CROM

• Konuyu başlatan DeletedUser43505
  • Başlangıç tarihi
w17de beraberdik Crom ile o Dünya'dan sonra w41 e kadar oynamadım.
Kaan
Heimdall
mezzanine aklıma gelir Crom deyince. Cimmerianlıyım diyemem ama oynadığım süre boyunca oyundan keyif aldım .En önemlisi oynadıkları sürece adam satmazlar,güvenilirlerdir.
Başarılar dilerim.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
w17de beraberdik Crom ile o Dünya'dan sonra w41 e kadar oynamadım.
Kaan
Heimdall
mezzanine aklıma gelir Crom deyince. Cimmerianlıyım diyemem ama oynadığım süre boyunca oyundan keyif aldım .En önemlisi oynadıkları sürece adam satmazlar,güvenilirlerdir.
Başarılar dilerim.

Bende seni bilirim tanırım abi teşekkür ederiz ama Kaan abi yok şuanlık, Sefa abiye sorduğumda oyunu bıraktım dedi. Kaan abi ilerleyen süreçte gelebilir bakalım ne gösterecek durum.

DeletedUser67932

Ziyaretçi
şu boş insansı yaratığa yorum yapmak da boş ama. ul.n terliksi hayvan vermişler bu velete (oynadıysa tabi) davet atma yetkisi bu da kendini CROM da yönetici sanmış. Kaan abi gerçekten senin gibi birine bu klanı açman için izin verdiyse daha önce arkadaşım, kardeşim dediği insanlara cidden ç.ok büyük ayıp etmiştir. 52 de DİABLO 53 de GAREZ filan açın da onları da hatırlayalım.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
şu boş insansı yaratığa yorum yapmak da boş ama. ul.n terliksi hayvan vermişler bu velete (oynadıysa tabi) davet atma yetkisi bu da kendini CROM da yönetici sanmış. Kaan abi gerçekten senin gibi birine bu klanı açman için izin verdiyse daha önce arkadaşım, kardeşim dediği insanlara cidden ç.ok büyük ayıp etmiştir. 52 de DİABLO 53 de GAREZ filan açın da onları da hatırlayalım.

Bundan sanane aslan parçası sen kimsin Cromu ağzına alıyorsun yetmedi Kaan abiden bahsediyorsun seni gömerim akıllı konuş boş yorum yapma..

okadar5

Baltacı
kaan abi sefa yokken crom da yoktur :) hele hele bi dunyada crom var mezaninne baska klanda oynuyorsa sikinti buyuk :D

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Boş yoruma devam birini kovuyoruz başkası geliyor nasıl türedilerse bitmiyor .... :) Başarı dile başarı

DeletedUser68297

Ziyaretçi
şştt çakma crom ölüleri say bakim kimler hayatta öğrenelim :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ya sen hala yazıyor musun geçende böyle laf attın bozuldun bir daha cevap veremedin
Bebe :) CROM u ağzına alma istersen sen 7 sülaleni saysan yetmezZzz

Senin kaan abi dediğin, Adını kullandığın klan ile benim savaşmışlığım. Hatta bırakana kadar ki tüm dünyalar da iletişim kurmuşluğum var. CROM denilince muhattap alınacak kaale alınacak son insansın... Ben unforgiven zamanlarını biliyorum CROM un w3 de ki :) oyunda 2. haftayı göremeyen birisin... En azından ben özgünüm kendi türettiğim bir ismi kullanıyorum, kendi kadromu kuruyorum haydi bismillah diyip başlıyorum :) sen öyle mi ? oyuncu toplamak için dünyalar da sirküler çekiyorsun, forumda reklam olmaya çalışıyorsun, çakma klanlar kurup popi kasmaya çalışıyorsun :) 2 hafta sonra görüşelim tekrar. Eğer hala oyunda olursan tebrik edip 1 ay sonra tekrar bakıcam :) Başarı kısasın bir dünya da kaldığın maksimum süreden ibaret olacak çünkü her halükarda. :)

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Senin kaan abi dediğin, Adını kullandığın klan ile benim savaşmışlığım. Hatta bırakana kadar ki tüm dünyalar da iletişim kurmuşluğum var. CROM denilince muhattap alınacak kaale alınacak son insansın... Ben unforgiven zamanlarını biliyorum CROM un w3 de ki :) oyunda 2. haftayı göremeyen birisin... En azından ben özgünüm kendi türettiğim bir ismi kullanıyorum, kendi kadromu kuruyorum haydi bismillah diyip başlıyorum :) sen öyle mi ? oyuncu toplamak için dünyalar da sirküler çekiyorsun, forumda reklam olmaya çalışıyorsun, çakma klanlar kurup popi kasmaya çalışıyorsun :) 2 hafta sonra görüşelim tekrar. Eğer hala oyunda olursan tebrik edip 1 ay sonra tekrar bakıcam :) Başarı kısasın bir dünya da kaldığın maksimum süreden ibaret olacak çünkü her halükarda. :)

Her dünya seni silmiştik o zamanlar daha sen bebeydin gerçi hala bebesin değişen bir şey yok. :) Kaan abi dediğin diyor seni görse duysa buda mı oyuncu olmuş diyecek. :D :D Aynen 2 haftaya sileriz biz eğer terso durum olursa sen nolur bizi tebrik et olur mu senin tebriğine o kadar çok ihtiyacımız var ki belki sen tebrik edince udw yi çağırır arkasına saklanırız veya udw ye güvenip foruma yazar baban yaşında ki adamlara saygısız ithamda bulunuruz SİNSER çok zorluyorsun şansını :) SANCAK CEDCALA bırakmam gelir dağıtırım seni :)