Classic Dünya 6 ve Ayarları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser57121

Ziyaretçi
Ben c6 geleceğim arkadaşlar o yüzden sıralamada ilk 1 i unutun derim :)

DeletedUser41971

Ziyaretçi
degişik bişi olucak ama bence oynayan oyuncu sayısı düşücektir :D bide yönetimde olucak kişilerin pek uğraşacagını sanmıyorum istedikleri zaman yetkiyi devredebilirlerse cok iyi olur

DeletedUser41971

Ziyaretçi
bu sekilde multicilerinde önü kapanmış olur .d güzel düşünce :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
2-1 hızında, önceki klasiklerle aynı özelliklerde bir klasik için fikirleriniz nelerdir? Çok mu yavaş olur yoksa şuanki hali bana mı çok hızlı geliyor sadece?

DeletedUser46483

Ziyaretçi
2-1 hızında, önceki klasiklerle aynı özelliklerde bir klasik için fikirleriniz nelerdir? Çok mu yavaş olur yoksa şuanki hali bana mı çok hızlı geliyor sadece?

hah gözünüzü seveyim sonunda klasik ile ilgili mantıklı birşey diyen çıktı:)

çok yavaş olmaz ama yavaş olur. tabi ki 3x1.5tan çok daha ideal olur orası da ayrı.

bu hızı aşmayalım diyorsanız 2x1 den ziyade 4x0.5 yapsanız bence bomba olur. Hızından korkup giremeyene, yaşlı ekiplerini adapte edemeyen ekiplere derman olur 2 katına çıkarır bu klasik potansiyelini.

Tanımsız

Okçu
Aynen 4x 0.5x çok iyi olur :)
Hızınden neden korkulsun sonucta birim hizi daha yavas diger classiclere göre idare edilir mastersta kisa bi süre oynadim superdi :D

DeletedUser46483

Ziyaretçi
4x0.5 bence de herkes için orta bir yol çok yavaş diyen olursa 4x0.6 olsun ama bu 3x1.5lar ocak söndüren oyunlar oluyor co player serbest değilken hele.

Atalet

Mızrakçı
Son klasige kadar bana normal geliyordu son klasik anladim ki surekli pc basinda olmayan biri icin 3-1.5 cok oluyor.Klasige bir ayar cekmek lazim katilim git Gide azalacak diye korkuyorum.

2-1.5 yapalim ortada bulusalim :D 4-0.5 de savaslari artirabilir.hani birim hizini dusurup oyun hizi daha yuksek iyi olur diye dusunuyorum.

DeletedUser57121

Ziyaretçi
Sayın Mayıs Yağmuru, 2x1 dünya yavaş olur kanaatindeyim. Fakat 3x1,5 hızında da yemeği zor yiyorduk. Sistemi bilen sizlersiniz ben şimdi birşeyler yazmak isterim ama doğru olacağından şüpheliyim. Sadece söyleyeceğim şudur; 3x1.5 hızını sistemin el verebileceği şekilde düşürebiliyor iseniz düşürün. Ancak bu mümkün degilse lütfen bu hızları değiştirmeyin.

DeletedUser57121

Ziyaretçi
Ayrıca eklemek istiyorum bazı arkadaşlar birim hızının düşürülmesi gerektiğini söylemiş sanırım verdiği hız önerileriyle. Bunu neden istediklerini anlamıyorum. Şimdi herkesin elinde tableti, telefonu, bilgisayarı var. Her taraftan erişme imkanınız var oyuna. Kullanımı da oldukça basit olan bir uygulamada var. Dibinizdeki köye misyoner mesafesi 25 dk civarı. Bir zahmet savunun köyünüzü. 1.5 birim hızı oldukça ideal benim için.

DeletedUser54365

Ziyaretçi
Şuanda dibimizdeki köye misyoner mesafesi 7dk 47 saniye. Bu birim hızı biraz fazla gelebilir çoğu kişiye ancak bence bir sorun yok. Açıkçası şu klan sistemi olmadığı sürece ben her türlü girerim ama kendi arkadaşlarımla bir arada olamadıktan sonra oyun hızı ister 4x0.5 olsun ister 3x1.5 olsun isterse 100x100 olsun hiç fark etmez. Maksat kendi ekibinle bir arada oynamak

DeletedUser14924

Ziyaretçi
2.5 - 3.5 oyun , 1.2 - 1.5 birim hızı bence klasiğe daha yakın. 0.5 olursa bizim de canımız çeker klasik :p

DeletedUser57121

Ziyaretçi
Şuanda dibimizdeki köye misyoner mesafesi 7dk 47 saniye. Bu birim hızı biraz fazla gelebilir çoğu kişiye ancak bence bir sorun yok. Açıkçası şu klan sistemi olmadığı sürece ben her türlü girerim ama kendi arkadaşlarımla bir arada olamadıktan sonra oyun hızı ister 4x0.5 olsun ister 3x1.5 olsun isterse 100x100 olsun hiç fark etmez. Maksat kendi ekibinle bir arada oynamak

Ben sizin aksine desteklemiyorum ekiple beraber girmeyi. Tabi bu durumu farklı açılardan tartışabiliriz. Mr.Storm'un önerdiği klasikte iyi oyuncular diğer oyuncuları yönetebilme kabiliyetlerini ölçecekler. Ne kadar koordine edebiliyoruz, sadece iyi oyuncu olmamız yetecek mi bunları göreceğiz. Bence bu denemesi gereken bir olay. Denemeliyiz. Bireysel olarak veyahut ekip olarak hiçbir oyuncuya yada klana şans tanımıyorum kendim ve ekibim dışında burasıda ayrı bir durum.

DeletedUser46483

Ziyaretçi
Sayın Mayıs Yağmuru, 2x1 dünya yavaş olur kanaatindeyim. Fakat 3x1,5 hızında da yemeği zor yiyorduk. Sistemi bilen sizlersiniz ben şimdi birşeyler yazmak isterim ama doğru olacağından şüpheliyim. Sadece söyleyeceğim şudur; 3x1.5 hızını sistemin el verebileceği şekilde düşürebiliyor iseniz düşürün. Ancak bu mümkün degilse lütfen bu hızları değiştirmeyin.

senin ne dediğin anlaşılmıyor bu yazılarında, derdini sadelikle atlatman konusunda sıkıntın var.

Dediğin mis mesafesi zaten yaklaşık 4 kat yanlış.

1.5 dediğin şey aslında birim hızı değil bunu 0.5 yaptığında hızın 3 kat düşmüyor yani o konuya da vakıf değil gibisin. Bu milletin 4x05 3x1.5 dedikleri şeyi tam çözemedin sanırım.

İşin özü gençler, burada yorum yapılması istenmiş, tabi herkesin hakkı var ama böyle kritik bir konuda yazarken eğer tam bilgiye sahip değilseniz yanlış bir kamuoyu oluşturmamak adına yazmayalım, hızdan, özelliklerden anlayan arkadaşlar yazarsa daha bir makbül olacaktır:)

senin ne dediğin anlaşılmıyor bu yazılarında, derdini sadelikle atlatman konusunda sıkıntın var.

Dediğin mis mesafesi zaten yaklaşık 4 kat yanlış.

1.5 dediğin şey aslında birim hızı değil bunu 0.5 yaptığında hızın 3 kat düşmüyor yani o konuya da vakıf değil gibisin. Bu milletin 4x05 3x1.5 dedikleri şeyi tam çözemedin sanırım.

İşin özü gençler, burada yorum yapılması istenmiş, tabi herkesin hakkı var ama böyle kritik bir konuda yazarken eğer tam bilgiye sahip değilseniz yanlış bir kamuoyu oluşturmamak adına yazmayalım, hızdan, özelliklerden anlayan arkadaşlar yazarsa daha bir makbül olacaktır:)

sen çok yetkili birine benziyorsun kardeş anlatsana biraz nasıl oynanıyor bu oyun nasıl özelliklere sahip olmalıyız? adam fikrini sunmuş biliyor yada bilmiyor , bunu hakir görüp gereksiz yorum yapan seni görüyorum burda sayın çok bilgili kardeşim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.