Classic 8 i Nop Nasıl Kapatacak ?

• Konuyu başlatan DeletedUser65337
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65337

Ziyaretçi
Millet bu dünyayı Nop nasıl kapatacak bilgisi olan var mı ? :D

DeletedUser65337

Ziyaretçi
Yada şöyle sorayım 7 klan 350 kişi ile mi kapacak ? Kapacaksa hangi 50 kişi ile kapatılacak ?

DeletedUser55670

Ziyaretçi
Valla biz vefa klanı olarak savasimizi verdik. Hatta bayağı iyi geldiler sonuç alamadilar. Zaten nop oyuncularida adaletli bakarsa kabullenecektir bunu. 20 kişiyle 200 kişiyi tuttuk ama aramızdan bencilin birisi dünyaya yayarcasina hesap silince içimizdekilerle mi ugrasicaz yoksa nop la mi diye bırakmaya karar verdik. Şahi klanı desen beleş köy derdine düşmüş. Şimdi diyecekler bir kere nop a operasyon yaptık arkadaki rahatlıkla yapın bi zahmet. Gerçi hiç köy alamadılar. Bizde sınırda savaştık köy aldık köy verdik. Birakmasak bu dünya rahat bayağı uzardi. Şimdi şahi dekiler bizim bıraktığımız hesapları toplama derdine girmiste yarısını nop yarısını onlar alacak sonra ne olacak ? Ben söyleyeyim nop bize geldiği gibi gelirse ilk operasyonda dagilirlar karsilayamazlar ve nop kapatır. Diğer klanlar zaten hesap silecek. Nop klanı oyuncularını tebrik ederim. C8 Bozbey.

DeletedUser65337

Ziyaretçi
Yoo hayır Şahi klanındayım kimliğimi gizli tutmam arkadaşm :)

DeletedUser64746

Ziyaretçi
Kendi dostlarım beni topladı,büyük bi beladen kurtuldular,gerisi kolay gelecektir :eek::eek:

DeletedUser65337

Ziyaretçi
Valla biz vefa klanı olarak savasimizi verdik. Hatta bayağı iyi geldiler sonuç alamadilar. Zaten nop oyuncularida adaletli bakarsa kabullenecektir bunu. 20 kişiyle 200 kişiyi tuttuk ama aramızdan bencilin birisi dünyaya yayarcasina hesap silince içimizdekilerle mi ugrasicaz yoksa nop la mi diye bırakmaya karar verdik. Şahi klanı desen beleş köy derdine düşmüş. Şimdi diyecekler bir kere nop a operasyon yaptık arkadaki rahatlıkla yapın bi zahmet. Gerçi hiç köy alamadılar. Bizde sınırda savaştık köy aldık köy verdik. Birakmasak bu dünya rahat bayağı uzardi. Şimdi şahi dekiler bizim bıraktığımız hesapları toplama derdine girmiste yarısını nop yarısını onlar alacak sonra ne olacak ? Ben söyleyeyim nop bize geldiği gibi gelirse ilk operasyonda dagilirlar karsilayamazlar ve nop kapatır. Diğer klanlar zaten hesap silecek. Nop klanı oyuncularını tebrik ederim. C8 Bozbey.
Şahi klanı kolay yem olacak klan değil aslında bende aynı şeyi sizin için düşünüyorum düşen köylerinizi almaktan aciz durumdasınız bilmem farkındamısın üstadım. Nop klanı sadece kalabalık olduğu için iyi bunun kendileride farkında umarım.

DeletedUser55670

Ziyaretçi
Şahi klanı kolay yem olacak klan değil aslında bende aynı şeyi sizin için düşünüyorum düşen köylerinizi almaktan aciz durumdasınız bilmem farkındamısın üstadım. Nop klanı sadece kalabalık olduğu için iyi bunun kendileride farkında umarım.

Düşen koylerimizi almaktan aciz miyiz ? Bi savaşan klanlarda genel puana bak bakalım lideri gör. Şahi çok rahat yenilecek klan kusura bakma. Arkada köy büyütmek güzeldi şimdi onları biz seyredelim az da onların yaptığını yapalım.

DeletedUser63321

Ziyaretçi
hacı kardeşlerim bizi bizden fazla düşündüğünüz için teşekkür ederiz. Fakat şu aralar oyunla pek bir alakamız bulunmamakta, nop geldi köy alamadı falan demişsiniz ama zaten organize bir op yapmıyoruz şuanda, bu gece bi sayı toplayıp bir op denemesi yapabiliriz eğer tatilden dönüşler başladıysa elimde 65 tane mis birikmiş günde bir giriyorum eritiriz ufak ufak:) Siz merak buyuruyorsunuz anladığım kadarıyla bu konularda biraz yenisiniz ya da classic 2 veya w34te dışarıda kalan arkadaşların bağlanmaya çalıştığı umutlara bağlanmaya çalışıyorsunuz. Fakat udw sildikten sonra fiilen saldı klan çok ciddiye alamadık kalanları kusurumuza bakmayın.

Ben size söyleyeyim 7 klan değil yüce setler bro net gg ile 10 klan var ve canımız ne zaman isterse o zaman kapatacağız daha 4 ay var dünya yaşının tamamlanmasına. w34 ile eş zamanlı kapatmaya çalışırız belki iki film birden olur:)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Peki O nasıl olacak yani Profillerde sadece 1. bitiren klan üyeleri yazmayacak mı ?

Dostum öncelikle klasik dünya kapatanları profilde geçmiyor. İkincisi de bırak NOP düşünsün hangi 50 kişi ile kapatacağını. Yani bu şekilde NOP'taki oyuncuları kendince kışkırtmaya çalışman çok komik duruyor.

DeletedUser63321

Ziyaretçi
Dostum öncelikle klasik dünya kapatanları profilde geçmiyor. İkincisi de bırak NOP düşünsün hangi 50 kişi ile kapatacağını. Yani bu şekilde NOP'taki oyuncuları kendince kışkırtmaya çalışman çok komik duruyor.

arkadaşın çalışmaları çok ilkel kalıyor, sırıtıyor. ben bazı ekiplerin isimlerini vereyim özelden ona, bu konuda yol kateden arkadaşlarımız mevcut. Az literatür taraması yapıp haftaya yine gelsin olmaz mı:)

Luciferr

Dük
Nopa ben güzellik yapcam raad olun. İlk 50 nin 10 kişisi şu an benden köy bekliyor aS:Dsa:DSA