Dünya-eşkıya savaşı

FollowME

Casus
Sancak - eşkıya savaşı
Anka - eşkıya savasi
Dejavu - eşkıya savaşı

Bu 3 formunda takip etmekte zorlananlar için 3'ü 1 arada konu açıyorum
:)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
yazıyosunuz iyide birde üşenmeyip 3 ününde istatistiklerini koysanız ne güzel olurdu :D

DeletedUser36477

Ziyaretçi
Eşkiya dalar alem bakar güneye inme zamanı geldi.

DeletedUser39335

Ziyaretçi
beni bi klana alın istatistik bakıp çıkacam paylaşmıyonuz thumbup

Atalet

Mızrakçı
Başlıklar az oldu birde ikili ikili kombine edin :D 3 klan birleşip Eşkıya klanına dalıyor tüm dünyayla savaşıyoruz gibisinden olası bir mağlubiyete karşı algı mı yürütülüyor anlamadım - kişisel görüşüm böyledir demiyorum-.

Benim gördüğüm diplomaside sancak sa Anka klanı ile bir diplomasi yok 3 ünü birleştirmek gereksiz.(Yöneticiler Arasında görüşme oldumu bilmiyorum )

14 günlük Eşkıya - dejavu istatistiğinde 42 Köylük bir dejavu üstünlüğü var bölge bana biraz uzak o yüzden klandan ayrılıp giren oldumu takip etmedim.Son 10 günlük periyodda ağırlıklı olarak akrep klanına op yapıldı ordan bahsetmek gerekirseyde 73 Köylük bir dejavu üstünlüğü var.

DeletedUser56829

Ziyaretçi
eşkiyanın sonu w28 deki udw nin kaderine benziyor :D

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Ben bu eşkiyayı gerçekten anlamıyorum artık. Yazmayayım yazmayayım şakaya vurayım geyiğe vurayım dedim ama nereye kadar. Tutturmuşlar bi herkes bize düşman yok anka 20 klan yok şöyle yok böyle sürdürüp gidiyorlar. Bence şu at gözlüklerinizi çıkarında bi artık geniş açıdan bakın dünyaya. Eşkiya şuan kaç klan şahsen ben sayamadım. Bünyesine kattıklarıyla beraber 25 oldu diyorlar. Ben demiyorum kolu komşu diyor :D

DeletedUser56829

Ziyaretçi
hahaha doğru söylüyorsun sen o kadar klan kur toplama klan ol. sonrada bütün dünya bize savaş açıyor de. evet ya eşkiya klanları itiraf ediyoruz. o kadar güçlüsünüzki o yüzden bütün dünya size karşı savas ilan ediyor :D fazla özgüven egolar tavan :D :D

DeletedUser40443

Ziyaretçi
Ben bu eşkiyayı gerçekten anlamıyorum artık. Yazmayayım yazmayayım şakaya vurayım geyiğe vurayım dedim ama nereye kadar. Tutturmuşlar bi herkes bize düşman yok anka 20 klan yok şöyle yok böyle sürdürüp gidiyorlar. Bence şu at gözlüklerinizi çıkarında bi artık geniş açıdan bakın dünyaya. Eşkiya şuan kaç klan şahsen ben sayamadım. Bünyesine kattıklarıyla beraber 25 oldu diyorlar. Ben demiyorum kolu komşu diyor :D

Hem yazmayayayım yazmayayayım diyorsun hemde yazıyorsun hüso :)
Çık dışarı :)

LaFleur01

Baltacı

tespitin :))))

DeletedUser38263

Ziyaretçi
Dünya analizi yapmak gerekirse Eşkiya anka ve sancak klanına yüklenecek arada dejavuyada sınırda bireysel oplar yapacak :)
Eşkiya eliti Dejavunun üstüne salalacak dejavu eşkiya savaşı rolantide devam ederken dejavu elite yüklenecek :)
şarbon elit ve diğer klanlar , klanların piyonluğunu üstlencek nasıl analiz ama :)

DeletedUser56509

Ziyaretçi
Dünya analizi yapmak gerekirse Eşkiya anka ve sancak klanına yüklenecek arada dejavuyada sınırda bireysel oplar yapacak :)
Eşkiya eliti Dejavunun üstüne salalacak dejavu eşkiya savaşı rolantide devam ederken dejavu elite yüklenecek :)
şarbon elit ve diğer klanlar , klanların piyonluğunu üstlencek nasıl analiz ama :)

Konuşmayı biliyorsun ama boş konuyorsun..

DeletedUser36486

Ziyaretçi

Böyle analiz yapmayı nereden öğrendin ? Çok güzel bravo 10 numara analiz.