Crom

• Konuyu başlatan DeletedUser42330
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46017

Ziyaretçi
bi salak ben kaldım herhalde hiç ceza yemiyorum .
w16 da komple time ceza almıştı bi ben almamıştım yine herkes cezalı .
ulan şurada oyuncuyum diye geçinenlerin alayı botçu,scriptci,antin kuntinci.

Yaw ne kadar sevenimiz varmış belli oldu şimdi. Yöneticler kurucuda dahil olmak üzere ban yediler. Ben ve bir kaç arkadaş hariç. Savaşın Galibi Dehşet ve ekibi oldu. Bu görünen bir şey yenildik çok iyi oyuncularsınız ne diyeyim.

Bakıyorumda herkes kral oyuncu olmuş, oyunda 3-5 köy sahibi olamayanlar her konuya atlamasınlar herkes haddini bilsin.

Bu arada Dehşet ve ailesine tebrikler.

DeletedUser

Ziyaretçi
5 dk 10000 fake atıcak arkadasa burdan selam soyluyorum atarsınız banı da yersnız cromdakılere sor :) onlar sana ayrıntılı anlatır aksam aksam palavracı bı tayfa daha gordum :)

crom sızde savasta ıyıdınız bot kullanma fıkrını ortaya atanı :) ben olsam bı guzel severdım

DeletedUser30275

Ziyaretçi
w1 den sonra w14 e kadar hic oynamadım w14 den w18 e kadar oynamıslıgım var . W14 de hucumla savastım nartla savastık iyi bir dostluk oldu . w15 de standa oynadım mami ile tanıstım iyi bir dost daha kazandık güzel savaslarımız oldu yine siz bilmezsiniz ve simosm da oynadım 1 ay kadar kakamakara hesabında tanımadıgınız normaldir . w16 de time klanında oynadım ömer efendi ile sonra aramız bozuldu eskiyaya gectim eskiya oynadım . w17 de 20 25 arkadasla basladık cromla savastık . w18 de 20 25 arkadasla basladık kıtamızda ki bütün klanlarla savas halindeydik yendik kıtamızı fethettik eskiya ile güzel dost bir savası yaptık w20 acılacagı icin biraz tatil yaptık w20 acılana kadarda suan 1 hafta felan efes klanında bir hesapta oynuyorum op yönetiyorum . Yani tanımamınız normaldir karsı karsıya gelmemişizdir gün gelirde karsı karsıya gelirsek cok güzel tanıtırım hicbiriniz sıkıntı yapmayın .. Ayrıca boş konusmayın şikayet edildi banlandı . Bana göre 30 dk kimse 4k fake bile atamaz atan varsa birşey düşünürüm sikayet ederim temiz cıkarsada demek ki vardır bi yöntemi der susarım he madem rahat edecekseniz tamam ben kötü oyuncuyum siz cok iyi oyuncusunuz daha konusulacak birşey yoktur .

w14te hucum klanlarının basında ben vardım (oyunu bıraktım bı kac ay baskası durdu klanın basında) ve savastıgım her klanın yetkilileri ile muhabbet etmişimdir ama seni hiç hatırlamıyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
illegal script dediğiniz bot işte,global mı yediler bilginiz var mı?

DeletedUser43779

Ziyaretçi
Çok yazık oldu... !MHA ailesi sözcüsü olarak Crom ailesine geçmiş olsun diyorum. Crom'da sıkıntısı olan oyuncu bana yazabilir çözeriz sıkıntısını. Crom'un yönetimi ban yemiş olabilir ama hala !MHA ile kardeş klandır ve yönetim sıkıntısı çeken !MHA ailesinden destek alabilir. Tekrar geçmiş olsun başka dünyalarda görüşmek üzere... Herkese iyi oyunlar.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
hayırlısı boşver oyundur bu deftar kapanmiştir. onune bakıcaksın

DeletedUser12293

Ziyaretçi
olabilir bu hayattada olan şeydir her zaman kazanmak olmaz... önemli olan kazanmak kadar yenilgiyide kaybetmektir..

ee tarihçiler dememiş en buyk komutanlar savaş kaybettikten sonra kazanan kumandanlardır. :) bu yüzden sonuçta oyun

DeletedUser44833

Ziyaretçi
İbrahimoviç gibisin be güzelim :D demekki w20'de oynarsa dünya Crom'un olacak wub

Belki Barzo ekibini toplarım belki hucumla girerim world e hayırlısı artık neolacagına bakcaz artık. Artık Jubilemi yapmak istiyorum ama kazanıp.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
ozaman sne hucumlan başla.. .)) özellikler bitsin hucum girerse tam ekip giricek zaten