Dünya genel Harita ve Durumlar

• Konuyu başlatan DeletedUser68847
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
hocam sende öyle bi yazdın ki özendim valla, bana klan daveti + her köye 30ar k destek atın bende bu ekip ruhunu istiyorum :(

Ya hocam eğer bu dalga amaçlı vs ise gerçekten hoş değil ne yapmamızı istiyorsun bilmiyorum ki tek klanız yahu tek 30 kişiyiz 20 kişi zaten bakamıyor bile dünyaya doğru dürüst yani yer olarakta çok sıkıntılı olunca alternatif yollar ile bir şeyler yapmaya çalışıyoruz tabi bu yazdığım eğer sen dalga amaçlı yazdıysan onun dışında ise özür dilerim ^^

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Ya hocam eğer bu dalga amaçlı vs ise gerçekten hoş değil ne yapmamızı istiyorsun bilmiyorum ki tek klanız yahu tek 30 kişiyiz 20 kişi zaten bakamıyor bile dünyaya doğru dürüst yani yer olarakta çok sıkıntılı olunca alternatif yollar ile bir şeyler yapmaya çalışıyoruz tabi bu yazdığım eğer sen dalga amaçlı yazdıysan onun dışında ise özür dilerim ^^

Hayır tabiki hocam tam tersine taktir ediyorum, klan değiştirmicem tabi o kısmı goygoy (mu acaba) ama klan olarak rakiplerimizde en sempati duyduğum ekip sizsiniz :rolleyes:

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
valla işin sonunda sercanla birlikte tüm klanı topluycaz herhalde çiftliği dolan ben bırakıyorum diyip gidiyor köy çok bizde beleş :D

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Sizde boş köyler bizde köysüz adamlar var gelin birleşelim dengeli bir güç olalım :D

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Çok mantıklı gözüktü misyonerleri ne zaman çıkarsanız ona göre köydeki destekleri geri yollayalım ^^

DeletedUser61148

Ziyaretçi
canım 2 köyüm gitti tadım kaçtı. artık dünya haritasında bazı degismeler olacaktır savaşları takipte kalın

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
bir op bekliyorum eğer sağ kalırsam hesap sile alıcam zaten opla yıkamazdınız diyip giderim ikinci opta yıkılmadan ^^

DeletedUser61148

Ziyaretçi
senın koyluk durum degil be kanka haritada bariz olarak gucluydunuz zaten bizim burda 2 ay boyle oynamamız başarı benım gözümde hesapların her mis arasını 3kişi attık nerdeyse

DeletedUser61148

Ziyaretçi
öyle öyle ya saçma olaydı başından itibaren zaten kimin ekmegine yağ sürüldü çözemedim
okumam gereken bir okul olduğundan oyun şevkim hızlı gitti cok sukur savunucaktım bı koyu de dedım alınsın dert azalsın devamını tutabildigim kadar tutarım :D