DÜNYA SAVAŞI =)

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66296

Ziyaretçi
Ben 10yıl sonra oyuna ilk kez bi başlayım dedim mobilde var diye klana başvur kısmında SQUADı görüp oraya girip bu servera başladım ama SQUADın içinden biri olarak denilenlere katılmıyorum. Biz SQUADdayken her gece hangi payidar oyuncusu bize saldırır diye düşünüyorduk. yanımdaki 2-3kişiyle sürekli konuşurdum gece ordum yok 100mızrak atsan bile yeter gibi. Diplomasi kısmını bilemem ancak savaş yokken bile Payidar saldıracak diye pasif takılıyordu oyuncuların bir çoğu

DeletedUser41911

Ziyaretçi
İçimden geçenler =) Şaman kim =) normalde 2 klan olarak giren 12 klana çıkan bu toplamanın toplaması klanın asıl oyuncuları kim =)) Klanı kurucusu ekselansı neden kimse iplemiyor ve tanımıyor =)

yahu kim bu şaman :) narts bi dahaki dunyada benı bulun ayrı gayrı uzaklarda başka klanlarda sarmıyo :)

MTK 136

Casus
Kule olan world lerde savunmadakiler inanılmaz avantajlı oluyor ilerlemek kolay değil acelemiz yok yavaş yavaş ilerliyoruz k34 den içeriye doğru

DeletedUser58076

Ziyaretçi
32 nin kaçakları burda kral olmuş hehe öpüyorum hepinizi :)

DeletedUser65283

Ziyaretçi
Freeci moruq sen oturda agla ulas kankam seni tek eliyle tokatlar

DeletedUser63971

Ziyaretçi
:DD ulaş kankan sınırda bile yok belki dünyada da yoktur :D

DeletedUser58076

Ziyaretçi
Gelcem az kaldı tüm opları da üstlerime isticem hergün canlarım nicklerinizi özelden yazın teker teker mesaj yazıcam size oyundan öpüyorum :)

DeletedUser65696

Ziyaretçi
Hala boş adamsın zeyno büyüyecen daha kişilik sahibi olucaksın az kaldı

ara beni ulaş amasan ben ararım seni canım hayatımız kurtlar vadisine özenen agır abiler örnek almıyoruz şener şen kemal abimizi örnek alıyoruz biz gül güldür :D :D

DeletedUser65843

Ziyaretçi
başka dünyada yenmişler herhalde onun havası ile baska dünya salca oluyor....