Dünya-eşkıya savaşı

Dünya analizi yapmak gerekirse Eşkiya anka ve sancak klanına yüklenecek arada dejavuyada sınırda bireysel oplar yapacak :)
Eşkiya eliti Dejavunun üstüne salalacak dejavu eşkiya savaşı rolantide devam ederken dejavu elite yüklenecek :)
şarbon elit ve diğer klanlar , klanların piyonluğunu üstlencek nasıl analiz ama :)

Komplo teorisi güzel kitap olur en az 15 basım çıkar bu senaryodan :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
eşkiyanın sonu w28 deki udw nin kaderine benziyor :D

UDW ye laf etmissinde UDW nin neden bıraktıgını bilmedigin çok belli ögren ondan sonra yorum yaparsın.
Yorum olsun diye yorum yapmayın zaten bu başlıgın UDW i ile ilgisi yok boş yere kirletmeyin.

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Elit klanından bi açıklama gelmedi sanırım...
Paşa klanından DEJAVU ya geçen oyuncuları neden klana alıyor ?
Paşacıklarım niddayız yüzüstü bıraktığı klanı kendini toparlayıp sağlama aldıktan sonra kimle anlaşıp yeniden toplamaya çalışıyor ?
Elit kendi teklif ettiği s.a yı unutup Devajunun arkasından iş mi çeviriyor ?
Eşkiya çaktırmadan sürdürdüğü düzlüğe çıkma mücadelesini kazanabilecek mi ?
Kafam da deli sorular :) :) :)

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Dünya analizi yapmak gerekirse Eşkiya anka ve sancak klanına yüklenecek arada dejavuyada sınırda bireysel oplar yapacak :)
Eşkiya eliti Dejavunun üstüne salalacak dejavu eşkiya savaşı rolantide devam ederken dejavu elite yüklenecek :)
şarbon elit ve diğer klanlar , klanların piyonluğunu üstlencek nasıl analiz ama :)

Özelden ulaşabilir misin :) . Tanışmak isterim sizinle

DeletedUser

Ziyaretçi
Elit klanından bi açıklama gelmedi sanırım...
Paşa klanından DEJAVU ya geçen oyuncuları neden klana alıyor ?
Paşacıklarım niddayız yüzüstü bıraktığı klanı kendini toparlayıp sağlama aldıktan sonra kimle anlaşıp yeniden toplamaya çalışıyor ?
Elit kendi teklif ettiği s.a yı unutup Devajunun arkasından iş mi çeviriyor ?
Eşkiya çaktırmadan sürdürdüğü düzlüğe çıkma mücadelesini kazanabilecek mi ?
Kafam da deli sorular :) :) :)

çok zorlama yakarsın beyni bence :D:D:D

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Ben bu eşkiyayı gerçekten anlamıyorum artık. Yazmayayım yazmayayım şakaya vurayım geyiğe vurayım dedim ama nereye kadar. Tutturmuşlar bi herkes bize düşman yok anka 20 klan yok şöyle yok böyle sürdürüp gidiyorlar. Bence şu at gözlüklerinizi çıkarında bi artık geniş açıdan bakın dünyaya. Eşkiya şuan kaç klan şahsen ben sayamadım. Bünyesine kattıklarıyla beraber 25 oldu diyorlar. Ben demiyorum kolu komşu diyor :D

50 klanız gardaş :D 2 gündürde sizin alt klanınız olalım diye bir kaç klandan daha teklif aldık ANKA olsun diğer klanlar olsun bazılarını geri çevirmedik tabiki . İleride duyurusunu burada yaparım inşallah :D

Kim Ya Bu Pembiş?

Kılıç Ustası
Nedendir bu hırs kalp kırmaya ne gerek var altı üstü bir oyun böyle zevkli eğleniyoruz diyorsanız eyvallah tabi :)

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Tartışmadan oyunun zevkimi çıkar yahu :) Bak ne güüzel stres atıyoruz birbirimize laf sokarak :D

DeletedUser56118

Ziyaretçi
50 klanız gardaş :D 2 gündürde sizin alt klanınız olalım diye bir kaç klandan daha teklif aldık ANKA olsun diğer klanlar olsun bazılarını geri çevirmedik tabiki . İleride duyurusunu burada yaparım inşallah :D

Allah kabul etsin kardeş :))

DeletedUser57761

Ziyaretçi
daha 3 5 gün önce ankanın klan sayısına laf atan elemanların klan sayısı ankanın 2 katına doğru gidiyor helal :))

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Allah kabul etsin kardeş :))

Amin cümlemizinkini :)

daha 3 5 gün önce ankanın klan sayısına laf atan elemanların klan sayısı ankanın 2 katına doğru gidiyor helal :))

Sevenlerimiz çok sağolsunlar :) Biz kimseye gelin bizim alt klanımız olun diye herhangi bir yazı veya talepte bulunmuyoruz . Arkadaşlar bize yazıyorlar alt klanınız olalım kabul ederseniz gibisinden bizler sadece değerlendiriyoruz. Ha yok herkesi alt klan olarak kabul etseydik Şuan ANKA klanları 20 klansa 15 i EŞKİYA olurdu emin olun tt2

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Amin cümlemizinkini :)

Sevenlerimiz çok sağolsunlar :) Biz kimseye gelin bizim alt klanımız olun diye herhangi bir yazı veya talepte bulunmuyoruz . Arkadaşlar bize yazıyorlar alt klanınız olalım kabul ederseniz gibisinden bizler sadece değerlendiriyoruz. Ha yok herkesi alt klan olarak kabul etseydik Şuan ANKA klanları 20 klansa 15 i EŞKİYA olurdu emin olun tt2

Senin beyin psişik olmuş heralde bi doktora gözük kanki

DeletedUser60089

Ziyaretçi
yok kanka muhattab olmuyorum zaten de, hani kendi dediklerini yutup birde açıklama yapmaya calisiyolar ya ona gülüyorum ahahah :::D:::D

1 cümle bile kuramayan , kurmaya aciz insanlar genelde bu kelimeler ile anlatmaya çalışırlar kendilerini . Sanada hak veriyorum ne diyimki Türkçe öğretmeninde suç tt2