Classic 8 i Nop Nasıl Kapatacak ?

• Konuyu başlatan DeletedUser65337
  • Başlangıç tarihi

TyPHonE

Yasaklı
Şahi yine arkada beleş köy büyütmüş hiç şaşırmadım :D

Lafleurda genel foruma damladığına göre çok çaresiz durumda kalmışlar yine :)

Nopa başarılar dicemde gerek yok ki şahiyle savaşıyolar :D

DeletedUser47511

Ziyaretçi
Şu anki düşmanımız şahi oldu. 2 tarafa da hayırlı olsun diyelim savaşa başlayalım,başladık. O kadar iyi iseniz o kadar puan yaptığına göre, forumda değil meydanda göster klanın gücünü.

LaFleur01

Baltacı
Ben isteyerek asla dünya kapatmadım w24 te de hiç bulunmadım myrmdons bir dönem içinde bulunduğum bir klandı son olaylardan sonra ne onlar kendileriyle oynamamı ister nede ben bazı kimseler yüzünden onlarla oynamak isterim . c6 dışında kapattığım dünyada Yok(o da isteyerek değil zorunluluk halinden dolayı) işim olmaz dünya kapatmaklada savaşırım giderim dünya kapattığım içinde kimse saygı duymasın bana bazen profiline bir ödül düşmese de o dünyayı sen kaaptmışsındır c6 Kemik w40 SOA gibi

dünya kapatmakla uğraşmayıp savaşırım diyosun bizim dünya kapatamadığımızı söylüyorsun gerçekten acayipsin.

İki yorum iki çelişki kolay gelsin

eski postlarda ilk sizlerden gelen bir saldırı söz konusu yazdıklarımı iyi oku göz ucu bakıp cevap yazıyorsun

LaFleur01

Baltacı
Şahi yine arkada beleş köy büyütmüş hiç şaşırmadım :D

Lafleurda genel foruma damladığına göre çok çaresiz durumda kalmışlar yine :)

Nopa başarılar dicemde gerek yok ki şahiyle savaşıyolar :D

sen kendine bak girdiğin her dünyada yalan oluyorsun 39da bitti dediniz bana birşey yapamadınız ben oynuyorum siz yoksunuz klasiktede seni gördüm ordada yalan olmuşsun ben hala ordayım geçmiş olsun kardeş başkalarıyla alay etmeden önce kendine bak

nop gg net bro yüzde 75 harita hakimiyetine sahip bizim zaten o dünyada şansımız yok oynayıp savaşıp zevk alıp gideceğiz yapacak birşey yok dünyayı bu hale getirenler utansın herkes tek klan kursa daha zevkli olurdu ama yapmıyorlar

DeletedUser62605

Ziyaretçi
@O Bir Marka siz w10 da oynadınızmı cidden kimin içinden geçtiniz ben w10 Balyoz klanında uzun bir süre oynadım yöneticilikte yaptım ama Şahi diye bir klan hatırlamıyorum . Tek hatırladığım OCEAN DİABLO RESPAWN gibi klanlar sizin w10 da ne başarınız var bu nasıl atıp tutmaktır ?oynamasak yedirecek :)

TyPHonE

Yasaklı
O büyük dünya kapatan şahiden bahsedelim şimdi 37 girdiniz 13 klanla 2 klana kaybettiniz yediremediniz 39 girdiniz arkada bedava köy toplayıp müttefiğini herhangi bir şekilde desteklemeyip üstüne üstlük arkasından planlar kurdunuz bizde bunu açığa çıkardık ve 1 opta dağıldınız :)

Paşayla o kadar aktif savaşmamıza rağmen 40-50 kamiyle saldırıp köy alamayan beceriksiz şahi :/

E 39 un acısını çıkarmanız gerekiyordu iyice kuyruğunuz kıstı bide şansımızı csde deneyelim dediniz baktınız diğer klanlarla yanyana başlayınca yok oluyorsunuz dünyadan ayrı bir yerde başladınız oyunun belli bir bölümüne kadar udw sizi kaale bile almadı 1 op yaptık yarınız silindi gitti sizde fırsat bildiniz udwnin hesap silmesini hemen bedava köylerin yarısına çöktünüz bu sefer sizin gibi bedava köy toplamak istemeyen aktif savaş isteyen vefa klanı orada savaşırken "Yardım ederiz" lafı söylediniz ve tabiikide sözünde durulmadı şimdi onlar gitti bi siz kaldınız ben diyorum 1 hafta başkası der 3 günlük işiniz var :) Yani kısacası 42 nin açılmasınada az kaldı kendinizi yormayın 42 açıldığında orayada girin bi güzelde orada tokatlanın :)

Bana gelince csde zaten öyle pek aktif değildim 15 k mıydım neydim 39'u da yaptığımız yanlış scriptten dolayı globaller vs. Bıraktık şimdi buyur benden önde en az 10 kişi var ama sizi 42 ye bekliyoruz bide oraya girin orada tokatlanın :)

Her silindiği dünya kapanıp farklı bir dünya açıldığını gören şahililerin yediği şamar bitmiyordu 2 klanın tokatlaması yetmemişti 39 da aldıkları yenilgi onların öfkesini iyice körüklemişti csde de yenilgi almalarıyla laflleur öfke nöbetleri geçirmeye başlamıştı arkadaşlarına sövüyordu biz niye kazanamıyoruz diyordu millete laf yetiştirmeye çalışıyordu forumdada tokatlanıyordu lafleur ağlıyordu "Biz dünya kapattık" diyordu diğer klanlar dinlemiyordu vurup geçiyordu ve şahinin gözü yaşlı...

LaFleur01

Baltacı
39da şahiyle müttefik olup şahinin düşmanı paşaya katılan tubby elemanının söylediklerine bak :) ula sizin başkan paşa başkanıyla aynı yerde çalışıyorlar yönetim bilgilerini op bilgilerini paşaya sızdıranlar kimdi şahiyle müttefikken hazırlık yapıp bir gecede paşaya katılan onların çakallığını yapan kimdi bak bakalım 39 da teletabiler kaldımı hain olmayın ekmek yediğiniz yere ihanet etmeyin alt tarafı bir oyun düşmanla gizliden pazarlık yapıyor şahiyi yıkıyorlar sonrada siz şöylesiniz böylesiniz yemezler koçum 39.dünya forumuna gir bak arşiv unutmaz sizin uğur başkan ile hazer kankalar oyunun başında plan yapmışsınız siz. paşalar bizi müt eklemek istedi sizi eklemediler bizde oyüzden onlara savaş açtık ama siz kalleşlik yapıp paşayla dost bizimle düşman oldunuz hadi sende burayı terk et boş yapma icraat göster

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Bize kafa tutana restimizi çekeriz, şahi klanımıza gelenleri bekleriz.

Klanların içinde bir numarayız biz, biz hepimiz bir birlik içindiasdljadasdadad

DeletedUser15829

Ziyaretçi
2009da başladım ben bu oyuna a köyümde askerler bi mancınık bi balta. hafif atlıları sayma onlar ise savaşta

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Bak kanka bu şarkı troll değilse çok komik. Ama trollse beni bile geçmiş adamlar lkdhlajsdlajdla

TyPHonE

Yasaklı
39da şahiyle müttefik olup şahinin düşmanı paşaya katılan tubby elemanının söylediklerine bak :) ula sizin başkan paşa başkanıyla aynı yerde çalışıyorlar yönetim bilgilerini op bilgilerini paşaya sızdıranlar kimdi şahiyle müttefikken hazırlık yapıp bir gecede paşaya katılan onların çakallığını yapan kimdi bak bakalım 39 da teletabiler kaldımı hain olmayın ekmek yediğiniz yere ihanet etmeyin alt tarafı bir oyun düşmanla gizliden pazarlık yapıyor şahiyi yıkıyorlar sonrada siz şöylesiniz böylesiniz yemezler koçum 39.dünya forumuna gir bak arşiv unutmaz sizin uğur başkan ile hazer kankalar oyunun başında plan yapmışsınız siz. paşalar bizi müt eklemek istedi sizi eklemediler bizde oyüzden onlara savaş açtık ama siz kalleşlik yapıp paşayla dost bizimle düşman oldunuz hadi sende burayı terk et boş yapma icraat göster

Yav cs forumunu niye kirletiyorsun anca boş konuş sen :D Sözde hazırlık yapmışız 1 gecede aavaş açmışız peki bana söyle biz savaş açtığımızda 50 kamiyle üzerimize geldiniz bizdeyse 2 yada 3 tam kami vardı dimi :) 39 forumunda rezil oldun csdede rezil ol milletin alay konusu olmuş bi şahi tutturdu gidiyor ama pardon siz dünya kapatmıştınız doğru özür dilerim :D :D