Dünya Hakkındaki Genel Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32011

Ziyaretçi
çok doğru bunun üstüne söylenecek bişyde olamaz zaten :)

DeletedUser32011

Ziyaretçi
Herşey bir yana adamın askerlerini kesiyosun yağmalıyacaksın o da ne!!! Yağma limiti doluyo ben gidiyorum boş dönüyorum adam madenlerini harcıyo kademe asker basıyo bidahaki saldırıma kadar toparlanıyo olan saldırana yani bana oluyo.Eee ben ne anladım bu oyundan hep bu kısır döngü içinde dönüp dolanalım mı yani tam olarak mantığınız nedir.
Çok mu zor yağma limitini kaldırmak belli bakım süresi adı altında bir düzenleme yaparak halledilebilir birşey bu,ki çoğu kişinin istediği şekilde bu limiti kaldırırsanız hem oyuncuları oyundan soğutmamış olursunuz,hemde innogames in cebine belki de 3-4 kat daha fazla para girmiş olur.Amaçları da zaten para kazanmak değil mi sonuçta,hayrına kurulmadı ya oyun :)

çok doğru bunun üstüne söylenecek bişyde olamaz zaten :)

DeletedUser

Ziyaretçi
15 Mayıs 2013 Çarşamba günü Klanlar 8.12 sürümüne yükseltilecektir. Türkiye saati ile 15:00-17:00 arasında yapılacak bu işlemler sırasında oyuna girişlerde kısa süreli sorunlar yaşayabilirsiniz. Aşağıda, yapılan değişikliklerin bir listesini bulacaksınız.

bari yağma limitini de kaldırsınlar elleri değmişken,

DeletedUser36477

Ziyaretçi
w18 maden kademesi oyunu oldu. yağma yapmak gereksiz gbi

DeletedUser32011

Ziyaretçi
yagma lımıtı tamamen oyunu bılmeyen adamların ısıne gelmıs bı durumdur nasıl gelısılecegı hakkında zerre fıkrı olmayan ınsanlar oyunda tutulmaya mı calısılıyor anlamıs degılım bu sekılde oyuna her anlamda destek olan aktıf oyuncuları oyundan sogutursunuz artık klan savasları degılde klanlar arası zıyaret olur kımsede premıum almaz kardes kardes gecınır gıderler artıkeger bu yagma lımıtı kaldırlmayacaksa emınım benım gıbı cogu kısı hesap sıl yapacaktır

evet yağma yapamayacak olduktan sonra oyunun bi anlamı kalmıyorki zaten

DeletedUser34049

Ziyaretçi
Limit mimit kalkmaz zaten artık kaldırılması hata olur millet madene yüklendi normalde basıcağı hafifin 5te birini basmadı doğal olarak. tabi hafife yüklenende olmuştur. Ama yapıcak bişey yok. bu serverda 15 yıl kapanmaz zaten. firma kapanır server kalır :p

DeletedUser43572

Ziyaretçi
Yağma sınırı çok saçma ,özellikler değişemez diye bir şey yok . w6 da ordu kampları kaldırıldı. Kaldırılmasa bile oranlar artmalı
oranlar da muhakkak bir düzenleme olmalı savaslarda başladı kırılan askerin telafi yağmadan imkansız kalksın demiyoruz düzenleme yapılsın kalkması botculara yarayacaktır asker kaybına göre şekillene bilirveya oranlarında belli bil ölcüye göre düzenlene bilir olmaz diye birşey olmaz demek eğerki oyuncu için varsanız oyuncunun istekelrini olamz deyip kestiirip atmak oyuncular için var olmadığınızı gösterir arzuya göre yorum yapmıoruz ihtiyac olmaza kimse buralara girip feryad etmez dünyanın özelllikeri baksaydnız diyorsunuz ki bakılmış bile olsa nice oyunlar var oyun içindeki gelişmelere göre binlerce kez düzenlendi burdaki inad neden veya isteksizlik online oyuncuların coğalmasını arzu etmekse talebe cevap vermek sorundasınız ha yok banane nereye giderse gitsin derseniz ozamanda aynen bu şekilde devam edip bu şekil cevaplar verbilriisniz ...

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar uzun süredir oyunda değildim ara vermiştim.geldim ki baya yenilik ve mantığa aykırı bi sistem çıkmış.yağma limit, bu sistem nasıl hangi mantıkla çıkarmışlar.24 saatlik yağmayı hafızaya alıyor ve 24 saat sonra siliyor. bu biraz saçma olmamış mı.Online olanlar resmen çuvalladı.böyle şey olurmu ya bnm önümde bir ton zaman ve köy var saldıramıyorum yağma için.. eee bu nasıl adalet onlıne olanla off olanı aynı kefeye koydunuz.çok kötü..Botlara karşı keşke farklı bi yol bulsaydınız..

DeletedUser36760

Ziyaretçi
yağma sınırından baştan memnun değildim ama şu an memnunum. online süremi düşürdüm madenlere abandım.rahat rahat ilk 500-1000 arası takılıyorum.hiç kasmadan oynamak iyimiş :cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
bu ne kadr saçma bi sistem askerler köyde boş boş duruyor.limit full doldu biz şimdi nereye yapcaz ya soruyorum nereye yapcaz.bu limiti koyanlar düşünmemişler mi askerler köyde napacak die. soruyom ya nereye yapcaz.asker gelcek sorcak nereye yapcaz ne dicez vll biz gidip adminin köyüne yapıyoz mu dicez.nereye yapcaz ya !

DeletedUser

Ziyaretçi
taşıma kapasitesi saçma bişey bunu hangi mantığa göre koydunuz anlamış değilim online süresi yüksek olanların hızını kesmeye yönelik bir sistem olmuş sözde yöneticilik yapacak düzeyde oyundan anlıyorsunuz mod olarak sizin buna itiraz etmeniz gerekirdi yok eğer etmiyor iseniz o zaman sizin oyun anlayışınızdan şüphe ederim bu nasıl bir adaletsizlik köyü patlatıyorsun içeride ne kadar asker var ise kesiyorsun kendin kayıp veriyorsun tekbir hammadde almadan geri dönüyorsun çok saçma çoook

DeletedUser36760

Ziyaretçi
nereye yağma yapacak bu insanlar belediyenin önünemi

Ne kadar saçma düşünüyosunuz arkadaslar tribalda oldugu gbi bizim dünyalardada. Böyle degsklikler olcak bu dünyayi begenmediysen geri kalan 17 dünyada oynayn sizi kim tutuyo? Adamlar bnkere diyo degsmeycek özellik die begenmiyosan yürü gt bşka dünyaya hergün saçma sapan ayni bşlıklar açysunuz

DeletedUser33729

Ziyaretçi
sinir koyulacaktı hiç yoktan biraz daha yüksek bi sınır olsaydı iyidi bizi çok kısıtlıyor bana kalırsa

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben online süresi yüksek biriyim bence HARİKA bi iş yapmışlar yağma limitin doldumu kalk hayatına bak millet yağma yapacam diye kalkmıyordu pcden güçlü çok güçlü zayıf çok zayıf oluyordu şimdi hile işide yok oh adaletli bence saldırı askeri devamlı maden alacak diye bişey yok defans oynayan ne yapsın