Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
Performans dünyası açılacakmış
Benimde önerim bu sefer herkes tek olsun klan kurma olmasın
Bir oyuncu %50.1 hakimiyet sağlarsa dünyayı kazansın

Oyuncu hakimiyeti senaryosu ile ilgili bir ayar şablonu görmüştüm. Müsait zamanda paylaşırım. Ancak belirttiğiniz hakimiyet oranı oldukça yüksek. Performans dünyaları genelde 1 ay sürecek şekilde planlanmaktadır. Bahsettiğiniz hakimiyet ise oldukça zaman alacaktır.

Apecoin

Mızrakçı
Oyuncu hakimiyeti senaryosu ile ilgili bir ayar şablonu görmüştüm. Müsait zamanda paylaşırım. Ancak belirttiğiniz hakimiyet oranı oldukça yüksek. Performans dünyaları genelde 1 ay sürecek şekilde planlanmaktadır. Bahsettiğiniz hakimiyet ise oldukça zaman alacaktır.
Bu öneri hiçbir dünyaya uymuyo ama performans dünyası bittikden sonra klasik dünya yerine böyle bir dünya düşünülebilir

Apecoin

Mızrakçı
Yada 1 ay sonunda en çok hakimiyete ulaşan kazanır

Kral Smokin

Mızrakçı
pre ile madde satımı olacaksa para dünyası olur bence casual dünyası gibi 10 pre verip süre kısaltma olmadan olmalı %20 üretim pre hesap ve hesap yöneticisi aktif olsun sadece

Oguz389

Okçu
aile klanlarını önleyebilmek adına tekrardan oyuncuların rastgele dağıtılacak klanlarda oynamasını bekliyorum, gayet keyifli ve eğlenceli oluyor.

Oguz389

Okçu
Şahsen en sevdiğim ayarlamalardan birisi bu. :) Umarım bir gün tekrar bu senaryoyu görürüz. :)

Bu özelliklerde bi dünya kapattım, oyun hayatımda en çok keyif aldığım dünyaydı, 2 günlük tanışık olduğun adama güvenmekten başka çaren kalmıyor, mecbur birbirimize güvenip eski dost düşman tanımadan sadece saf oyun oynamak zorunda bırakıyor özellik, 5 klan girildiğinde ''performans'' kelimesinin bi anlamı kaldığını düşünmüyorum, bence bütün performans dünyalarının ana özelliği bu olmalı, rastgele dağıtılmış klanlar ve oyuncular.

Tibelda

Emekli Görevli
Bu özelliklerde bi dünya kapattım, oyun hayatımda en çok keyif aldığım dünyaydı, 2 günlük tanışık olduğun adama güvenmekten başka çaren kalmıyor, mecbur birbirimize güvenip eski dost düşman tanımadan sadece saf oyun oynamak zorunda bırakıyor özellik, 5 klan girildiğinde ''performans'' kelimesinin bi anlamı kaldığını düşünmüyorum, bence bütün performans dünyalarının ana özelliği bu olmalı, rastgele dağıtılmış klanlar ve oyuncular.

Keyif almanıza sevindim. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.