Crom

• Konuyu başlatan DeletedUser42330
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
kardesım neyın davasını verıyorsun anlamıyorum sonuc olarak dehsetmı stan mı efes mı dağıldı crom dağıldı neyın kafasını yasıyorsun ha banlanmayı goze alarak bot kullandınız banlandınız ve gelıp burdaa atar yapıyorsunuz bence konusmayın kendınızı rezıl etmeyın

DeletedUser44565

Ziyaretçi
he söyle sus işte canımı ye yani haklı cıkarmak yerine evet kardeşim biz bi hata yaptık illegal kullandık crom adını lekeledik tüm camiadan özür dileriz diyin ki pişman oldugunuzu anlayalım yüzsüz yüzsüz konusmak neyin nesi oluyor .

DeletedUser

Ziyaretçi
şimdi croma savaşına girdiğimde w17 den bahsediyorsak ilk birleşimi as klanları ile yaptı crom daha sonra pusula ile birleşti sonrası ortadan kayboldu ben as klanda oynayan bir oyuncu olarak söylüyorum...

simosm lıda as ile bir zamanlar müttü yanlış hatırlamıyorsam ama oda bitti... güney doğuda kimsenin gözünün yaşına bakmazdıkta bazı problemler çıktı hep aksadı yani :) w17 de ne dümenler döndü halada dönmeye devam ediyor :)

neyse konunun yerisi burası değil w17 de tartışın beyler...

DeletedUser44565

Ziyaretçi
aynen mütdü biz kareas la birleşmeyecez dediğimiz icin cromla ikisi birleşti sonrada sizi yıktık ettik oluyor kusura bakmasın ama zaten orda yapılacak birşey yoktu kaybedeceğimiz kesindi en azından savasarak yıkılmak vardı birde rezil olmamak :) neyse konunun yeri w17 :)

DeletedUser44833

Ziyaretçi
5 dakikada 10.000 fake bile atılabilir , bu kadar büyütmenize gerek yok bu fake muhabbetini.

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Senin oyun hayatın kadar op yönettim atlama hemen konuya veba sen 5 dk 10000 fakeyi elinle Operadan sekme biriktir biriktir bile yapamazsın 2500 sekme acman lazım eğer sen at ben bir daha bu oyunu oynamam ;) yanlıs anlamayın arkadaslar ben tek kişinin 30 dk da bu fake atmasını illegalden baska bir şekilde atamayacağını söylüyorum sağolsun adminlere söyledik gerekeni yaptılar konuyu uzatmaya gerek yok

DeletedUser44833

Ziyaretçi
Oyun hayatım kadar op yönettin ?
O yüzden belki de hiç bir başarın yoktur :)

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Oyun hayatım kadar op yönettin ?
O yüzden belki de hiç bir başarın yoktur :)

başarılarımı sen nerden biliyorsun başarılarımı bilen biliyordur sözüm sana değildi ama üstüne alındıysan sanada olur . gün gelir karsı karsıyada geliriz elbet o zaman kim biliyor kim bilmiyor ortaya cıkar .

DeletedUser44833

Ziyaretçi
"Senin oyun hayatın kadar op yönettim atlama hemen konuya veba sen 5 dk 10000 fakeyi elinle Operadan sekme biriktir biriktir bile yapamazsın 2500 sekme acman lazım eğer sen at ben bir daha bu oyunu oynamam"

Bu ne demek açıklarmısın yoksa ben okuduğumu anlamıyormuyum :)
Karşı karşıya istediğin zaman geliriz sorun yok ama sanırım bunun için önce kendi ekibini kurman gerekiyor :)

Bu arada yaptığın teklif için iddaya girebiliriz.
5000 premium puan karşılığında ben sana fakeleri atarım ama preni alırım :)

DeletedUser43108

Ziyaretçi
ben,m oyun hayatım kadar op yöneten adamın oyunda bir ismi olmaması mümkün değil

şu oyunu oynayan birine gidip sor dengesizm i diyeceği tek şey forumda lak lakk ediyor başka bişey yok

daha 5 dakikada 10bin fake i bu kadar büyüten adam op yönetmekten bahsediyor

10bin fake i tek oyuncu da atar ki onu geç 10 kişi kararlaştırırsın bu sekme sayısını 250 ye düşürür bunu 100 kişiyle yaparsan 25 sekmeye düşürürsün tabi sen hiç 10bin lerce fake görecek kadar iyi olmadığın için bilemezsin bunları

sana iyi op yönetmeler ahaa:)

DeletedUser44565

Ziyaretçi
ben,m oyun hayatım kadar op yöneten adamın oyunda bir ismi olmaması mümkün değil

şu oyunu oynayan birine gidip sor dengesizm i diyeceği tek şey forumda lak lakk ediyor başka bişey yok

daha 5 dakikada 10bin fake i bu kadar büyüten adam op yönetmekten bahsediyor

10bin fake i tek oyuncu da atar ki onu geç 10 kişi kararlaştırırsın bu sekme sayısını 250 ye düşürür bunu 100 kişiyle yaparsan 25 sekmeye düşürürsün tabi sen hiç 10bin lerce fake görecek kadar iyi olmadığın için bilemezsin bunları

sana iyi op yönetmeler ahaa:)

w1 den sonra w14 e kadar hic oynamadım w14 den w18 e kadar oynamıslıgım var . W14 de hucumla savastım nartla savastık iyi bir dostluk oldu . w15 de standa oynadım mami ile tanıstım iyi bir dost daha kazandık güzel savaslarımız oldu yine siz bilmezsiniz ve simosm da oynadım 1 ay kadar kakamakara hesabında tanımadıgınız normaldir . w16 de time klanında oynadım ömer efendi ile sonra aramız bozuldu eskiyaya gectim eskiya oynadım . w17 de 20 25 arkadasla basladık cromla savastık . w18 de 20 25 arkadasla basladık kıtamızda ki bütün klanlarla savas halindeydik yendik kıtamızı fethettik eskiya ile güzel dost bir savası yaptık w20 acılacagı icin biraz tatil yaptık w20 acılana kadarda suan 1 hafta felan efes klanında bir hesapta oynuyorum op yönetiyorum . Yani tanımamınız normaldir karsı karsıya gelmemişizdir gün gelirde karsı karsıya gelirsek cok güzel tanıtırım hicbiriniz sıkıntı yapmayın .. Ayrıca boş konusmayın şikayet edildi banlandı . Bana göre 30 dk kimse 4k fake bile atamaz atan varsa birşey düşünürüm sikayet ederim temiz cıkarsada demek ki vardır bi yöntemi der susarım he madem rahat edecekseniz tamam ben kötü oyuncuyum siz cok iyi oyuncusunuz daha konusulacak birşey yoktur .

DeletedUser44565

Ziyaretçi
"Senin oyun hayatın kadar op yönettim atlama hemen konuya veba sen 5 dk 10000 fakeyi elinle Operadan sekme biriktir biriktir bile yapamazsın 2500 sekme acman lazım eğer sen at ben bir daha bu oyunu oynamam"

Bu ne demek açıklarmısın yoksa ben okuduğumu anlamıyormuyum :)
Karşı karşıya istediğin zaman geliriz sorun yok ama sanırım bunun için önce kendi ekibini kurman gerekiyor :)

Bu arada yaptığın teklif için iddaya girebiliriz.
5000 premium puan karşılığında ben sana fakeleri atarım ama preni alırım :)

Senin oyun hayatın kadar op yönettim atlama hemen konuya... veba sen 5 dk 10000 fakeyi elinle Operadan sekme biriktir biriktir bile yapamazsın 2500 sekme acman lazım eğer sen at ben bir daha bu oyunu oynamam

sunu su sekilde ayırmak lazım :) sayısalcı oldugumuz icin dil ve anlatımımız zayıf kusura bakma

DeletedUser44833

Ziyaretçi
Önemli değil , onu yazman şaşırttı beni zaten.
Sıosmn olsun , Dehset , Stan aileleri olsun bilirler beni :)
Kafana takılan bişi olduğunda sor anlatsınlar :)

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Önemli değil , onu yazman şaşırttı beni zaten.
Sıosmn olsun , Dehset , Stan aileleri olsun bilirler beni :)
Kafana takılan bişi olduğunda sor anlatsınlar :)

Kimsenin bildiği beni ilgilendirmez ben tanıyana kadar kafamda oyuncusundur . Sonra belirirsin kafamda iyi oyuncudur . Kötü oyuncudur tabiri ile

w20 de görüşmek dileğiyle:)

Hangi klanda başlayacağını öğrenebilir miyim ? Sakıncası yoksa

DeletedUser43108

Ziyaretçi
Hangi klanda başlayacağını öğrenebilir miyim ? Sakıncası yoksa

daha klan ismine karar vermedik dumrul ekibiyle başlayacağız zaman sıkıntısı çıkmaz ise onlarda ama oyunun başında direk kafaya çıkarım diye tahmin ediyorum o zmn ismi de klanı da görürsün..