Dünya Hakkındaki Genel Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
bizim w13teki geyik çok iyiydi ya, bizim pusuladaki herkes pc.nin yanına botları koyup alın size bot diye foto atıyodu. on numaraydı :D

DeletedUser39758

Ziyaretçi
bizim w13teki geyik çok iyiydi ya, bizim pusuladaki herkes pc.nin yanına botları koyup alın size bot diye foto atıyodu. on numaraydı :D

=D benim anlamadığım şey şu, isyan ediyorlardı bot kullanıyorlar diye, şimdi de yağma limitine isyan ediyorlar.

Hadi onu da geçtim, op'lara şikayet ediyordum adamı, bu adam bot kullanıyor diye. Adam yapıyor günde 30bin yağma. Başlıyordu hesap yapmaya bana yok her köye 3 hafif yollasa felan filan inter milan, bir şekilde 30bin yağmayı yapıyordu. O zaman bu yağma limiti neden :D Fazla değil günde 1000 yağmaya bile razıyım ya.

DeletedUser

Ziyaretçi
=D benim anlamadığım şey şu, isyan ediyorlardı bot kullanıyorlar diye, şimdi de yağma limitine isyan ediyorlar.

Hadi onu da geçtim, op'lara şikayet ediyordum adamı, bu adam bot kullanıyor diye. Adam yapıyor günde 30bin yağma. Başlıyordu hesap yapmaya bana yok her köye 3 hafif yollasa felan filan inter milan, bir şekilde 30bin yağmayı yapıyordu. O zaman bu yağma limiti neden :D Fazla değil günde 1000 yağmaya bile razıyım ya.

boş insanlar diyorum ya işte.

DeletedUser15392

Ziyaretçi
yağma limitine hayır .hileye hayır bu sacma uygulamayı kaldıralım lütfen anket yapılsın demokraside coğunluğun dediği olur:)

DeletedUser

Ziyaretçi
yatıp uyuyorum test çözüyorum valla ,,yağma limitini koyandan Allah razı olsun :D,,, tamam katletmeyin beni

DeletedUser

Ziyaretçi
Ulan kaldirsaniza şu mutluk desteklenmiyo olaylarini yagmayi s.ettim bari mutluk desteklemeyi onuda s.ettim 50 kişi ne bilader 100 yapin şunu. Kimse tinlamiyorki.

DeletedUser39300

Ziyaretçi
w18 in kuralları böyle kalacak arkadaşlar itirazlar boşa w19 u bekleyin artık onu bari oyuncular üzerinde anket çalışmasıyla yapsalar .

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Yani değiştirilemez değil ama değiştireceklerini hiç sanmıyorum.Sonuçta sırf biz eğlenelim diye yapılmıyor bunlar amaç para kazanmak ki böylede daha fazla premium satıp daha çok para kazanıyor niye değiştirsin ki kuralları :D eskiden 200 pre yeterliydi şimdi ise 5k pre alan bile geride kalıyor thumbdown

DeletedUser13501

Ziyaretçi
5k pre alan geride kalıyorsa premium almaya gerek yoktur.

Bence 10 bin kişinin 600 premium puanı alması 6.10^5

bin kişinin 5k premium almasından daha karlıdır. 5.10^3

hangisi daha büyük?

DeletedUser39300

Ziyaretçi
600 pre alan oyuncuların çğunluğu yine alıyor o 600 preyi aylık premium vs için ama nrmalde 5k preyle 2 ay oynayan oyuncular sıralamada tutunabilmek için aldıkları pre puanı katlayarak gidiyorlar yani aslında o senin dediğin 3 5 kişinin çok alıp diğerlerinin almaması gibi bir durum yok alan yine alıyor çok alanlar ise fazlasıyla çok almaya başlıyor ve kasa hep kazanıyor :) Dünyayı eleştiren çok bende eleştiriyorum ama yinede aynı şekilde oynamaya devam ediyoruz onun için şikayetten çok açılacak dünyalar için temennilerde bulunmalıyız bnce tt1

DeletedUser

Ziyaretçi
preciler gidin başka bişe oynayın erkekseniz presiz çıkın karşıma :)