Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

***SANALL44***

Mızrakçı
şu oyunu daha yaratıcı bir şekle alsanız artık sadece oyun özelliklikleri değilde görsellerde vede savaşlarda ana teme bozulmadan haritalarda iyileştirmeler v.s konu dışı ama zamanıdır artık gibi ...

kayabilir

Acemi
Merhaba,

Klanlar'ın yeni Performans Dünyasını, Ağustos ayı içerisinde açmayı planlıyoruz. Açılacak dünyaya ait ÖZELLİKLER hakkında fikrinizi almak istedik. Düşüncelerinizi ve istediğiniz ÖZELLİKLERİ bu başlık altından bildirmeye başlayabilirsiniz. Ceza almamak için genel saygı kurallarına ve forum kurallarına uymayı unutmayalım! Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Klanlar Takımınız
bence dünya açılmadan filanca klan adminlerin koruması altındadır diğer klanlar da geçerli olan kurallar o klan için geçersizdir diye açıklama yapabilirsiniz hatta klan dışı bakıcılık vermenin suç olduğunu ama klan dışı bakıcılık almanın suç olmadığını açık açık belirtilebilir.....

otkov

Acemi
Anlatacağım tarzda bir oyun mekaniği yapmak mümkün mü ne kadar yapılabilir bilmiyorum. Eğer olursa çok eğlenceli olacağını düşünüyorum. Aynı zamanda aile klanlarını da büyük ölçüde engeller diye düşünüyorum. Oyunda yön seçimi kapalı ve baştan başlamak mümkün olmayacak. Dünya açıldıktan sonra dünyaya katılmak mümkün olmayacak. Çaylak koruması bitmesi ile birlikte klanlar kitlenecek. Oyuncunun kendi kıtası dışındaki herhangi bir köye saldırı veya destek gönderebilmesi için dahil olduğu klanın bir kıtada köylerin en az %80 nine hakim olması gerekir. 2 kıtada köylerin %80ni ni 7 gün boyunca elinde bulunduran klan dünyayı kapatır.

Bu mekanik sayesinde oyunda bir sürü farklı strateji oluşmaktadır. İlk kendi kıtasında %80 hakimiyete ulaşan klan olmak ciddi avantajlar sağlayacağından(örneğin ilk %80 ne ulaşan klan başka kıtalara saldırabilirken diğer kıtalarda %80 hakimiyetli klan olmadığı için ana kıtasına dışarıdan saldırı gelmeyecek)oyunun ilk kısımlarında fazla klan olmak çok büyük dezavantajlar yaratacaktır. Bu sayede oyuna tek klan olarak başlamak oyunu kapatabilmek için neredeyse mecburi olacaktır. . Erken oyundan başka kıtalara saldırı ve destek gönderilmediği için aile klanı kurmanında pek bir anlamı kalmıyor öyle yada böyle birbirlerini vurmak zorundalar.

kaon

Kılıç Ustası
Özellikler bizim oyun tarzımıza uygun olursa 15-16 kişilik bı klan olarak girmeyi planlıyoruz, ilk dünyada kesim olarak hızlı yukselmistik ama yağma olmadığı için tokezlemistik sonrasında.

Yağma olmalı diye düşünüyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.