı mı olacaktım size :) siz önce verdiğiniz sözleri tutun kaç tane oyuncu silindi hanginizin umrumdaydı acaba

DeletedUser45953

Ziyaretçi

Dostum yazma zaten bir daha çünkü olaylar bilmeden direk kendi tarafında yazı yazıyorsunuz

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Kurt ile eşek tartışıyorlarmış.

Kurt: Çimen yeşildir.

Eşek: Çimen sarıdır.

Sonunda konuyu orman kralı aslana anlatmışlar.

Aslan kurta bir ay hapis cezası, eşeğe de özgürlük kararı vermiş.

Kurt şaşkınlıkla aslana yaklaşmış ve sormuş:

Hakikaten sen de çimeni sarı mı görüyorsun?

Aslan: Hayır çimen yeşildir.

Kurt: O halde neden bana 1 ay hapis cezası verdin?

Aslan: Eşekle tartıştığın için

DeletedUser66983

Ziyaretçi

kanki merak ediyorum 43 de niye topladılar la seni :D emrullah ile konusuyorduk bak dediydi erhana çöktüler diye :D

43