Dünya Hakkındaki Genel Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Bu başlık altından 18. dünya hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
sıkıcı bir dünyaya benziyor , hız 1x , okçu var , madem kademeli araştırma var şovalyenin ne işi var anlamış değilim :/ , fenerden nefret edenler grubu kuracağım

DeletedUser

Ziyaretçi
herkes w18 ne zaman açılıcak ne zaman açılıcak diye forumda gelip msj yazarsa tam olarak ayarlanmadan dünya böylece açılır vaziyette oluyor malesef :) artık böyle idare ediceksiniz yapacak birşey yok..

kingstone

Ağır Atlı
bence de haziranin ortasinda yeni ve hizli bir dunya acmaniz sizin icin cok daha fazla yararli olacaktir.

DeletedUser35611

Ziyaretçi
Akademi Altın Basma Şeklinde Olsun Ve hız En az 1.5 olsun

DeletedUser41933

Ziyaretçi
Hiz artsin okcu ya gerek yok belki bayrak olabilir o da belki yAni. Kesinlikle hizli olmali. Barbarlar kendini gelistirsin

DeletedUser

Ziyaretçi
burda boşuna konuşacaksınız farkınızdasınız değil mi :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Arkadaşlar başlık dünya özelliklerini belirlemek için değil, dünya hakkındaki görüşlerinizi almak içindir.

DeletedUser

Ziyaretçi
haha bu kadar şikayet ediyoruz ama katılım yine çok olacak :D:D , şovalye ve kademeli araştırma çelişiyor şovalyenin hiç olmaması en güzeli bence

DeletedUser18366

Ziyaretçi
hız düşük. onun haricinde kademeli araştırmayı severim ama şövalye ne alaka çözemedim. cok dengeler bozulur oyuncularda. hiç alışık olunmadık bir tip. okcunun olması iyi savunmacılar için.

DeletedUser36394

Ziyaretçi
haha bu kadar şikayet ediyoruz ama katılım yine çok olacak :D:D , şovalye ve kademeli araştırma çelişiyor şovalyenin hiç olmaması en güzeli bence

Çelişkili bir özellik mevcut değil. Sadece geçmişte uygulanmamış olabilir. ;)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Şövalye ile araştırma sisteminin aktif olması çelişki değildir arkadaşlar.

Örneğin; Şövalyenizde Thorgard’ın Savaş Baltası var. Bu durumda baltacılarla saldırı gücünüz %40 artacak. Bu güç oranı araştırma sisteminize göre de artış gösterecektir.

Aşağıda baltacının 1, 2 ve 3. kademe araştırmaları ve saldırı savunma değerleri verilmiştir. %40'lık saldırı gücü bu kademelerdeki değerlere göre hesaplanacaktır.

baltaciarastirma_zps2cd35315.jpg

DeletedUser21797

Ziyaretçi
yaw benim anlamadığım forumda yapılan yorumlar dikkate alınıyor dıyor merak edıyorum nasıl dikkata alıyorsunuz bu oyunda okcu isteyen varsa 1 2 dir oyun hızı genelde herkes 1.5 ister yani bunlar güya derlenip toplanıyor ona göre karara varılıyor ve yenı acılan dunyada okcu oluyor oyun hızı 1 oluyor bos bı dunya olacak sıradaki gelsin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
casus silahı ve kademe araştırması çelişiyor o zaman modum :D , benim demek istediğim dengeleri çok bozuyor , nostalji olacaksa şovalyesiz olması en güzeli bence , tartışılması gereksiz sadece düşüncem bu yönde , köylerimizi bu kademelere göre ayarlardık güzeldi yani eski günler :)