Dünya-eşkıya savaşı

DeletedUser57761

Ziyaretçi
kendimi mi anlatmışım seni mi :) sıva kardeş sıva senden iyi sıvacı olur :D

DeletedUser57761

Ziyaretçi
bebeler laf soktuğunu sanıyor ya burda nicee thumbup ben kaçar burdan bebe dolmuş ortalık laf yarısına giriyolar :D

DeletedUser60089

Ziyaretçi
bebeler laf soktuğunu sanıyor ya burda nicee thumbup ben kaçar burdan bebe dolmuş ortalık laf yarısına giriyolar :D

Bebemi :) Bu lafa ne dendiğini biliyon demi burda yazmıycam sen kendi kendine de onu :) Niye kaçıyon güzel güzel tartışacaktık. Kaçmadan git bişey yapmazık :)

DeletedUser58899

Ziyaretçi
Dejavu - Eskiya

1 Ittifak 69 26 5.344.865 7.592.580
2 Rakip 26 69 2.536.763 11.697.988
» Özet

Sancak - Eskiya

1 İttifak 123 48 6.668.177 17.529.896
2 Rakip 48 123 6.604.404 11.347.589

Anka - Eskiya

1 Rakip 83 29 4.953.166 5.343.769
2 İttifak 29 83 2.644.959 8.986.017
» Özet

DeletedUser47722

Ziyaretçi
istatistikleri görmeyen bişey sanacak bunları

DeletedUser48108

Ziyaretçi
Üç tarafınız düşman olsaydı böyle erkeklenebilrmiydiniz acaba :))

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
dejavu klanı durup durup neden tartışma çıkaracak yazılar yazıyosunuz?

Soruna gelince erkeklenmenden kastın ortalığı size bırakıp klanımız hakkında atıp tutmanıza göz yummak yerine cevap vermekse merak etme yenilsekde aynı cevapları veririz. Bomba patlamış insanlarımız can vermiş çok mu önemli şu oyunda kimin ne yaptığı ki bu zamanda bizi tahrik edecek yazılar yazıyorsun?

DeletedUser59220

Ziyaretçi
m6352Z.jpg

16.03.2016 - Sancak tarafından "Sancak-Eşkiya" savaş istatiği

DeletedUser36486

Ziyaretçi
Sancak resmen eziyor..Gerçi bunda EŞKİYA'nın fazla cephesi olmasının payı da var.
Tebrikler

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Eskiyanin diger iki cephede de karisikliklar var artik klanlar bolundu bu savas dengelenir eskiye gore

Bilmedenoldu*

Yasaklı
m6352Z.jpg

16.03.2016 - Sancak tarafından "Sancak-Eşkiya" savaş istatiği

sancak klanı hem daha iyi saldırmış, hem de daha iyi savunmuş. net bir şekilde de önde götürüyor. 13 milyona yakın saldırı puanına karşı eşkiya 8.5 milyon saldırı puanıyla karşılık vermiş. savunma kesimleri aynı fakat sancak köy vermemiş. eşkiya'nın koordinasyon ya da organizasyon sorunu bulunuyor sanırım. özellikle de savunma konusunda. çok cephelerinin olması da bu durumda etkendir ama sancağa biraz daha müsaade ederlerse, sancak baya yol alır.

sancak klanı sonradan açılır benim bildiğim kadarıyla, vura vura gidebildikleri yere kadar giderler :)

eşkiya'ya başarılar, sancak klanına çok ayrı başarılar:))

Sancak Klanlarının oyuncuları bellidir 8. ve 16. Dünyada oynayan ekip burda da devam ediyor.Ekipten eksik isimler var mı evet fazlasıyla var.Bir çok klan bu dünyada 10 klanın üstüne çıktı yeni oyuncuları ve farklı klanları bünyesine kattı o yüzden organizasyon ve kordinasyon sıkıntılarının yaşanması normal 2006 yılında kurulmuş bir klan olarak kemik kadro birbirini çok iyi tanıyor ve bir saatin dişlileri gibi sorunsuz çalışıyor.Birkaç ay sonra her klanda kemik kadrolar kalıp çürükler ayıklandıkça ve oyuncular birbirini tanıdıkça dünyanın zevkleniceğini düşünüyorum.Başta Sancak Ailesini sonrasında ise Eşkiya Ailesini tebrik ediyorum nedeni ise savaş başlıyalı 32 gün oldu forumda veya oyunda oyunun amacı dışında bir konuşma veya tartışma geçmedi.Her oyuncunun isticeği gibi dünyayı bizim ekibimizin kapatmasını ve bu savaşı bizim kazanmamızı istiyorum :).Baltalarınız keskin,mızraklarınız sivri olsun,hayırlı geceler.

-Onur

DeletedUser27784

Ziyaretçi
Sancak Klanlarının oyuncuları bellidir 8. ve 16. Dünyada oynayan ekip burda da devam ediyor.Ekipten eksik isimler var mı evet fazlasıyla var.Bir çok klan bu dünyada 10 klanın üstüne çıktı yeni oyuncuları ve farklı klanları bünyesine kattı o yüzden organizasyon ve kordinasyon sıkıntılarının yaşanması normal 2006 yılında kurulmuş bir klan olarak kemik kadro birbirini çok iyi tanıyor ve bir saatin dişlileri gibi sorunsuz çalışıyor.Birkaç ay sonra her klanda kemik kadrolar kalıp çürükler ayıklandıkça ve oyuncular birbirini tanıdıkça dünyanın zevkleniceğini düşünüyorum.Başta Sancak Ailesini sonrasında ise Eşkiya Ailesini tebrik ediyorum nedeni ise savaş başlıyalı 32 gün oldu forumda veya oyunda oyunun amacı dışında bir konuşma veya tartışma geçmedi.Her oyuncunun isticeği gibi dünyayı bizim ekibimizin kapatmasını ve bu savaşı bizim kazanmamızı istiyorum :).Baltalarınız keskin,mızraklarınız sivri olsun,hayırlı geceler.

-Onur

thumbupthumbup