Dünya genel Harita ve Durumlar

• Konuyu başlatan DeletedUser68847
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
okumak gereken okul kısmında haklısın kaanlada konuştuk op sabahı okula gitmem gerekiyordu o günden saatten sitem ediyor bende aynı şekilde şurda oyuncuların yaş ortalaması en düşük bölge bizimkidir boşa hem hırs yaptık hemde okullarımızı boşladık her gün istisnasız bir op gelecek bir köy düşecek diye sabahladım değmedi

DeletedUser61148

Ziyaretçi
yani öyle bu haritada okul okunmaz zaten benım haritayı biri atsın la buraya :D

DeletedUser61148

Ziyaretçi
2gün ders calısamadım cukubik 10tane 5k köyü kurtarıcam diye sdfsdfs

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
her şey tatlıya bağlandığına göre işte şimdi hesap sile alabilirim kalan herkese başarılar

Renge Miyauchi

Yasaklı
Galaxy, Shelby, We, Eibo falan hepimiz dost olalım. Bu dostluğumuzun adını da Kuzey Paktı koyalım. Sonra bize karşı bir tane Güney Paktı oluşturulsun. Onlara karşı hep beraber okullarımızı ihmal etmeden savaşalım. Bir tane de okullarını umursamayan savaşçı bir klan kurarız. Onlar da güney paktından biriyle savaşırlar. Bence çok güzel ve orijinal bir fikir. ^^

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Yahu herkes bir gün onmylove toplucak bırakın simdi toplasın o uykusuz klsın sonra ban yer ben toplarım sora bende. Ban yerim sizde pusuda kalın her kes bir gün ban yer. D o gün bekleyin d

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Bak şurda açıklayayım misyoner 8 köyden sonra basmadım 1 tane bile denemedim o kadar lanet ettim ki şu dünyaya sağa sola ordu atıyordum patlaması için casus raporun gelmiş dediler köy çok dolu elimde kalan son askerleri üzerine fırlattım dedim isteyen arkasına mis atsın diye ^^ keşke galaxy bizi tek opta silseydi o kadar lanet bir dünya. Ama özür dilerim ben sen savunmayınca bazı köyleri asker kaçırma vs de olmadı dedim ya ban yedi yada bir sorun var niye böyle kolay oldu diye merak etmedim değil :D

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Bak şurda açıklayayım misyoner 8 köyden sonra basmadım 1 tane bile denemedim o kadar lanet ettim ki şu dünyaya sağa sola ordu atıyordum patlaması için casus raporun gelmiş dediler köy çok dolu elimde kalan son askerleri üzerine fırlattım dedim isteyen arkasına mis atsın diye ^^ keşke galaxy bizi tek opta silseydi o kadar lanet bir dünya. Ama özür dilerim ben sen savunmayınca bazı köyleri asker kaçırma vs de olmadı dedim ya ban yedi yada bir sorun var niye böyle kolay oldu diye merak etmedim değil :D
3 5kişiyiz mide kaldırmadı kanka ya arada kacırmadım valla şimdi son bı keserım işte daha sonra bakarım naparım ne ederım bilmiyorum sakaryalıya hesap verin belki tüm köyleri ona salarım giderken :D bide 999hafiflere bişey yapamadım ya cok fake vardı gözden kactı

DeletedUser68301

Ziyaretçi
3 5kişiyiz mide kaldırmadı kanka ya arada kacırmadım valla şimdi son bı keserım işte daha sonra bakarım naparım ne ederım bilmiyorum sakaryalıya hesap verin belki tüm köyleri ona salarım giderken :D bide 999hafiflere bişey yapamadım ya cok fake vardı gözden kactı
Bana hesaptan bol ne var oğlum maksat iki taraf arasında kavga çıkmasın :)

slavrator

Mızrakçı
Tebrik ederim güzel iş çıkartıyorsunuz. Bu 3 5 kişi başka alanda olsa çok farklı olabilirdi. Burda konum itibariyle sıkışık alanda çok büyük işler yapıyorsunuz kendi düşüncem

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
999 hafif meselesini çok sinirlerim bozulunca bi denedim yahu fake casus atıyorum köyde madenler kamiler falan meğersem 20 seviye gözetleme varmış öğrenince 999 hafif atayım bari dedim :D

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Tebrik ederim güzel iş çıkartıyorsunuz. Bu 3 5 kişi başka alanda olsa çok farklı olabilirdi. Burda konum itibariyle sıkışık alanda çok büyük işler yapıyorsunuz kendi düşüncem
oyle oyle iyi ugrastıgımızı dusunuyorum illa gozden kacıyor tabi biz de insanız :D o konuda da haklısın rahat yerde olsam 200k bandını coktan asardım zaten baska sınırda klana yakın olsam yine farklı olabilirdi sımdılık biraz daha bu bolgede kalırız 2 3 gun ıcınde bır toplu karar verıp bişeyler yapıp cıkarız en kotu , keyfimizi yeterince aldık karşılıklı iyi kötü muhabbetler de kuruldu yenı ınsanlarla tanısıldı nihayettinde bir kayıp yok bol kazanc var :)