Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Mr.Yellow

Baltacı
Kardeşim 10 kişi ve yön seçme açık olunca ne oluyor biliyomusun. 40-50 tane alt klan kuruyorlar. Daha mı çok zevk alıcaksınız. Tertemiz olum işte girin 9 tane adam bulun oynayın. Klanlar küçük, az çok herkes birbirini tanıyor, oyunculuğunu biliyor. Milletin multisiyle klan kurmayın :D
stockholm sendromu. anlatamıyorsun adamlara. boşver oynamasınlar daha iyi

Berserker KTG

Kılıç Ustası
Kardeşim 10 kişi ve yön seçme açık olunca ne oluyor biliyomusun. 40-50 tane alt klan kuruyorlar. Daha mı çok zevk alıcaksınız. Tertemiz olum işte girin 9 tane adam bulun oynayın. Klanlar küçük, az çok herkes birbirini tanıyor, oyunculuğunu biliyor. Milletin multisiyle klan kurmayın :D

hadi sen bu klanlarda 1500 kişiyi tanıyorsun da haritanda 10 tanıdıgın denk geldi klan kurdunuz. Herkes senin gibi adını sanını duyurmuş, klanlara iz bırakmış değil ki aynısını yapabilsin. Bakıcak kimse yok, birkaç başkasının multisi ile hayallere kapılcak. Ayrıca 10 tane klan kuran olsaydı onları düşman ekleyip oynamak daha zevkli olurdu, keşke öyle olsaydı. Ama bu durum ondan da beter. Gerçekten iyi İİ çıkarmıslar. Premium harcanan bir dünya olsaydı böyle olmazdı.

SungurAlp

Markiz

İnş 81'de klandan attıklarının yanına düşersin, o zaman gör tanıdığı :p

İnş 81'de klandan attıklarının yanına düşersin, o zaman gör tanıdığı :p
Ajahsajssj kanka sevenimiz kadar sevmeyenimiz de hayli fazla. Mutlaka düşer sağımıza solumuza birileri :D

hadi sen bu klanlarda 1500 kişiyi tanıyorsun da haritanda 10 tanıdıgın denk geldi klan kurdunuz. Herkes senin gibi adını sanını duyurmuş, klanlara iz bırakmış değil ki aynısını yapabilsin. Bakıcak kimse yok, birkaç başkasının multisi ile hayallere kapılcak. Ayrıca 10 tane klan kuran olsaydı onları düşman ekleyip oynamak daha zevkli olurdu, keşke öyle olsaydı. Ama bu durum ondan da beter. Gerçekten iyi İİ çıkarmıslar. Premium harcanan bir dünya olsaydı böyle olmazdı.

80.dünya da premium harcanıyor ve klan limiti 5 kişi :D Kötünün kötüsü var hocam :D

Colgrim

Mızrakçı
Rastgele insanlarla aynı yerde oyuna başlayıp 10 kişilik ne olacağı belirsiz bir klanda oynamaktansa keyif aldığım arkadaşlarımla 5 kişilik klanda oynamak isterdim.
5 alt klan yerine 100 alt klanla oynamak istiyorum demenin başka bir yolu

joxim

Acemi
5 alt klan yerine 100 alt klanla oynamak istiyorum demenin başka bir yolu
Anlatmak istediğim şey; beraber oynamak istediğim insanlarla aynı bölgede başlayamıyor olmak. 10 kişilik klan limiti verildiyse en azından birlikte başlama gibi bir seçeneğimiz olmasını isterdim demeye getiriyorum lafı. Yani senin toksik yorumun; senin lügatını kullanarak anlatırsak biraz şöyle olmuş ''Okuduğumu anlayamıyorum demenin başka bir yolu.''

Yanlış hatırlamıyorsam geçen ramazan bir klasik açılmıştı ve dünyanın yarısı ittifak yapıp kapatmıştı orayı hızlıca. Ben storm yerinde olsam burada ağlayan tayfaya klasik falan açmazdım bu kafayla hak etmiyorsunuz klasik falan :s

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Normal dünyalar 12:30 da açılır sabit
Evet, ve yine saat görünür. Sorunuz saatin görünmesi ile ilgiliydi diye düşünüyorum?
Ayarı yapılmış her dünyada saat bellidir. Ancak bu saate bağlı kalmadan istediğimiz anda dünyayı açabiliriz.

poxime

Mızrakçı
sunulan 3 seçenekte bence çok kötüydü. Millet kötünün iyisi diyerek seçim yaptı kanaatindeyim. Seçilende en kötüsü olmuş bana göre :) oynayacaklara başarılar dilerim.