DÜNYA SAVAŞI =)

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Burda nick mi kapıştırıyorsunuz

Şimdiki aklım olsa bunu alırdım

Babanın oğlu kemal

DeletedUser65843

Ziyaretçi
şaman klanı hesap mı silmiş öyle diyorlar
sacmalama gökhan saman silmedi kalpimizde... saman bir sevdadır..saman saman saman ...
3 kere saman dersen saman cıkar..
saka maka ..saman silmedi giyotin oldu yakında onada savaş acarız oda aspirin olur sonra bir daha vururuz yeni isim bulurlar :D isim bulamadım :D

saman silecek yüzleri yok savaşıyoruz derler..

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
ONGA-KAFA-NARCOS KLANLARINI TEBRİK EDERİM GÜZEL DÜNYAYDİ ZEVK ALDIM VEYA ZEVK ALDIRDIM İYİ KÖTÜ EGLENDİK SİLME KONUSUNA GELİNCE 10-15 GÜNDÜR YOKTUM VE BU 20 -25 GÜN DAHA SÜREBİLİR İŞİMİN YOGUNLUGUNDAN DOLAYI VAKİT AYIRAMIYORUM AMA OYUNA DEVAM EDİYORUM KENDİMCE HESAP SİLMİYORUM DAHA BUGÜNE KADAR DÜŞMANA KÖY VERMEDİM BU 20-25 GÜN İÇİNDE KÖY ALIRLARSA BENDEN SEVİNMESİN ŞİMDİDEN DİYORUM ÇÜNKÜ SALDIM ÇAYIRA HARİTA ORTADA EN BABA OYUNCUYUDA GETİRSEN SAVAŞİR SAVAŞIR SIKILIR ŞUAN ZATEN W.43 DE OLAN SAVAŞTAN KİMSENİN ZEVK ALDIGINI SANMIYORUM AMA ŞAMANDAN SONRA BELKİ SAVAŞLARDAN ZEVK ALIRLAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM KENDİMCE SON W.'dü ÖYLE YADA BÖYLE BIRAKICAM KLANLARI VAKİT BULURSAM SPEED TAKILIRIM AKSİ TAKTİRDE KLANLARI Bİ 3-4 SENE GÖRMEK İSTEMİYORUM :)

DeletedUser65843

Ziyaretçi
yanlısın var serhat klan ismi degişiyor..
ne yapim aynı isimde durmak güzel olmuyor
millet farklı klan görünce belki saldırı diyorum oda yok :)))

DeletedUser

Ziyaretçi
Yarın bir gün burda sayıp sövdüğünüz adamla aynı klanda oynamak gibi bi şansınız var. Hayat yaşadıklarınızın tam tersini görebileceğiniz kadar hızlı akıyor. Yani oyunu oynamaktan sonrası tamamen vicdan rahatlığı ile alakalı :)

DeletedUser66151

Ziyaretçi
Yarın bir gün burda sayıp sövdüğünüz adamla aynı klanda oynamak gibi bi şansınız var. Hayat yaşadıklarınızın tam tersini görebileceğiniz kadar hızlı akıyor. Yani oyunu oynamaktan sonrası tamamen vicdan rahatlığı ile alakalı :)

bunları yazana bakın yahu :D , forumda yapmadığınız kalmadı ona buna sövüyoruz diye kendin yazdın şimdi gelmiş olumlu yazılar yazmaya çalışıyor bu kadar mı yüzsüz olunur arkadadaş :D eşşek derisi gibi deri var sıfatta böyle böyle büyürsünüz birde gelmiş vicdan falan diyor görende adam sanacak

DeletedUser65977

Ziyaretçi
bunları yazana bakın yahu :D , forumda yapmadığınız kalmadı ona buna sövüyoruz diye kendin yazdın şimdi gelmiş olumlu yazılar yazmaya çalışıyor bu kadar mı yüzsüz olunur arkadadaş :D eşşek derisi gibi deri var sıfatta böyle böyle büyürsünüz birde gelmiş vicdan falan diyor görende adam sanacak
Sen bi sus deli yürek.

DeletedUser65863

Ziyaretçi
anlamadığım 2 şey var
ilki şaman full savunma oynuyorsa bu neden eleştiriliyor oyun sadece saldırı yada savunma üzerine değil ama bunların dışında birde oyuncuların oynama tutkusuda var oyunun içinde bence sadece savunma yapmaları basit olabilir ama oyunun stratejilerinden biridir yani fakelerle oyun bırakan insanları hepimiz görmüşüzdür bunun sebepleri misleri bulamamaları değil çoğunlukla hemde gözetleme kulesi olan bir dünyada hiç değil ancak psikolik olarak insanları çok yıpratan birşey hangi saldırı mis hangisi kami hangi köyüme saldırı var hangisine yok online süresi fazla olmayan bir kişi için çok kötü bir durum yüksek olan içinde öyle motivasyonu , oynama isteğini kaçırır aynı zamanda full savunma oynamakta saldıran klanların motivasyonlarını düşürür her gün kami bas saldır yinede defleri kesemezseniz her köyde def karşınıza çıkarsa saldıran klanları yıpratırsınız tabi zevk alınırmı bilemem 2 taraf içinde satist kişiler için iyi olabilir :D
2. anlamadığım şamanın tüm dünyadan savaşmasını bahane etmesi oyunda 16 kıta var ve şaman 6 kıtada köyleri var ve soa oyunu bıraktığında nerdeyse 5 kıtalık bir alanı yönetmeye başladı dünyanın ne yapmasını bekliyordunuz bu durumda o tamam şaman 6 kıtadada var biz bir birimizle savaşalım şamana altın tepside sunalım dünyayı demesinimi bekliyordunuz tabi bütün klanlar size karşı savaşacaktı sizler gibi bizlerde dünyaya hükmetmek için oynuyoruz kazanan olmak için oynuyoruz tabi sizinle savaşacağız. rakipte köy üstünlüğü var. rakip eğer iyi oyuncuysa hem köy üstünlüğü hemde oyunculuk devreye giriyorsa dünya sizle savaşacak çünkü en güçlü rakip olursunuz öteki taraftan eğer rakipte köy üstünlüğü var ama oyunculuk yoksa dünya yine sizle savaşacak beleş köy sonuçta :D tabi oyunun başında hep dostluk üzerine politika oluşturmuş olsaydınız durum belki değişe bilirdi ancak oda olmadığından bütün dünya size rakip oldu .

demek istediğim bu savaş bahanelerle kazanılıp bahanelerle kaybedilmeyecek tabi bu oyunda herzaman verilen emeğin karşılığı alınmayabilir, bununda sebebi ya diplomasidir yada güvendir

uzun oldu kusura bakmayın :D