DÜNYA GİDİŞATI VE İLERDE NELER OLACAĞINA DAİR DÜŞÜNCÜLER

DeletedUser51219

Ziyaretçi
img-20170327-wa0138.jpg

DeletedUser51219

Ziyaretçi
HanEfedi klani bize ve uyelerimize pek cok saygisizlik ve hadbilmezlik yapmistir hadlerini fazlasi ile bildirdik hatta haritada silicektik ama siz diyin kocalari ben diyim abileri onlar desin ablamiz artik ne derseniz geldiler arkalarindan :)))

Selcuk abi seninde ramiz cw yi efendiye ben soktum savasin durumuna baksin diye diyip de ertesi gün oğuzhan40 hesabinda günün destekcisi olduğu mesajlarda vardi ama silinmiş onlarida atmak isterdim.

Ve daha pek cok tehtidvari konuşmalar yalanlar dolanlar daha neler neler. biz dik geldik dik gideriz eğilip bükülmeyiz...

Gereken yerlere gereken msjlar gitmiştir umarim...

DeletedUser51219

Ziyaretçi
Bu rezerv muhabbeti ne derseniz tufana op yaptigimiz sirada klandan iki oyuncumuz efendi klanina saygisizlik yaptigi icin klandan ihrac ettik...opa katilan iki kisiyide optan cikardik ve bu adamlarin koylerini toplayin dedik. Tabi koylere kami attik klancak koyleri bosalttik. Daha sonra efendi yonetimi koyleri kendilerinin alicagini adamlari silmek istediklerini soylediler bizde tabikide hayir dedik. Daha sonrasinda da rezleri yok sayma ve hatta klandanki bazi arkadaslarimiza saldirilar oldu..

Tabi bizde gerekeni yaptik ve aldiklari koyleri misli misli geriye aldik biz suçluyuz beyler aynen oyle ;)

DeletedUser64221

Ziyaretçi
be
benim aldığım köyleri rez olmasına rağmen benden geri aldılar tabi o sıra salak gibi lord kill i desteklemişiz köylerde sav yok sonra efendi bize artislik yapıyor :) insan biraz düşünür bu adamlar ea klanını bölücez diye tuturan adamlar gruptan bunları ikna edicez diye canımız çıktı yinede klanı böldüler ortaya bi güvensizlik attılar sonra bize niye bunlara güvenmediğimiz soruluyor enteresan hemde çok :)

Sonra fakettim ki birileri tarafından yolda bulunan olmuşuz onu farkettim tabi yanımızda böyle konuşmamaları gökan abimiz başta olmaz üzere bizi oyundan aşırı derecede soğuttu ve hesap sil yapıyoduk ki sonradan dedik bi op karşılayakta kaçtı olmasın biz biliyoruz ki çok köy düşücek düşsün biz biliyoruz ki çok oyuncu silinecek silinsin ama biz bu dünyada yeni bir ekip kurduk adını TROLL koyduk ve eğer siz bu opta kazara 4 klan 1 klanı yıkamazsanız bu worldun adınıda 38 değil TROLL koysunlar

adam konuşmuş olan herşeyde TUFAN TUFAN diyen arkadaşlar , okuyun ..

TK ya ben anlam veremedim :D şaman savaşına tk için girdik adamlar şimdi savaştan çekilip şaman ile iş tutuyorlar , hayır insanın yüzüne nasıl bakıcaklar gerek cobain gerek ugurhakan gerek Türk hayretler içerisinde izliyorum onları , bilerek birşey yazmadım özellikle ne diyeceklerini ya da ne yapacaklarını merakla bekliyorum

DeletedUser51219

Ziyaretçi
Bu pakti bozana tum klanlar giricek silinecek deniyordu en basta ole anlasilmisti.. simdi burada pakti bozan bizmiyiz efendi klani mi ??? Efendinin yaptiklarini o gun biz yapmiş olsaydik zaten o gün giriceklerdi bize.. bunu da biliyoruz. Kisacasi saman ile mut olan dostlar bu adamlara guvenmeyin saman bir sevdadir demisler ama onun asli saman bir .....
Boslugu istediginiz sekilde doldurabilirsiniz hayal gücünüze kalmış...

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Bence bu dünyanın ismini hesap el değiştirdi koysunlar :D Her bio'da aynı şey mi yazar beyler ya hesap sil deniyor ondan sonra bi bakıyosun ki silinen hesaptan sana saldırı geliyor heralde hesap otomatik olarak çiftlik boşaltıyo Allah'ın işi işte :D Müttefik kelimesi bence tam yansımamış sizin oyun tarzınıza beyler diplomasisiz oynamak lazım oyunu eğer diplomasi yapamıyosak çünkü sonrasında silmek zorunda kalıyor insan :) EFENDİ ile başlayan savaş ŞAMAN'a sıçradı sonra gece sinirlendiniz dur kalan kamileride SAB klanlarına sallayayım dediniz sonra tabi hesap el değiştirmiştir :D Ben buna troll değil ''trololol'' derim kimse kusura bakmasın :D Sözlerim yanlış anlaşılmasın kimseye laf atmıyorum SAB oyuncusuyum fakat dünyada aktif olamadım malesef bazı sebeblerden ötürü ben saldırı da almadım bildiğim kadarını konuşuyorum yanlışım varsa affola fakat söylencek bi şey varsa o da şudur : BLYZ , SİS klanları amaçsız klanlar..Troll ve Efendi birbirine girerek güzel bi dünya savaşını mahfetti ve ikiside yakında parçalanacaktır zaten hesap silmese bile parçalanacaklar..SAB TUFAN ve Sis'e karşı direniyor açıkçası her şey ortada en iyi savaşan klan biziz fakat sayı üstünlüğü de var fakat TUFAN'dan da bi hayır gelmez bu dünyaya..Bir ŞAMAN gerçeği var tebrik ederim dünya için benim de favori ekibim onlardır bence dünya sonunda Error vs Şaman görücez gibi ve ŞAMAN kazanacak gibi sonuçta üyeleri ŞAMAN'ı bir klan olarak değil bir sevda olarak görüyor onları verdikleri savaşlar ve savaşlardan kazandıkları başarıları ile güçlerini yansıttıkları sıralama için tebrik eder devamını dilerim..

Herkese saygılar,iyi oyunlar beyler kim en iyiyse kim gecesini gündüzüne kattıysa ve yukarıda da söylendiği gibi kim oyunu oyun olarak gördüyse abartma gereği duymadıysa saygısızlık yapmadıysa o kazansın :)

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Bu pakti bozana tum klanlar giricek silinecek deniyordu en basta ole anlasilmisti.. simdi burada pakti bozan bizmiyiz efendi klani mi ??? Efendinin yaptiklarini o gun biz yapmiş olsaydik zaten o gün giriceklerdi bize.. bunu da biliyoruz. Kisacasi saman ile mut olan dostlar bu adamlara guvenmeyin saman bir sevdadir demisler ama onun asli saman bir .....
Haklı veya haksız olmak doğrudan veya dolaylı olarak hakaret edebilme hakkı kazandırmaz kimseye. paralel evrende şaman trolle birleşip efendiye saldırsaydı efendi kötülerdi şamanı.her yerde her alanda gerçek hayatta bile böyle malesef güçlüysen ve düşmansan zalim veya bilmem bissürü lakap takılıyor.konulara entrikalara çok hakim değilim kusura bakmayın ama bence güçlü olana çamur atmak peşindesin.

DeletedUser62551

Ziyaretçi
Bizim oyuncular iki aydan beri nasıl bu zamana gelindiğini tek tek açıklayıp yazıyorlar cevap namına dün bir kaç kami çıkılmış onlar yazılıyor gulermisin ağlar misin :d

Beyler troll klani üyeleri adam akıllı cevap yapılmadıkça yazmayin rica ediyorum :s

DeletedUser57859

Ziyaretçi
Bu saatten sonra herkes oyununa baksın red hair boş konuşma da icraat yap anca başka hesaplar alıp dalavereler yaparsınız trol jofrey misin nesin çok konuşma da hesabını al adam gibi kapışalım burda laf kalabalığı yapıcağınıza gidin köylerinizi koruyun öyle gazla yürümüyo bu işler diikkat bey gazı aldı bi dalayım dedi daldığına pişman oldu şifresini de ağladı başkalarına verdi sonunda cezayı yedi o gelene kadar yarınız silinirsiniz haritadan zaten ağlamaya devam

Blowdan valar beye selamlar...

DeletedUser64704

Ziyaretçi
Bu nasıl bir üslup böyle yok kariniz kocaniz sizden başka böyle konuşan var mı ?

Sizin zorunuza ne gidiyor biliyormusun
$amanin lordkill i desteklemesi biz 3 cephede savasirken lordkile 100 serce k destek attık ve hala atiyoriz sizin hayaliniz tufan gelecek lordkill i silecek sab da hesap silecek diye çok hayal kurdunuz

Bu olmayınca şimdi millete saçma sapan hakaretler ediyorsunuz tufan bunu basarabilseydi tufanla sinirlarinizi birlestirebilseydiniz Alayına belayida silecektiniz sonra buralarda efelenecektiniz herkese :))))

Sizin bildikletinizi ben unutali onlarca world oldu .

Burayı ağlama duvarına cevirmeyin
.mustafa gitsin fantastik abisinden yardim istesin bütün $amani saldim üzerinize yağmur olup akacak ordular bekleyin bir- iki gün daha

Geceniz güzel olsun Selçuk bey...İlk beni siler misiniz ? ... Tşk

DeletedUser64704

Ziyaretçi
He şey bide Oğuz burdaysa gece fake atma bana ben gececiyim boşuna şahların gidiyo yoksada iletirseniz iyi olur geçen 2 tane Adana dürüm 1 tane büyük ayran istedim engel atmış bana ne dedik sanki :cool:

DeletedUser64704

Ziyaretçi
Bu saatten sonra herkes oyununa baksın red hair boş konuşma da icraat yap anca başka hesaplar alıp dalavereler yaparsınız trol jofrey misin nesin çok konuşma da hesabını al adam gibi kapışalım burda laf kalabalığı yapıcağınıza gidin köylerinizi koruyun öyle gazla yürümüyo bu işler diikkat bey gazı aldı bi dalayım dedi daldığına pişman oldu şifresini de ağladı başkalarına verdi sonunda cezayı yedi o gelene kadar yarınız silinirsiniz haritadan zaten ağlamaya devam

Blowdan valar beye selamlar...[/QUOTE

Mustafa iş yoğunluğundan çoktandır bırakmaya niyetliydi kardeş dediğin gibi bişiy yoktur ortada.Ayrıca koca troll klanında artistlik yapacağın tuttuda Murat'ı mı buldun o seni aşar ben fazla bilmiyorum oynamayı oyundan mesaj atim hangi köyler sav hangisi saldırı uzakta olsak kapışalım beni silersin sen

Hala arkamızda durmadınız muhabbeti dönüyo komik.Sürekli karınız kocanız muhabbeti dönüyo bu daha komik ve sizin deyiminizle biz sizin kocanız mıyız her olayınız da sizin arkanızda duralim? Tufan klanıyla savaşırken de size güvenmedik,siz de efendi ile savaşmaya girerken bize güvenmediniz.Düşmanla daha efendi savaşı başlamadan saldırmazlık yap bir daha size saldırmayacağım diye adamlara söz ver gel sonra burda ağla.Geç bile kalmışız size vurmaya ki,ilk vuran yine biz olmadık,başımız hala dik.

DeletedUser58076

Ziyaretçi

ULA ÇUVALDIZI KENDİNE İĞNEYİ BAŞKASINA BATIR DEMİŞ ATALARIN SEN LAFTAN ANLAMAZ MISIN ?

Pakt bozana dalalım diye tüm klanlar anlaşmışsa gelip burda en son konuşacak kişi sensin efendilerle savaşa girdikten sonra tufan ve sisle kim anlaşma yaptı ?

Gelip burda atıp tutuyorsun efendi hiç yoktan içinde bulunduğu savaştan çekilmedi tk olsun tufan olsun hala devam ediyor savaşları .

Klanındaki adamlar söylüyor burda en azından haklı olsan gel buraya erkek gibi konus derim ama canımı sıkma benim terket burayı

DeletedUser63532

Ziyaretçi
Şurada yazılanları görünce gerçekten üzülüyorum. Klana hepinizden sonra girmiş olabilirim fakat yöneticiyim diye geçinen akşamdan akşama whats app grubuna gelip çok mesaj var birisi olanları özet geçsin diyen klan içinde kendisinden başka kimseye faydası olmamış ( olan 1-2 çiftlik savunmayı yollamakta yöneticilik değildir.) adamların burada eliştiri yapması çok garip. Burada da bana öyle mesaj yerine ulaşmıştır gibi artis artis hareketlerde bulunmayın hesap silmemin size bir zararı yok bana var. Yaptığınız tek şey küfür etmek lütfen beyler yoksa bende tarz değiştireceğim artık.

DeletedUser

Ziyaretçi
Şurada yazılanları görünce gerçekten üzülüyorum. Klana hepinizden sonra girmiş olabilirim fakat yöneticiyim diye geçinen akşamdan akşama whats app grubuna gelip çok mesaj var birisi olanları özet geçsin diyen klan içinde kendisinden başka kimseye faydası olmamış ( olan 1-2 çiftlik savunmayı yollamakta yöneticilik değildir.) adamların burada eliştiri yapması çok garip. Burada da bana öyle mesaj yerine ulaşmıştır gibi artis artis hareketlerde bulunmayın hesap silmemin size bir zararı yok bana var. Yaptığınız tek şey küfür etmek lütfen beyler yoksa bende tarz değiştireceğim artık.

Kılıç sana söyleyecek lafım yok be. Bi gün önce skype da ne diyordun gelmiş burda ne söylüyorsun. Skype burası arasında uyuşan tek şey ben saba saldırmam abi deyişin. Geri kalanları hep bi eğilip bükülmüş.

Bizim oyuncular iki aydan beri nasıl bu zamana gelindiğini tek tek açıklayıp yazıyorlar cevap namına dün bir kaç kami çıkılmış onlar yazılıyor gulermisin ağlar misin :d

Beyler troll klani üyeleri adam akıllı cevap yapılmadıkça yazmayin rica ediyorum :s

Murat bu karı koca muhabbetini ben açtım zaten. Amacım ne halde oldukları belki görürler diyeydi. Ama maalesef yok. Kapasite lazım. Bakıyorum yazılanlara herkes bi şekilde vicdanını rahatlatma peşinde. Selçukta alttan kıs kıs gülüyo. Ama şükürki vicdanı en rahat olan bendim. Başta ne dediysem sonunda da aynısını dedim. (kılıç bu lafım sana) Bu sab dumrul değil mi arkadaş güvenmem ben dedi. Nadire oyundan destek atarken bile skype ben bu adamlara güvenmem diyordum size. Kılıcın oyunu bırakıp buraya gelip birşeyler yazmasından sonra ise forumu bıraktım. Belli oluyordur zaten. Sana forumda başarılar kılıc. Benden yana varsa bi hakkım helal olsun ne diyeyim. Yapacağını yapmışsın zaten çokta bişey kalmamış yapacağın...

DeletedUser63532

Ziyaretçi
Skype de her zaman söylediğim başka birşeyde vardı onu unutmuşsun TUFAN klanına güvendiğimi her zaman söyledim. Sizin söylediğiniz ise EFENDİ yi silelim köyleri TUFANA bırakırız daha fazla boş tartışmalara girmek istemiyorum adımı kullanmayın daha fazla bıraktım ben W38'i ne zaman anlayacaksınız bunu bilmiyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Skype de her zaman söylediğim başka birşeyde vardı onu unutmuşsun TUFAN klanına güvendiğimi her zaman söyledim. Sizin söylediğiniz ise EFENDİ yi silelim köyleri TUFANA bırakırız daha fazla boş tartışmalara girmek istemiyorum adımı kullanmayın daha fazla bıraktım ben W38'i ne zaman anlayacaksınız bunu bilmiyorum.
Siz diyorsun ama ben hiç öyle birşey demedim. Neyse konuşulacak bi tarafı yok. Sen yapacağını yapmışsın zaten benim birşey söylememe gerek yok. Laf dinleyecek olana söylenir. Küfür de etsen cevap yazmam bundan sonra rahat ol...

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Beyler oyunu oyun olmaktan çıkarttınız.Kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz ne oyunda ne gerçek hayatta 8 yıldır oynarım bu oyunu daha dostunu satıp arkasından iş çeviren tek bir klanın kazandığını görmedim.

Bizimle diplomasi yapan eror ve tk klanlarına kızıyorsunuz neden şamanla diplomasi yaptınız diye :)

Eror diplomasisi:Anlatayımda sizlerde öğrenin nasıl olduğunu
Eror klanına op yaptık 3*5 köy aldık daha sonra eror yönetiminden sertçocuk ve gerçekbozkurt beni aradı konferans yaptık.Bu iki kardeşimde benim için değerli insanlardır.Bana klanlarında savunma sıkıntısı olduğunu ve içlerinden bir ekibin sorun çıkarttığını söylediler.Bana abi bize biraz zaman verirmisin içimizdeki arıza yaratanları silelim sonrada silecez dediler.Ben onlara 2. opu başlatmışken ne yaptım.Opları iptal ettim yolda boş köylere girecek misleri ziyaret ettirdim.Siz kendi içinizdekileri temizleyin hesap silmek yok savaşa tekrar devam ederiz dedim sa yaptım.Bana eror dan 2 ekip geldi size katılalım bu eror u silelim dedi.Ben bu ekipleri nedemişim eror yönetiminin kendisi biliyor eror yönetimini aradım bak sizin içinizde bana gelip böyle diyenler var temizleyin onları dedim.Kime dedin dersen yazın sert çocuk ve gerçekbozkurt a sorun.

Şimdi soruyorum bu soraya ilgili ilgisiz herkes cevap verebilir.Şaman klanından bir ekip tufan yada troll e msj yazsa size katılalım bize şaman ı vuralım dese sizce tufan ve troll yöneticileri ne yapar :))))) herkes bu konuda düşüncesini yazabilir.

TK diplomasisine gelince tk klanı benim çok değer verdiğim insanlardan oluşan bir klan benim onlarla ilgili düşüncelerimi world ün ilk gününden beri kendileri biliyor.Ben TK yönetimine savaş süresince kaç kere yazdım siz benim dostumsunuz sizinle savaşmak istemiyorum bitirelim bu savaşı diye savaşta yıkılıyormuyduk zor durumamı düşmüştük hayır ama bir wprld ü kazanacam diye dostlarımdan oluşan bir klanla savaşmam.

Bana tufan eror şaman pakt ını kuralım geri kalanını silelim diye gelmediler mi sanıyorsunuz.Ben bunu kabul etseydim world ün ne hale geleceğini bir düşünün.

Beyler herkes kendi bildiği şekilde oynar bu oyunu ben 8 yıldır oynarım bu oyunu oynadığım son 2 world gerçekten çok sevisiz kişiler gördüm.Konuşmalar usluplar gerçekten çok seviyesiz. Kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok saygısızlık yapmayın.