CROM

• Konuyu başlatan DeletedUser43505
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Siz nasılsa burda silinir 52ye de girersiniz işte o zaman yakın düşmek için ne gerekiyorsa yapıcam sana söz

Nicki @K A R A K T E R S İ Z daha iyisini bulamazmış :) nasıl tanıyorsa kendini neyse izin verde..
v6Xp04.jpg

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Yok o benim kuzenim stup5 . :p
Sizi güneyde topladiklarinda ben kuzeye yeni girmiştim daha yanlış hatırladın sanırım

:D güneyde topladıkları mı bizi kimse toplamadı ki bak hala oynuyorlar yarısı şizofren yarısı cin de adamda olanlar benden değil neyse savaşta 4-1 biz öndeydik ama nasıl sizi topladılar ya diyorlar bilip bilmeden yorum yapıyorlar komiksiniz :D seni toplamadılar sen dünya kapatıyorsun

mR.yücel

Kılıç Ustası
:D güneyde topladıkları mı bizi kimse toplamadı ki bak hala oynuyorlar yarısı şizofren yarısı cin de adamda olanlar benden değil neyse savaşta 4-1 biz öndeydik ama nasıl sizi topladılar ya diyorlar bilip bilmeden yorum yapıyorlar komiksiniz :D seni toplamadılar sen dünya kapatıyorsun
Anladım haklısın kardeşim doğrudur geç girdim çok aktif oynamadim genel forumdan olduğu kadar . Neyse bol şans 51 de

DeletedUser68290

Ziyaretçi
Ne kadar zoruna gitmiş bazılarının. Arkadaşlar öncelikle bu bir oyun. Hakaret ve iftiralarınızı kendinize saklayın.

Burada kötü bir algı oluşturup kendinize rakip gördüğünüz bu insanlara zarar vermeye çalışıyorsunuz, farkındayız. Daha oyun başlamadan, klan tanıtım başlığındaki 'kin ve nefret' içeren mesajlara bir bakın. Köy kaybederken, küfredip hesap silenlerle aynı seviyedesiniz şu an gözümüzde.

Umarım seviyeli ve ahlaklı insanlarla rakip olmak nasip olur şu oyunda bize.

Sen şey değil misin para klanını savaş actık yenilmeye başlayınca alarm klanına kaçan ve etrafdaki alarm oyuncularından destek istiyen :)
İnexroblea da başta cok ahkam kesti ama nedense köyü kalmadı adamın sorsan şimdi w51 geçicem ondan saldım der..

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Sen şey değil misin para klanını savaş actık yenilmeye başlayınca alarm klanına kaçan ve etrafdaki alarm oyuncularından destek istiyen :)
İnexroblea da başta cok ahkam kesti ama nedense köyü kalmadı adamın sorsan şimdi w51 geçicem ondan saldım der..

Boş yapmada pazardan ham çek pre kasalım

DeletedUser68290

Ziyaretçi
Bunu 100 köy yağmalamış insandan duymak garip geldi :) w51 de başarılar