Crom

• Konuyu başlatan DeletedUser42330
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
:D sana demedi özgür abiye söyledi hucuma gel dediği için :D

DeletedUser

Ziyaretçi
crom'a yazık oldu çok sağlam oyuncuları vardı daha çok iş çıkardı onlardan bir dahaki sefere artık. Özgür abi w14'den kaptanfe tolga abi gelecek mi 20'ye

DeletedUser12293

Ziyaretçi
crom'a yazık oldu çok sağlam oyuncuları vardı daha çok iş çıkardı onlardan bir dahaki sefere artık. Özgür abi w14'den kaptanfe tolga abi gelecek mi 20'ye

evet özellikleri bekliyorlar şayet uarsa hucum tam kadro giricek severimseni başkanlığında

DeletedUser

Ziyaretçi
severimseniyi bilirim ama onun olduğu zamanlarda ben yoktum 14'de hucumun son zamanlarında vardım seni mikail abiyi tolga abiyi irem abiyi filan seamay büyük başkanı filan bilirim inşallah herkes geliyordur güzel bir klanda olayım isterim :D

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
o irem kimdi meteor tayfasından biriyle konuşuyodum adım irem dedi şok olduydum :) sevgilimin adı da irem bi sıkıntı var bu işte dediydim ama ciddi ciddi kız ismi vardı elemanda :)

DeletedUser

Ziyaretçi
acemi cakal* hesabındaydı w14 HUCUM2 başkanı. Arada sitem ederdi erkek olduğunu hala bilmeyenler var şu klanda diye :D:D

DeletedUser40799

Ziyaretçi
senseyşın vayt nerde la ? 1 ay önce black baronun botçu olduğunu söylüyordum bana kafa tutuyordu. Black baronda senseyşın waytta ceza almış :D Forum makmazelleri sizi :D :D

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Gardaş gözünü sevim uzak dur ya :D Kabul ediyorum haklıyım veya haksızım, elaleme madara oldum :D

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Bi selam yazamadım sana Efe abi :D Mesajların dolmuş dünden beri uğraşıyodum halbuki :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hop irem abiye laf yok.İsmi koyan kendi değil annesi babası :) efe abi..

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Ben olsam aileme dava açar ismimi değiştirirdim yahu :) çocuğum olduğunda babanın adı ne dicekler irem dicek nasıl bi durumda olacak onu bile düşünürüm.

DeletedUser

Ziyaretçi
irem simdi Deniz isimli biriyle evlense :D annesi kim babasi kim alem karisir :D