Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

**tapates**

Yasaklı
Genel Ayarlar
Oyun Hızı4
Birim Hızı1
Binayı yıkEtkin
MoralEtkin değil
Çiftlik KuralıEtkin değil
Temel savunma20
Milisaniye25
Aldatma SınırlamasıEtkin değil
Araştırma SistemiBasit
TapınakEtkin değil
Gözetleme KulesiEtkin değil
ÖdüllerEtkin değil
Kendi kendini geliştiren barbar köyleri5.000 Puana Kadar
Bonus köyleriEtkin değil
Gece BonusuEtkin değil
Acemi koruması2
Saldırganların maks. oranı: savunmacılarİlk 7 gün için 20:1
BayraklarEtkin değil
Birimler
ŞövalyeEtkin değil
Casus SistemiBirlikleri, binaları, hammaddeleri ve yabancı birlikleri gözleyebilir.
OkçularEtkin değil
MilisEtkin değil
Misyoner
Artan misyoner fiyatlarıAltın Para
Azami misyoner menzili100
Misyoner saldırısı başına sadakat kaybı20-35
Saat başına destek artışı4
Yapılandırma
Klan başına üye limiti100
Klan üyelerine saldırabilmeEtkin
Klanların Kilitlenmesi6 gün
Klan beceri sistemiEtkin değil
Hesap bakıcılığıEtkin
Hesap bakıcılığı-süre kısıtlamasıEtkin 15 gün
Serbest ticaretEtkin, her bir oyuncu başlangıcı bazında süre kısıtlaması
Yön seçimiEtkin
Davet sistemiEtkin
Barbar Köy FethiEtkin değil
Kazanma koşulları-
Diğer Özellikler
Klan dışına destekEtkin değil, klan dışında olduğunda dönen şekilde
Destek atmak için bekleme süresiEtkin değil,
Klan sıralamasını belirleyen üye sayısı50
Premium Özellikler
Premium HesapEtkin
Yağma AsistanıEtkin
Hesap YöneticisiEtkin değil
Hammadde BonuslarıEtkin değil
Tüccar BonusuEtkin değil
Ek Misyoner LimitiEtkin değil
PP ile Hammadde TakasıEtkin değil

4-2 hız yapmıştım 4-1 de olabilir geri kalan ayarlar makul gibi tekrar göz gezdirdim de

Tibelda

Emekli Görevli
Kamu Spotu!!
Bu mesaj içeriğinde yer alan her şey kişisel olup şahsi düşüncelerimi sizinle paylaşmak adına yazılmıştır. :)
  • Performans Dünyası
Arkadaşlar önceki performans dünyalarından yola çıkarak bu dünyanın diğer dünyalardan daha farklı olduğunu görebilirsiniz. Bu nedenle bence sizde farklı düşünmelisiniz. Diğer dünyalarda istediğiniz ya da isteyebileceğiniz şeylerin dışına çıkmalısınız. Tabi siz yine gaza gelip Amerika'yı yeniden keşfe çıkmayın. :) Daha kısa süren bu dünyada ana tema mutlak eğlence olmalıdır diye düşünüyorum.
  • Senaryolar
Sizlere aşağıda 3 farklı senaryo sunacağım. Hakimiyet senaryosunun yeterince eğlenceli olmadığını düşünüyorum. Bu nedenle önereceğim senaryoları birbirinden ayıran ana etmen kazanma koşulu olacaktır. Detaylı ayarları aşağıda ulaşabilirsiniz.

UYARI!! Tekrar söylüyorum, bunlar benim şahsi düşüncelerimdir. Benim düşüncelerimi sizinle paylaşmam bu ayarların uygulanacağı veya uygulanabilir olduğu anlamına gelmez.

Dünya Özellikleri
Senaryo-1Senaryo-2Senaryo-3
Ayarlar
Oyun Hızı432
Birim Hızı11.52
Binayı yıkEtkinEtkinEtkin
MoralEtkin, Puan ve Zaman BazlıEtkin, Puan ve Zaman BazlıEtkin, Puan ve Zaman Bazlı
Çiftlik KuralıEtkin değilEtkin, çiftlik kademesi başına 750 asker.Etkin, çiftlik kademesi başına 750 asker.
Temel savunma202020
MilisaniyeEtkin, 100msEtkin, 100msEtkin, 100ms
Aldatma SınırlamasıEtkin DeğilEtkin DeğilEtkin Değil
Araştırma SistemiBasit Araştırma3 seviyeli10 basamaklı
TapınakEtkin DeğilEtkin Değil.Etkin Değil.
Gözetleme KulesiEtkin DeğilEtkin Değil.Etkin Değil.
ÖdüllerEtkin Değil.Etkin Değil.Etkin Değil.
Kendi kendini geliştiren barbar köyleri500 Puana kadar.1.500 Puana kadar.2.500 Puana kadar.
Barbar FethiEtkin değil.Etkin değil.Etkin değil.
Bonus köyleriEtkin değil.Etkin değil.Etkin değil.
Gece BonusuEtkin değilEtkin DeğilEtkin Değil
Acemi koruması3 gün3 gün3 gün
Saldırganların maks. oranı: savunmacılarİlk 30 gün için 20 : 1İlk 30 gün için 20 : 1İlk 30 gün için 20 : 1
BayraklarEtkin değil.Etkin değil.Etkin değil.
Birimler
ŞövalyeEtkin değil.Etkin değil.Etkin değil.
Casus SistemiCasus; birlikleri, binaları, hammaddeleri ve yabancı birlikleri gözleyebilir.Casus; birlikleri, binaları, hammaddeleri ve yabancı birlikleri gözleyebilir.Casus; birlikleri, binaları, hammaddeleri ve yabancı birlikleri gözleyebilir.
OkçularEtkinEtkin DeğilEtkin Değil
MilisEtkinEtkin DeğilEtkin Değil
Misyoner
Artan misyoner fiyatlarıAltın ParaPaket sistemiPaket sistemi
Azami misyoner menzili1000 Alan100 Alan100 Alan
Misyoner saldırısı başına sadakat kaybı20-3520-3520-35
Saat başına destek artışı432
Yapılandırma
Klan başına üye limiti255075
Klan beceri sistemiEtkin değil.Etkin değil.Etkin değil.
Hesap bakıcılığıEtkinEtkinEtkin
Hesap bakıcılığı-süre kısıtlamasıSon 7 gün gün içerisinde 3 günden fazla hesap bakıcılığı yapıldığı için bakıcılık engellendi.Son 7 gün gün içerisinde 3 günden fazla hesap bakıcılığı yapıldığı için bakıcılık engellendi.Son 7 gün gün içerisinde 3 günden fazla hesap bakıcılığı yapıldığı için bakıcılık engellendi.
Serbest ticaretEtkin, her bir oyuncu başlangıcı bazında süre kısıtlamasıEtkin, her bir oyuncu başlangıcı bazında süre kısıtlamasıEtkin, her bir oyuncu başlangıcı bazında süre kısıtlaması
Yön seçimiEtkin DeğilEtkinEtkin
Davet sistemiEtkin DeğilEtkinEtkin
Kazanma koşullarıHaritanın merkezine klanlar destek ekibinin oluşturduğu bir hesaba bağlı 100 köy atılır. Dünya sonunda bu köylere en fazla sahip olan klan kazanır. Dünya sonunda en çok köye sahip olan klan kazanır. 3 hafta sonunda ilk 4 dışında kalan klanlar ve bu klanlarda bulunmayan oyuncular elenir ve dünyadan silinir. Kalan 4 klan arasından 10 gün sonunda en iyi sıralamaya sahip klan kazanır.
Diğer Özellikler
YağmaYağma limiti etkin günlük 100.000, Yağma limiti nedir?Normal Yağma
Normal Yağma
Klan dışına destekOyuncunun klan dışındaki köyleri desteklemesi mümkün değildir. Klan üyeliği varışta kontrol edilir. Klan değişikliğinde destek geri çekilir.Oyuncunun klan dışındaki köyleri desteklemesi mümkün değildir. Klan üyeliği varışta kontrol edilir. Klan değişikliğinde destek geri çekilir.Oyuncunun klan dışındaki köyleri desteklemesi mümkün değildir. Klan üyeliği varışta kontrol edilir. Klan değişikliğinde destek geri çekilir.
Destek atmak için bekleme süresi1 günEtkin değil. Etkin değil.
Klanların KilitlenmesiEtkin değil.1 Hafta sonra kilitlenir.1 Hafta sonra kilitlenir.
Uyku Modu
Uyku modu etkinleştirilirse hesabınız periyodik olarak uyku moduna geçirilecektir, bu da köyünüze yapılan herhangi bir saldırının ziyarete dönüşeceği ve savaş olmayacağı anlamına gelir.
EtkinEtkinEtkin

Premium Özellikler
Premium HesapEtkin
Yağma AsistanıEtkin
Hesap YöneticisiEtkin
Hammadde BonuslarıEtkin değil
Tüccar BonusuEtkin değil
Ek Misyoner LimitiEtkin değil
PP ile Hammadde TakasıEtkin değil

Son düzenleme:
Performans 1'de premium ile misyoner limiti alma işin tadını baya kaçırmıştı. O olmasın yeter bana kalanı çok umrumda değil

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
Herkesin 2 köyle başladığı ve barbar alımının yasak olduğu oyun hızının yine 4 olmasını dilediğim dünya. Ayrıca klan dışı destek ve klan kitlenerek başlamasını diliyorum.

Kral Smokin

Mızrakçı
selamlar ağustosun kaçı gibi açılacağı belli oldu mu yoksa duyuru geçilecek mi baktımda bulamadım

Apecoin

Mızrakçı
Performans dünyası açılacakmış
Benimde önerim bu sefer herkes tek olsun klan kurma olmasın
Bir oyuncu %50.1 hakimiyet sağlarsa dünyayı kazansın

Durum
Konu yanıtlara kapalı.