Dünya genel Harita ve Durumlar

• Konuyu başlatan DeletedUser68847
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68847

Ziyaretçi

w51 KUZEY-GÜNEY BATI DURUMLAR.

Kuzey tek vücut halinde galaksi imparatorluklarına karşı yürüyor ..Galaksi imparatorluğu kuzeybatı korku salıyor ..
haritada gördüğünüz üzeri kuzeybatı yukarı bölümü ve kuzeydoğudan gelen akınlarla kuzeybatı içlerine kadar geldi .
bu durumu öngören BİRLEŞİK diriliş imparatorluğu diğer bölgesel devletlerle hatta beyliklerle bile diplomasi kontrolünü sağlıyor ..B.D.İ Gözle görülmeyen paktını arka planda sağlamış tüm batı klanları ile sıcak samimi ilişki kurmuş bulunmakta ..Batı krallıklarında en ufak galaksi imparatorluğu seven bir kelime dahi söylense devletlerden sürgün yiyor arkasından köyler yağmalanıp alınıyor .Batı imparator ve devletler tek düşüncesi Galaksi imparatorluğu ve NARCA Krallığıdır karşı ortak düşman politikası uygulayıp batı krallıklarını savunmaktır ..

BATI HARİTASINDA BELİRTİLDİGİ ŞEKİLDE..
eibocular üst sınırdan ve orta göbekten şansını deneyip galaksi imparatorluğuna dogru sefer cıkmışlar büyük ihtimaller we hanlıgı bitmeden önce hızlıca yetişmeye calısıyor ..Öncü birlikler yetişirse belki bir nebze savaş katkıları olacaktır ...
shelby şirketler devleti yukarı galaksi bölgesi vurmaya ve akıncı birlikleri püskürtmeye calısıyor ...bir kac shelbyci kendince bir şeyler yapmak istese de yüce ceo Sakaryalı smih kendi köylerini kaybetmesi ile bir nebze moral kaybı yaşadı .ama yüce ceo istediği taktirde fazlası ile ilerleyecektir ..tutumları hala karışık sonucta şirket usulü calısıyorlar..

we hanlığı keskin ve inatcı akıncıları püskürtüp koskoca imparatorluğun sınırlarını rahatsız ediyor .SİZ Kİ 3 kıtanın sahibi sınırları aşan GALAKSİ imparatorluğuna karşı bir avuç we hanlığı karşı cephe savaşları vermeye devam ediyor .istese kami gölünde boğulacak olan we hanlığı pek umursamıyor gibi davranıyor büyük ihtimalle strateji geregi orda kalmaları işlerine geliyor ..

BİRLEŞİK DİRİLİŞ İMP... evet bu imparatorluk yayılmacı ve fethet sonra tüm devleti himayene al taktigi strateji ile durmadan hanlıklar devletler icine ala ala büyüdü ..birleşik diriliş imp genel anlamda merkezi konumda olacak orta dünya bataklığına sahip merkezi elinde tutuyor .. Anka kapak hanlığı ile orta bataklıkta ellerden geleni yapıyorlar.
tüm dünya diplomasilerinden tek tek söz sahibi olan ve her sözde ya düşman yada dost olan bu klan her dünyayı ilgilendiren sorunun cevapı veriyor ..biz yıkıldıktan sonra sıra kimde ??? evet yıkılmazsa yıkacak yıkılırsa domino etkisi ile diğer devletlerin gidecek ..yani kısacası diriliş imparatorluğu dünya ne zaman yok olacak kıyamet vakti gelecek saati bilen tek devlet tüm dünya nükleer bomba atmış gibi dünyadan cekip giderlerse ...düşünün diriliş intihar edip nükleer bomba attıklarını .atılan her köy ıssız barbar dönecek ve tüm dünya pirana misali saldırır ..işte en büyük bomba klan belki en büyük favori klan BİRLEŞİK DİRİLİŞ İMP. ....

ÖLÜLERİ SAY CROM BİRLEŞİK KARMAŞIK DEVLET . .. bu devletler topluluğu şu ana kadar tüm kabile ve devletleri hanları hatta varsa köyleri bile alan topluluk durmadan haritada ilerliyor vura vura hücum ede ede doğu sınırlarına hızlıca gelmeye çalısıyor ...ÖSCBKD (ÖLÜLERİ SAY CROM BİRLEŞİK KARMAŞIK DEVLET ) Genel anlamda klanlar devletine karşı diplomsız siz savaş ilanı vermeden akıncılarla hucum ediyorlar ..Büyük ihtimaller birleşik diriliş imp. beraber ortak hedef narca krallıgına karşı atak geçmeye çalısacaklar..bu ölüler saya saya giden ÖLÜLERİ SAY CROM BİRLEŞİK KARMAŞIK DEVLET çok dikkat edilmesi gereken bir devlettir ..Cünkü elinde bulundurdunuz karmaşık corbastik hanlıklar devletler bir gün patlayabilir ...Bir cok devleti icinde alan karmaşık devlet sistemi oluşturan sistemler illaki truva ve iç isyanlarla boğuşur ..şuan her şey güneşli ...

KLANLAR DEVLETİ iç sorunlarla boğuşan sınır hatları gerileyen durmadan yerinde sayan her an farklı bir devlet mensup olma ihtimali olan bir devlettir ..az öz yazalım 2 hafta daha yaşarsa tekrar bilgi veririz..hali hazırda diriliş ve crom ile savaş olmasa bile akınlarla başları belada...

13-Cuma ve Arma beylikleri

13-Cuma beyligi genel olarak klanlar devletine bağlılık yemini etmiş ama kendince hareket eden bir beyliktir..
arma beyliği narca imparatorluğun sınır uç beyi olarak tayin edilen stinger arkadaş tarafından kurulmuş bir beyliktir ..

evet gel gelelim büyük imparatorluklara

NARCA VE GALAKSİ İMPARATORLUKLARI ZATEN KITALARı kapatmış diger tüm batı rahatsız eden iki süper güc durumda dünyayı sarsan devletlerdir...iki süper gücün arkadaş ve diplomasi olması yüzünden tüm dünya korkunc planları devreye sokuyor ...bakalım durum ne olacak .iki imp. bahsetmek gerekirse..

narca hali hazırda kendi krallıklarında online beyligi ve kapak beyligine akınlar düzenliyor antrenman tarzı hazır olmaya calısıyorlar..

galaksi imparatorlugu akıncıları sınırcılar ve karmaşıklar olarak üce ayrılmış şekilde tüm kuzeyde kan akıtıyor ..her tarafa durmadan akın yapan baskın basanındır misali ile sınır geliştirmeye calısıyorlar..

BUNLARDA BATI HARİTALARİ DOGU GEREK YOK ZATEN ORALARI GALA VE NARCA BUGUN OLMASA YARIN YARIN OLMASA YARINDAN YAKIN BİR GÜN ALACAKTIR ..

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Diriliş bittikten sonra dünya patlamaz, Dirilişe dahil olmuş klanlar tekrar kendi klanlarını kurar savaş eski şiddetinde olmasa da yine de klanların tutumuna bağlı olarak devam eder

DeletedUser68407

Ziyaretçi
Güzel çalışma :)
Ama imkansız olan bisey varsa 20-30 klani Bi arada tutmak 30 kişinin kapatacagi bu w de bu kadar insanı bir arada tek amaç uğruna organize etmek imkansız egerki bu mümkün olursa büyük bir diploması ve yöneticilik başarısı olur o zaman tebrik ederim. Ama benim şahsi fikrim bu imparatorluk denilen klanlarin hepsinin bolunecegidir

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Bölünmezse 29 klan Fuzuli oynuyor demektir zaten ama bende katılıyorum 30 klan bölünmeden ilerlerse tebrik edilecek bir yonetim grubu olur bende tebrik ederim

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Eline sağlık çok komik geldi yazdıkların ama doğrular var tabiki ^^
Son zamanlarda oyuna pek bakamıyorum bazı sebeplerden bahane olarak vermiyorum tabiki ama ben olduğum sürece ne olursa olsun herhangi bir birleşme vs tarzı şeyler olmayacak yıkılana kadar burdayız ben gidersem oyuncularımı kiralarım :p

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Ya bu erhan değilse ben de bir şey bilmiyorum lksdjfklsdf

Renge Miyauchi

Yasaklı
İmparatorluklardan bahsederken bir anda hanlığımıza geçilmesi güldürdü. :D En azından köy de olabilirdik. Han olmak da bir başarıdır. ^^

DeletedUser65936

Ziyaretçi
Diriliş'e demokrasi götüreceğiz recep reyiz öyle emretti. :)

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Bu arada bunları diyoruz ama avantaj rakiplerimizde, ben öyle dayanaksız sallıyorum :D

GriKurt

Milis
Ne güzel bir anlatımdır ne güzel betimlemelerdir tebrik ettim We hanlığı olarak tek klan mutlu bir aile güzel bir altyapı atmış olduk başka dünyalarda ismimiz ne olur bilmiyorum ama ilerisi için güzel bir ekip olduğumuzu düşünüyorum

zazamontana

Yasaklı
Biz ne savaşlar gördük be malazgirt meydan muharebesi , patnos savaşı ,eleşkirt kuşatması hey yavrum hey ..:D

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Ne güzel bir anlatımdır ne güzel betimlemelerdir tebrik ettim We hanlığı olarak tek klan mutlu bir aile güzel bir altyapı atmış olduk başka dünyalarda ismimiz ne olur bilmiyorum ama ilerisi için güzel bir ekip olduğumuzu düşünüyorum

hocam sende öyle bi yazdın ki özendim valla, bana klan daveti + her köye 30ar k destek atın bende bu ekip ruhunu istiyorum :(