Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

CAFCAFLI*1906

Mızrakçı
Işınlanma yok peki ama kıta seçme durumu da yok mu... 10 arkadaşı olan kişi gecenin 3 ünde örnek olarak kuzeybatı seçseler ve aynı saatte giriş yaparak, aynı bölgeye düşmezler mi...

poxime

Mızrakçı
sadece kötü yorum yapıp kaçmak ayıp gibi geldi. Bu devirde hiç yoktan oyuncuya soru soran cevap veren bir oyun ekibi var. Başlangıç denemeleri pek iyi olmasa da eldeki verilerle bu iletişim daha sağlıklı olacak diye düşünüyorum daha sonraki denemeler açısından.

miiRza

Baltacı
O saat her dünyada zaten görülüyor. Yeni bir şey değil.

Görünmesinden bahsetmemiştim.
Demek istediğim her hangi bir saatte açılmasındansa böyle saati belli olsa daha güzel olmaz mı herkes aynı saate başlamış olur eşitsizlik olmaz gibi hem ana sayfada sürekli F5 atılmaz.

Normal dünyalar 12:30 da açılır sabit

Benimde demek istediğim bu bir dünya 14:00 bir dünya 10:00 değilde saati duyuruda yazsa ve o saate açılsa daha güzel olur.

harun0505

Yasaklı
davet yön seçimi kapalı ama 5223 farklı hesapla girip aynı yere düşen 10 tanesiyle oyuna devam eden hatta 20 tanesiyle devam edip 2 klan açanlar var. bu kuralları ezip geçmek kolay sanırım. haritada renk verdim. oyuncularına baktım. %80 i bugün açılmış hesapların. bu hesapları kapatabilirsiniz diye düşünüyorum. ama tabi kapatmayacaksınız. gomedi.

Dr. Stone

Favori Forumcu
davet yön seçimi kapalı ama 5223 farklı hesapla girip aynı yere düşen 10 tanesiyle oyuna devam eden hatta 20 tanesiyle devam edip 2 klan açanlar var. bu kuralları ezip geçmek kolay sanırım. haritada renk verdim. oyuncularına baktım. %80 i bugün açılmış hesapların. bu hesapları kapatabilirsiniz diye düşünüyorum. ama tabi kapatmayacaksınız. gomedi.
Türke imkansız de
oturup izle :)

dibindeki 8 köyü de bişekilde kendine bağlar :D

harun0505

Yasaklı
düşünmek ayrı eyleme geçirmek ayrı. açık açık yapılıyor birde. buna göz yumulması sinir bozucu. international da oynuyorum. kesimsiz köy aldım arkadaşım kastı. adamlara inandıramadım multim olmadıgını. direk köyü barbara düşürüp içine savı bastılar. yani burda hatır için oynuyoruz ama artık yook ya. gerek yok :D pre yok bi dalga yok klanlar burdan ne kadar para kazancak ki buna göz yumuyor. bari klasikte adil oynayalım.

harun0505

Yasaklı
şimdi bi açıklama yapıp. yarın belirsiz bi saate klan kilitlenecek diyip ardından bugun açılan hesapları dünyadan silseler. bla bla. neyse yazmayacam daha. klanlar ekibi mükemmelsiniz.

Kick.New.User

Mızrakçı
düşünmek ayrı eyleme geçirmek ayrı. açık açık yapılıyor birde. buna göz yumulması sinir bozucu. international da oynuyorum. kesimsiz köy aldım arkadaşım kastı. adamlara inandıramadım multim olmadıgını. direk köyü barbara düşürüp içine savı bastılar. yani burda hatır için oynuyoruz ama artık yook ya. gerek yok :D pre yok bi dalga yok klanlar burdan ne kadar para kazancak ki buna göz yumuyor. bari klasikte adil oynayalım.

İnternational'de yaptığın şey hem orada hem burada kural ihlali zaten. Arkadaşının köyü senin helalin olmuyor. Bildiğin pushing yapmışsınız. :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
şimdi bi açıklama yapıp. yarın belirsiz bi saate klan kilitlenecek diyip ardından bugun açılan hesapları dünyadan silseler. bla bla. neyse yazmayacam daha. klanlar ekibi mükemmelsiniz.
Burdan yazmaya devam edin. Forum modları belki kapatır hesapları sizin için :)

Kick.New.User

Mızrakçı

Dünyada 1500 oyuncu var ama sen bilirsin. Bu kadar analiz yapmışsın reyiz bir ticket açta emeğin boşa gitmesin bari. :)

harun0505

Yasaklı
İnternational'de yaptığın şey hem orada hem burada kural ihlali zaten. Arkadaşının köyü senin helalin olmuyor. Bildiğin pushing yapmışsınız. :)
sen ne anlatıyon kardeşim. burda neden bu zamana kadar öyle bi yaptırım görmedik o zaman. kural ihtaliymiş burda :D hahahaa gomedi gomedi