Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

teknolojig61

Acemi
Klasik adı altında saçma sapan bir dünya yine zaten klasik dünyanın nasıl olması gerektiğini düşünmenize bile gerek yok 2010lu yıllarda nasılsa öyle bir dünya açmanız yeterliydi

Stratejist-

Hafif Atlı
özellikle barbar ve yağma konusunda özellikler çok iyi birim hızıda yüksek ki bu yağmayı maksimize edecek. Bu ayarlar clasik için bence gayet güzel olmus. İlk başta kötümser düşünüyordum ama birbirine yakın saglam 10 kişi oynasın keyif alacagını dusunuyorum. Bu w nin tek problemi kapama oranının yüksek olması ama onunda 10 kişilik kadrolar için iyimi kötümü oalcağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Herkese iyi eğlenceler.

Mönch

Kılıç Ustası
özellikle barbar ve yağma konusunda özellikler çok iyi birim hızıda yüksek ki bu yağmayı maksimize edecek. Bu ayarlar clasik için bence gayet güzel olmus. İlk başta kötümser düşünüyordum ama birbirine yakın saglam 10 kişi oynasın keyif alacagını dusunuyorum. Bu w nin tek problemi kapama oranının yüksek olması ama onunda 10 kişilik kadrolar için iyimi kötümü oalcağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Herkese iyi eğlenceler.
Şimdiden 6 klan olmuşsunuz. Sizin gibileri varken insanlar nasıl 10 kişilik kadrolarla "keyif" alsın? :D

mc rayn geri döndü

Mızrakçı

Herkese iyi eğlenceler.
yahu 2 saatte bi kademe basılıyor nesi güzel :)) aaa tabi sen multiplayer oldugun için sana her world guzel onu unutmusum pardon :D

ByRevolution*

Baltacı

Herkese iyi eğlenceler.
enes bu sefer başarılı olursun gibi hissediyorum

eMpeaT

Baltacı
World özelliklerini sevmeyen insanların ısrarlı bir şekilde her fırsatta insanları suçlayıcı ifadelerle sitem etmesini esefle izliyorum.
Keşke biraz daha bu durumlara daha geniş perspektiften bakabilseniz. Her world sizin hayalinizi kurduğunuz özellikte olmasını bekleyemezsiniz. Zira kimse birbiriyle aynı düşünmüyor.

Kaldı ki bu world özellikleri eski worldlerin özelliğine çok benziyor. 1 ayda anca köy alınabilinen worldler eskide kaldı sanıyorduk. O dünyaların hızlısı işte. Rahata alışmış, multi kasmaya alışık, kendine güvenmeyenlerin genel olarak şikayet ettiği bir world özelliği olarak yorumluyorum bu worldü. Öyle olmayan da üzerine alınmasın.

YENİLİKCI

Milis
Klanlar'ın yeni açılacak dünyasına ait ÖZELLİKLER hakkında, gelecek dünyalara kaynak olması amacı ile fikrinizi almak istedik. Düşüncelerinizi bu başlık altından bildirmeye başlayabilirsiniz. Ceza almamak için genel saygı kurallarına ve forum kurallarına uymayı unutmayalım! Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Klanlar Destek Ekibi

Özelliklerin ekseriyeti eski ile benzer, mevcut değişiklikler ise oynamak isteyenin hızlıca adapte olabileceği türden şeyler bence.

Fakat klan kilitlemesi için 7 gün biraz kısa olmuş gibi. Zira ekip olarak katılanlar için bir anlam ifade etmeyecek olan bu kural (sadece hangi oyuncu hangi klanda olsun belirlemesini erkene çekeceklerdir), bireysel katılan oyuncular için dezavantajlı bir durum olmuş.

Özelliklerin ekseriyeti eski ile benzer, mevcut değişiklikler ise oynamak isteyenin hızlıca adapte olabileceği türden şeyler bence.

Fakat klan kilitlemesi için 7 gün biraz kısa olmuş gibi. Zira ekip olarak katılanlar için bir anlam ifade etmeyecek olan bu kural (sadece hangi oyuncu hangi klanda olsun belirlemesini erkene çekeceklerdir), bireysel katılan oyuncular için dezavantajlı bir durum olmuş.
Çoğu oyuncu klanlarin kitlenecegini bilmiyor. @Mr.Storm klanlar şu tarihte kitlenecek ve bulunduğunuz klandan çıkamazsınız diye bir mesaj yollasa dünya çok değişir:)