DÜNYA GİDİŞATI VE İLERDE NELER OLACAĞINA DAİR DÜŞÜNCÜLER

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Ya o benim görsel zevkim dostum canım isteyince kalın canım isteyince yamuk yazıyorum bunda ekstra bi sebeb yok yani :D

DeletedUser63309

Ziyaretçi
Ne bileyim fazla oynuyor harfleri. Neyse farketmez canim kardesim benim, maksat kimse kirilmasin

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Aynen öyle dostum oyun bu kırgınlığa kavgaya küfre gerek yok hiçbir şey bir insanın gururundan önemli değil sonuçta :)

slavrator

Mızrakçı
Gercekten güzel savastiniz 1 ay boyunca. Sağlam savunmanız vardı. Tufan sinirindaki savunmalari da cektiniz sinirlara nasil olsa SA vardi diye biz tufan sinirinda da mucadeleye devam ettik. Samana o zaman bile yardim ettik. Sizle savasirken bir yandan tufandan koy bosalttik koy destekledik. Zemzem ve ekibiyle savastik.
Acikcasi bana gelen fazla olmadi sizden köy aldim adam oyunu birakti. 2 3 oyuncu almaya calisti evlerine geri gittiler o kadar :)
Ama savasin cok sacma oldugunu hep soyledim. Siz ve sizin kibriniz sizi bitirdi. Zaten tufanla isbirlikciydiniz. Suanda bile hepsi size yardim cekiyordur tek tek geliyorlar klanlariniza :)
Sonra da efenim yok efendi geldi yok sab geldi yok şaman geldi.
Bu arada şamanla ebedi dostuz biz. hiçbir zaman anlaşmayı bozmayız paktı bozmayiz.bu da sizin zorunuza gitti degil mi oturun aglayin :)

slavrator

Mızrakçı
Böyle daha zevkli oluyor bi umutsuzluk filan :) hatta ilk kamiyi mis girisinden saniye sonraya koyup misi 10 dk sonraya koyuyorum ki caresizligi gorsun :)

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Efendi klani bi zahmet yorum yapmasin once oynamayi ogrensinler

DeletedUser57859

Ziyaretçi
Adamın biri kendi egosunu tatmin etmek için kendi ismiyle klan kuruyo onun gibi boş adamlar da yalakası için o klana geçiyo ezikliğin de bu kadarı ya yazırcım burdan sana sesleniyorum yaklaşınca seni yyazıcam yaz bunu bi kenara

DeletedUser57859

Ziyaretçi
Ha bu arada ben bloww canım cigaretteye selamlar şu profilindeki benim ismimi silsin yeterince reklam yapmıştır diye düşünüyorum profilimle :)

DeletedUser64753

Ziyaretçi
hesap sil yapmayan köy kaybetsede direnen oyuncular zafere ulaşacaktır gerisi hikaye

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben Efendi ile SA yapılsın dediğimde beni hain ilan edenler EFENDİ ile SA yapılırsa hesap sil yaparım diyenler EFENDİ klanına geçmişler hepsini tebrik ediyorum

Hakkında konuşmak istemiyorum cevapta vermek istemiyorum. Çünkü sen bu dünyaya bizle değil başka klanlarla başlamışsın ki yolda bulunan oldu senin gözünde troll. Bu bile yeter benim kannatimce cevap olarak ama istersen sus artık. Yaptıkların yetti zaten seni anlamamıza.