DÜNYA SAVAŞI =)

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

aliklo

Okçu
NymanVille SQUAD klanını Hatırlar Mısın Bilmiyorum Ama Sa Bozmadan ŞAMAN olup Saldırı Çıkmışlardı,SE7EN klanını Hatırlar Mısın Bilmiyorum Ama Şaman Çok Destekledi,Honor Klanını Hatırlar Mısın Desteklediğiniz Ne Ektiyseniz Onu Biçtiniz,SA'yı Bozmadan Size Bir Organizasyon Yapmadık Ki Klandaki Arkadaşlar Pasiflikten Barbar Yarışına Girmişti,Şimdi Güzel Güzel Savaşıyoruz,Mir Arkadan Vurdu Gibi Boş Bahanelerin Arkasına Sığınmaya Gerek Yok,Emeğinizin İçin Oyunu Güzelleştirdiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

DeletedUser63797

Ziyaretçi
NymanVille SQUAD klanını Hatırlar Mısın Bilmiyorum Ama Sa Bozmadan ŞAMAN olup Saldırı Çıkmışlardı,SE7EN klanını Hatırlar Mısın Bilmiyorum Ama Şaman Çok Destekledi,Honor Klanını Hatırlar Mısın Desteklediğiniz Ne Ektiyseniz Onu Biçtiniz,SA'yı Bozmadan Size Bir Organizasyon Yapmadık Ki Klandaki Arkadaşlar Pasiflikten Barbar Yarışına Girmişti,Şimdi Güzel Güzel Savaşıyoruz,Mir Arkadan Vurdu Gibi Boş Bahanelerin Arkasına Sığınmaya Gerek Yok,Emeğinizin İçin Oyunu Güzelleştirdiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Reis ne güzel yazmışsın diline Sağlık :)

DeletedUser65858

Ziyaretçi

Hocam sen oyununu çok yanlış anlamışsın;) Bazı klan isimleri saymışsın.. evet onlardan esame yok suan doğru.. ama ben sana birşey söyliyeyim mi.. hani biz şaman olarak herzaman olduğu gibi kimseyi satmadık. Kimseyi yarı yolda bırakmadık. Haklının sonuna kadar yanında olduk. Bunları bizimle oynayan düşman dahi olsa söylüyor. Helal olsun alavere dalavere yapmıyorsunuz diye. Söylemeyenler de kalplerinden geçiriyor. Şimdi gelelim size.. biz alavere dalavere yapmadığımız için bugün bu durumdayız zaten. Eskiler bilir.. eskiden bu oyunda Mert adamlar vardı. Herkes yapacagını açıktan yapardı.. ama şimdi maalesef dünyalar diplomasi ile kapanıyor savaş ile değil.. onun için biz dünya sonuna kalamayacağız dünyayı kapatamayacagız .. ama sizin sonununuz da belli.. bizimle sa yapıp arkadan birileri ile savaşıp köy kaybedince birilerinin araya girmesi ile sa yaptığınız adamlara sa varken saldırmanız ihlal etmeniz sizin karakterinizi oyun anlayışınızı ortaya koymuştur. Sizin sonunuz bizden de kötü olacaktır . Bu bir öngörü değerlendirme vs değil. Bizzatihi olacağın haber verilmesidir.. bu dünyayı size de bırakmayacaklar.. sizi öyle bir zamanda öyle bir pozisyonda vuracaklar ki yediğiniz darbenin etkisinde söyleyeceğiniz sözlerin hiçbir hükmü kalmayacaktır.. benden size tavsiye.. kaçamıyorsanız zevk almaya bakacaksınız..

aliklo

Okçu
Arkadaşım Ben Şamanın Oyun Başından Beri Düşmanıyım Evet Çok Kaliteli Oyuncularınız,Yaşları Büyük Kendini Kanıtlamış Saygılı İnsanlar Aranızda Mevcut Ancak Diplomasi Olarak O Kadar Alavere Yaptınız Ki Öyle Kişilerden Medet Umdunuz Ki Yukarda Saydığım Klanlar Bunların En İyi Örneği Emeklerinizi Görmezden Gelmek İstemem Ama Ben Çok İyi Hatırlamıcam Şaman Klanını,Kişisel Olarak Konuşmak Gerekirse Dünya Kapama Gibi İhtiyacım Veya Arzum Yok Her Zaman Dediğim Gibi Kim Daha Çok Vaktini Burda Öldürürse O Kapatıcak Yaz Geliyor Ne İşimiz Var Burda:)Diğer Konu Biz Oyun Başından Beri Belki En Aktif Savaşan Klanız Çok Köy Verdik,Yeri Geldi Dağıldık,Mir Ailesi Olarak En Yukarıyı Da Gördük En Dibi De Gördük O Yüzden Savaştan Yüzümüzü Geri Çevirmeyiz Şaman Bitince Farmville Oynanmıcağının Farkındayız:)

DeletedUser41911

Ziyaretçi

öncelikle ben zaten SQUAD klanındaydım hep beraber şamanla birleştik honor u hiç duymadım bıle yada hatırlamıyorum se7en konusuna gelınce sadece bıze saldıranlara saldırıldı ve bu başka türlü yansıdı size belli gelelım gunumuze sa yapıldıktan iki gün sonra önce ulu 18 ve blackcode gece yakınlardakı saman koylerını casuslayıp boş koylerı aldılar daha sonra bu ıkısıne bır ıkı ısım daha katıldı ve klanlar sa ıken bunlarla sınırdakıler savastı sa devam edıyodu bu süreçte nasıl olduysa ne sız o adamları klandan attınız nede bizim yönetim savaş ilan etti hiçbiri olmadı sa kalkalı daha bir hafta olmadı bile benım sızın ıcınızde ıkı tane koyum var baya baya ortanızda sa kalktıgında saldırıldı o koylere bu hayet normal sa kalktıgında yaptılar saldırıları cunku onlara lafım oyunu duzgun oynayan ınsanlar cogu bu belli ama sa yapıldıktan ıkı gun sonra çakallıp yapıp gece boş koylerı sa oldugun bı klanın koylerını ustelık toplamak ne demek bunları yapan ulu 18 ve blackcode dıgerının ısmını vermıcem oncu bunlardı cunku dıgerıde sanırım yonetımınızde oyun karakterı bu ıste bu adamların haberım yoktu fılan dıyemez hıcbır mır klan yonetıcısıde bu duruma

aliklo

Okçu
Söylediklerine Arkadaşlarım Cevap Verir Mi Bilmem Ama Benim Gördüğüm 9 Ocak Savaş İlanı Senin Köyleri Kaybediş Tarihin 10 Ocak Arada 1 Gün Var,İkincisi Bizim içimizde Ki Barbarlara Yönelen Bir Şaman Vardı Arkadaşlar O Köyleri Sa Varken Aldı Bu Da Gayet Normal,Üçüncüsü K63 Bölgesinden Bile Klana Alım Yapıyorsunuz Üstelik Savaştığımız Oyuncuları Sence Sa ya Sadık Kalınmış Mı???

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Söylediklerine Arkadaşlarım Cevap Verir Mi Bilmem Ama Benim Gördüğüm 9 Ocak Savaş İlanı Senin Köyleri Kaybediş Tarihin 10 Ocak Arada 1 Gün Var,İkincisi Bizim içimizde Ki Barbarlara Yönelen Bir Şaman Vardı Arkadaşlar O Köyleri Sa Varken Aldı Bu Da Gayet Normal,Üçüncüsü K63 Bölgesinden Bile Klana Alım Yapıyorsunuz Üstelik Savaştığımız Oyuncuları Sence Sa ya Sadık Kalınmış Mı???
Ben pek karışmak istemiyorum nacizane bir sorum var sa şartlarında sınırdan barbar alımı ve düşman oyuncuları klana alım konularında bir karar var mıydı

aliklo

Okçu
Antlaşmayı Yapanlar Daha Bilir,Düşman Klandan Oyuncu Alımı Ve Sa Klanın İçinden Köy Alımı Başlı Başlına Savaş İlanı Değil Midir???

DeletedUser41911

Ziyaretçi
sa iken ben köy kaybetmedim zaten bana saldırılmadı sa iken gecelerı hep on line idim sizinkiler iyi bilir uyumadıgımı rüyalarına girmişim ayrıca ıcınızdende koy alınmadı sa ıken yanı sızınkıler bızım sızın ıclerınızdekı koylerı almadı sınırda kendı hattımızdakı koylerden aldılar ve boyle bı kural yok hıc bıyerde guldurme ınsanları

DeletedUser60371

Ziyaretçi
ne güzel soa gitti forum sessizleşti diyoduk ki yine hesap silen savaşamayan gücü kalmayan ağzına geleni yazıp gidiyor worldden demişsiniz ki dünyayı diplomasi ile kapattınız demişsinizki sa iken bize saldırdınız demişsiniz ki çok pasif oyuncumuz var bu yüzden kaybediyoruz cidden o kadar çok saçmalıyorsunuz ki cevap yazarken bile utanıyorum yahu oyunun basından beri her türlü diplomatik pisliği yapan sizlersiniz her türlü dalavereyi çeviren sizsiniz gelmişsiniz burada yok o böyle yaptı yok 3 klan birleşmiş bize saldırıyosunuz be güzel kardeşim tahribat soa saman squad birleşip hep birlikte mire saldırırken bişi yok yetmeyip içimizdeki müttefikleri bize kırdırıp bize vurdururuken 6 klan üstümüze gelirken bişi yok bizim pasif oyuncularımız yok sizin hiç bir yöneticiniz bizim klandaki hesapları kandırıp köyleri beleşe toplamadı biz world başından beri müttefik olan 3 klan size saldırınca bizim yaptığımız serefsizlik oldu öyle mi bırak allah aşkına 5 6 klan birleştiniz üstümüze geldiniz sırf haritaya sıkışmamak için geçemediniz sıkışıp kaldınız haritada sonrada silip gittiniz işte daha ne gelmiş burada laf çeviriyosun siliyosan sil git ne bu ego anlamıyorumki tamam siz saman klanları olarak en iyi oyunculara sahipsiniz her türlü pisliğide biz yapmış olalım ama gelip de burada saçma sapan yalanlar söylemeyin bırakıcaksanız söyleyin yöneticinize bırakıyorum buda benim hesabım kolay gelsin de çık git

DeletedUser60371

Ziyaretçi
umarım 3 4 ay silmezler boş köy toplamak istemiyorum :)

myw**

Dük
ne güzel soa gitti forum sessizleşti diyoduk ki yine hesap silen savaşamayan gücü kalmayan ağzına geleni yazıp gidiyor worldden demişsiniz ki dünyayı diplomasi ile kapattınız demişsinizki sa iken bize saldırdınız demişsiniz ki çok pasif oyuncumuz var bu yüzden kaybediyoruz cidden o kadar çok saçmalıyorsunuz ki cevap yazarken bile utanıyorum yahu oyunun basından beri her türlü diplomatik pisliği yapan sizlersiniz her türlü dalavereyi çeviren sizsiniz gelmişsiniz burada yok o böyle yaptı yok 3 klan birleşmiş bize saldırıyosunuz be güzel kardeşim tahribat soa saman squad birleşip hep birlikte mire saldırırken bişi yok yetmeyip içimizdeki müttefikleri bize kırdırıp bize vurdururuken 6 klan üstümüze gelirken bişi yok bizim pasif oyuncularımız yok sizin hiç bir yöneticiniz bizim klandaki hesapları kandırıp köyleri beleşe toplamadı biz world başından beri müttefik olan 3 klan size saldırınca bizim yaptığımız serefsizlik oldu öyle mi bırak allah aşkına 5 6 klan birleştiniz üstümüze geldiniz sırf haritaya sıkışmamak için geçemediniz sıkışıp kaldınız haritada sonrada silip gittiniz işte daha ne gelmiş burada laf çeviriyosun siliyosan sil git ne bu ego anlamıyorumki tamam siz saman klanları olarak en iyi oyunculara sahipsiniz her türlü pisliğide biz yapmış olalım ama gelip de burada saçma sapan yalanlar söylemeyin bırakıcaksanız söyleyin yöneticinize bırakıyorum buda benim hesabım kolay gelsin de çık git

bu işler böyle kankacım , kendileri yaparken alkışlar oleyler gırla başlarına gelince karşı tatara yuh ama güzel oluyor okuması nasıl da haklı çıkmaya çalısıyorlar ama ah yalan dünya :)

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Şaman kaç güne hesap siler @Stratex
utanclarından silemiyorum sil tuşuna basınca bize ne diyecekler ..diye silemez bunlar silmeyi bile beceremezler..
atikkan abimiz her ay düzenli olarak sile alıyor hesapı 2 gün sonra vazgeciyor bir ara profillerde spoiler icine koymuştu amac nedir cözemedim..silecek yüzünüz mü yok ..
iyi bizde vurarak sildiririz hem ne güzel hakkımızla aldık deriz sonra buraya gelip biz silmeseydik tüm klanları yenerdik lafı söylemezler ..
en fazla mertce savaştık silindik ..yani anlamıyorum ki :????
durumun tersi olsa .burda samancılar soacılar bize neler yapardı ..hayal edemiyorum yani payidar neler söylendi neler dualshard bir küfür etmedikleri kalmıştı ..payidar her başarısız operasyonda dalga gecmeler sayılmayacak cok laf hakaret yani bilmiyorum ne desem diyim ..bu haritanın sucu saman soa genel form kötü kullanması diplomasi hataları..
bakın dünya bitiyor bilmeyenler hatırlatmalar..
soa narcos dünya acılmadan önce dost klanlar idi...
saman klanı soa savaşmayı bile istemişti...
saman klanı her diplomasi yapmayı düşündügü klana onga bitsin silip gidecegiz(kalanlar size katılacak)
saman olarak tek gayemiz onga bitirmek (yapılan hamleler payidar üzerine oynanması payidar tarafına desteklemek yani honor desteklemedik diyemez kimse...casuslarımıza bile destek attınız=)
diplomasi yaparken ve dürüst konusuyorum derken ben elimden geldikce herkesi tartım ona göre hareket ettim ...karşıdaki hamle yapmadan 2. hamle ben yapmıştım bu yüzden diger arkadaşlar 2 . hamle düşünürken ben coktan yapmıştım ki o hamle hep boşa gitti....
soa narcos liderinden özür dileyip diriliş saldıralım tek amacımız erhan silmek ....diyip narcos beraber hareket etmeyi bile düşünüdüler..
afedersiniz artık 44 dünya olacak insanlar kim ne yapıyor yapacak hepsi ezberledi be arkadaşlar...eskisi gibi diplomasiler yok ..eski oyun arıyanlar varsa başka farklı versiyonları denesinler..
klan savaşları kabile savaşları sonra klanlar ...bu klanlar böyle geldi böyle gider..

bu şarkı sizi anlatıyor be dostlar..

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Bunlarin bir lafi vardir hatirliyomusun ne yazarsak yazalim ''aglamakta ozgursunuz, aglayin aglayin '' derlerdi simdi aynisini biz yapsak agizlarina ne gelirlerse soylerler kisin yedikleri hurmanin acisini cekiyorlar :))

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Erhan bunlar bana ''neden bize saldiriyosunuz sa yapin bizimle narcosu vurun'' diyen kisiler ondan sonra da gelip diplomasiyle oyun kazandiniz derler :))

DeletedUser65843

Ziyaretçi
soa tarafından mesajlar
batemfi
ORANLAR BELLI OLDU .

SOA : 1.05
PAYIDAR :25.00
DIPLOMASI YAPILIR ( SA ) : 50.00
PAYIDAR HESAP SILER : 1.10

fenersavar

Hala tüm hamlelerimi yaptığımı düşünüyorsan bu gazla ilerlemeye devam et :D bak sonra ama kol bozuktu deme :D

Birilerinin dili uzamış yine. Kurdurayım mı 3-5 klan daha hiç vurmadan dağıtayım mı yine sizi ? İlla bunu mu istiyorsunuz ?
black nighr
Ya illa klanlarını tekrar bozduralım tekrar kurdurtalım sonra hobi amaçlı bu olmadı diyip tekrar bozalım istiyolar ben anlamıyorum :DHayır bide bizim klana gönderip çektiğiniz adamların bizi kandırdığını düşünüyosunuz isdmvsidvl Belki de biz size gönderdik ;)

karşı görüşler
Şimdi Soa 40 taki gibi forumda atar gider yapar 2 ay sonra 40 ta olduğu oyun reel hayatımızı etkiliyor der kaçarlar. Bakmayın bunların burda bu kadar konuştuklarına biz kaçmadık hesap sildik derler zamanı gelince.

o kadar var ki :D

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Ah ah neler neler var sozde savas basladiktan 2 hafta sonra siliyoduk hesaplari :))) fenersavar september blacknight uclusu neler neler dediler :)))