Classic Dünya 6 ve Ayarları

'Classic World 5' forumunda Mr.Storm tarafından 11 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mr.Storm

Mr.Storm Topluluk Yöneticisi Klanlar Ekibi

Alınan Beğeniler:
    446
    Dağılın bakalım, yeter bu kadar sahne şovu :)

2. atajean

atajean Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    623
    Sahibi geldi kaçın

3. Mr.Storm

Alınan Beğeniler:
    446
    Yaw arkadaş ne sabırsız çıktınız, sanarsınız ekmek vermiyoruz, su vermiyoruz.
    Azıcık durun, dünya daha yeni kapandı. Hatta kapanmadı yarın kapatacağım.

4. Mayis

Mayis Takım Lideri Klanlar Ekibi

Alınan Beğeniler:
    2.511
    Cidden size laf anlatmak için sarfedebilecek gücüm kalmadı. Şurada sizlerin önerilerini alıp, sizlerin istekleri doğrultusunda bir şeyler yapmaya çalışıyorum ama artık yapamayacağım. Umarım ki bu andan itibaren karşınızda yazdıklarınıza karşılık bir muhattap bulursunuz. Çünkü ben duyurular harici artık forumda bulunmayacağım.

5. atajean

atajean Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    623
    CoMa'm ben bekliyorum sabırlı insanımdır. Başka şeyler de bekliyorum. Göndermemi de yaptım :p

Sadece zamanında mayısın ilk haftası düşünüyoruz demenizden kaynaklanıyor bu sorun. Hani "bir iyilik yapayım bu sefer tahmini bir süre vereyim" dediniz belki ama aksaklık çıkınca böyle sorunlar ortaya çıkıyor =)

6. Elitnemesiss

Elitnemesiss Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    Buna katılıyorum. Genellikle yazı dilinde insanlar o anda kendi yaşadıkları duyguya yoğunluğuna göre anlam katarak okurlar. Tabi bu normal üslupla yazılan yazılar için gereklidir yukarıda ki gibi.

Kimse burada bulunan 106 sayfayı tek tek oturup okuyamaz sanırım, tabi en baştan beri okuyarak gitmiyorsa. İşin sıkıntı tarafı şu ki bir açıklama beklenirken ya da bir açıklama için buraya yolunuz düştüğünüzde okumadığınız sayfaları da baz alarak hiddetlenmek yerine Ata gibi işsiz arkadaşlarımızdan konunun özetini rica edebilirsiniz :p Ata olayı şaka ama cidden ilk önce öğrenebilirsiniz. Bazı yorumları okudukça oyunda ki bazı oyuncu kesiminin aynı gözlüklerle devam ettiğini görmemekte elde değil.

Sizler birilerini suçlayınca yarın c6 açılmayacak kanısındayım, bunu yaparken de sabırsızlığın getirdiği bir hiddet varsa bu sizi hatalı gösterir sadece. Bazıları oyun bozan çocuklar gibi mızmızcı "bak multi açarım, ben istediğim takımda oynarım, kimse bana karışamaz, bak abimi çağırırırım"a kadar gidecek ölçüde, bu sadece komik. Takım bunu düşünüyordur sanırım bundan kaynaklı düzenlemelerden süreç biraz uzamıştır, buna rağmen mızıkçılık yapacaklar çıkacaktır "bakın ben sizden üstünüm istediğim oldu" demek için onlarında sadece içi boş olduğundan sorun olmayacaktır. Tek düzelik bence hoş bir durum değil, değişiklikler güzeldir. Bence biraz değişikliklere açık olun burun kıvırmak yerine.

İyi forumlar

7. Mr.Storm

Alınan Beğeniler:
    446
    Mayıs derken sene belirtmemiştim ama :) Benim takvimim uzay takvimi hem, Mayıs'a daha gelmedik :)

8. my name is azem

my name is azem Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    0
    tamaamm haklısın...özürü hakediyorsun..

kendi adıma özür dilerim...maç izliyorum fazlada uzatmamthumbup

9. pioneer0

pioneer0 Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    1
    Bakınız mayıs dediniz 3 ay geçdi mayıs ayında bir klasik açsaydınız şuan belki kapanma evresine yaklaşacakdı ağustosda yeni bir klasik açabilirdiniz biliyorum açıp açmamak merkezin elinde ama mayısda açacaz dediniz bu oyunculara saygısızlık değil mi

10. erenbaba55

erenbaba55 Mızrakçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Daha Haziandayız matematik süpermiş
    Mayıs Haziran Temmuz Ağustos :d

11. Mr.Storm

Alınan Beğeniler:
    446
    Mayıs kaçıncı ay?
    Haziran kaçıncı ay?
    Arada nasıl 3 ay var?
    İlkokul öğretmenim bana ayları yanlış öğretti, off yaa :)

12. Mr.Storm

Alınan Beğeniler:
    446
    Bizde okutulanı anlamak önemlidir, ayları öğrendiğinizde sözlerimiz hakkında konuşuruz ;)

13. Mr.Storm

Alınan Beğeniler:
    446
    Evet, bu konuyu kapatıyorum. Gördüğüm kadar ile zaten konuşmayı bilemediğimiz gibi anlamayı ve anlayış göstermeyi de bilmiyoruz.
    Bu yüzden de böyle konuların açılmasını bundan sonra gereksiz görüyorum.
    Bugünden itibaren bunu hepimiz öğrenene kadar bu konuların açılmasına izin vermeyeceğim ve forum ekibimizde açanları ilk seferinde uyardıktan sonra tekrarında gerekli işlemleri yapacaktır. Dünya açılacağı zaman hangi şartlar altında açılacağı burada belirtilecektir. Bu duyuru yapıldıktan sonra isterseniz yorumlarınızı yaparsınız.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.