CROM

• Konuyu başlatan DeletedUser43505
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Anladım haklısın kardeşim doğrudur geç girdim çok aktif oynamadim genel forumdan olduğu kadar . Neyse bol şans 51 de

Sen silinince geç girdin doğrudur aktif oynamadım bize gelince topladılar :D seni sildiler ben kendi adıma hesap sil yaptım kimse toplamadı kendi kendinizi rezil ediyorsunuz sonrada kaçıyorsunuz neyse :) daha fazla muhattap olamıcam

DeletedUser30333

Ziyaretçi
Sen şey değil misin para klanını savaş actık yenilmeye başlayınca alarm klanına kaçan ve etrafdaki alarm oyuncularından destek istiyen :)
İnexroblea da başta cok ahkam kesti ama nedense köyü kalmadı adamın sorsan şimdi w51 geçicem ondan saldım der..

Bu kadar düşmanımız varken bir tane bile köy vermedim. Bu acı size yeter, yetmiş.

Neyse biz yine kendi kalitemizden ödün vermeden devam edelim. Klanınız iyi, online süreniz yüksek, bunlar gerçek. Saldırı geldiğinin bile haberini vermeyen amatör oyuncuların köylerini topladınız bunu iyi biliyorsun. Sıra bana geldiğinde size yaşattığım bozgunlar bu world için bana yetti. Ben eğlendim, siz de eğlenin. Bir kere bile köylerini casuslayamadığınız adamın hakkında böyle çocukça alay etmeden önce bir düşünün. Karşınızdakini sinirlendirmek için yalana başvurmayın.

mR.yücel

Kılıç Ustası
Sen silinince geç girdin doğrudur aktif oynamadım bize gelince topladılar :D seni sildiler ben kendi adıma hesap sil yaptım kimse toplamadı kendi kendinizi rezil ediyorsunuz sonrada kaçıyorsunuz neyse :) daha fazla muhattap olamıcam
Alla alla çok garip . Alkol mü ucuzladı sen mi çok zenginsin . Nedir bu kafa :D
Vereyim 30 pre oyuncu dosyama bak . Ama alkolsüz bak :D

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Alla alla çok garip . Alkol mü ucuzladı sen mi çok zenginsin . Nedir bu kafa :D
Vereyim 30 pre oyuncu dosyama bak . Ama alkolsüz bak :D

Ben çok zenginim INEXORABLE ŞİRKETLERİNİN CEO su olarak yatırım olarak alkol alıyoruz haliyle para bizde çok

Sen Inexorable* 30 pre at bakayım dosyana

DeletedUser67878

Ziyaretçi
naber la klanını topladığım

Konuş sen konuşabilirsin :D toplama klanın merkezi düşündüğümüz merkez yapacağımız yeri topladın üst alt bağını kestin bahane olarak pasiflerdi adama 8 saat mesafeden mis atınca görmüyorlardı sabah köyüm gitmiş mesajı geliyordu :D neyse tam o zaman preye döndüm ama teşekkürler 5 k pre kastım sayende

DiOny SoS

Hafif Atlı
Konuş sen konuşabilirsin :D toplama klanın merkezi düşündüğümüz merkez yapacağımız yeri topladın üst alt bağını kestin bahane olarak pasiflerdi adama 8 saat mesafeden mis atınca görmüyorlardı sabah köyüm gitmiş mesajı geliyordu :D neyse tam o zaman preye döndüm ama teşekkürler 5 k pre kastım sayende

aferin bak tebrik etmeyi öğrenmişsin bende karşılık olarak başarılar dileyim. kuzey doğuya bekleriz :)

DeletedUser68290

Ziyaretçi
Aras11 in alarm a katilmasini ben istedim esit sartlarda oynasin online süresi az olan oyunculardan olusan bi klandan köy toplamak kolay

ya arkadaş pasif diyorsun seninde 3 köyünü almadık mı mesajdada şey demişsin hatta en iyi köyümü aldınız orda diye , ha bide senle mesajlaştık destek almak için bi para klanına geçtin alarma bizim klana savaş ac dedin alarm bu savaş sebebi değil dediğinde alarm için değermiz yok diyodun alarma girmem para klanında devam diyodun şimdi tekrar alarma geçmşsin garip herşey cidden.

@Aras11 yalana başvurmadım bugün içnde inexorable(yusufdan) 3köy düşürdük sanada fake çıktık gidip alarmdan destek destek diye etrafdakilere yazmadın mı onu söle baştan beri devam ettiğin para klanından niye çıktın onu söyle madem pasifdiler biz sizii toplamaya başlayınca mı anladın?

Herkes kimin ne olduğunu biliyor polemik yaratıyoruz boşuna w51de başarılar dilerim tekrardan iyi akşamlar.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
ya arkadaş pasif diyorsun seninde 3 köyünü almadık mı mesajdada şey demişsin hatta en iyi köyümü aldınız orda diye , ha bide senle mesajlaştık destek almak için bi para klanına geçtin alarma bizim klana savaş ac dedin alarm bu savaş sebebi değil dediğinde alarm için değermiz yok diyodun alarma girmem para klanında devam diyodun şimdi tekrar alarma geçmşsin garip herşey cidden.

@Aras11 yalana başvurmadım bugün içnde inexorable(yusufdan) 3köy düşürdük sanada fake çıktık gidip alarmdan destek destek diye etrafdakilere yazmadın mı onu söle baştan beri devam ettiğin para klanından niye çıktın onu söyle madem pasifdiler biz sizii toplamaya başlayınca mı anladın?

Ben dedim Alarm a geç :) sen ne boş yapıyorsun aslan parçası
:D :D çekin sayenizde premium kasıyoruz ne güzel :D
oX0dPR.png

DeletedUser68290

Ziyaretçi
Ya yusuf ben susayım dedikce sen kaşınıyorsun kardeşim sana söledim premium ile oynamadığımı biz sen gibi 100 köy yağmalamıyoruz :)
MVo1dg.png

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Ya yusuf ben susayım dedikce sen kaşınıyorsun kardeşim sana söledim premium ile oynamadığımı biz sen gibi 100 köy yağmalamıyoruz :)
MVo1dg.png

Ben senden bahsetmedim ki klanından bahsettim madem preyle oynamıyor kimse bu pazar neden böyle w51 açılıyor artması lazım :)

DeletedUser68290

Ziyaretçi
Ya yusuf sana oyundada dedim forumda çok boş yapıyosn diye valla öylesin madem sen niye pre kasıyosun , w51de kullanmak için ee bizimkilerde önceki dünyada kasmıs burda kullanıyo demekki zaten geç basladık oyuna bide üstüne 100kişilik klandınız biz 15kişi gelip birde bunu mu öne sürüyosn?

DeletedUser65347

Ziyaretçi
yusufcuğum 1 günde 3 köyünü düşürdüm bakıyorum da forumda aktifsin sebebi belli :)

Arascık sana da gelince sığın alarm klanına bize diyorsunuz köy görmediniz ama tonla köy düşürdük sizlerden. siz bizden daha 1 köy dahi almadınız.

yahu o kadar düşürdük ki sizi pre satacak duruma getirdik. haydi sizlere w51 hayırlı olsun para klanı..

petfander sana da gelince sen neden yazdın anlamış değilim ama sana da bi cevap vereyim köyler için teşekkürler...
en güzel köyümü aldınız benim diye bize yazman da ilginç köyleri seviyorsun sanırım :))