Classic 8 i Nop Nasıl Kapatacak ?

• Konuyu başlatan DeletedUser65337
  • Başlangıç tarihi
troll arkadaşlar klasikte şuan oynuyoruz boş konuşacağınıza gelin köylerimizi alın sizi tutan yok otcu hoca senin nickinden yaşı küçük asosyal bir çocuk olduğun anlaşılıyor, myw sende herzaman bizim forumlara yazı yazıyorsun ama icraatını göremiyoruz üzülüyorum sizlere hep birilerinin yönlendirmesi ile hareket ediyorsunuz birazda kendi beyninizi çalıştırın belki iyi işler yaparsınız hadi all is well dünya kapattı yanılmıyorsam 24.dünya mymrdions ile kapattı saygıyı hak ediyor oyunculuğuda iyi bana yaptıkları operasyonları sağlamdı ozamanlar gözetleme kuleside yoktu emek verip her köyüme ms olarak 100 saldırı attılar misleri tespit etmek zorlaştı fakat sizlerin birşeyini henüz göremedim anca laf yapıyorsunuz

Ben isteyerek asla dünya kapatmadım w24 te de hiç bulunmadım myrmdons bir dönem içinde bulunduğum bir klandı son olaylardan sonra ne onlar kendileriyle oynamamı ister nede ben bazı kimseler yüzünden onlarla oynamak isterim . c6 dışında kapattığım dünyada Yok(o da isteyerek değil zorunluluk halinden dolayı) işim olmaz dünya kapatmaklada savaşırım giderim dünya kapattığım içinde kimse saygı duymasın bana bazen profiline bir ödül düşmese de o dünyayı sen kaaptmışsındır c6 Kemik w40 SOA gibi

AvB.

Hafif Atlı
troll arkadaşlar klasikte şuan oynuyoruz boş konuşacağınıza gelin köylerimizi alın sizi tutan yok otcu hoca senin nickinden yaşı küçük asosyal bir çocuk olduğun anlaşılıyor, myw sende herzaman bizim forumlara yazı yazıyorsun ama icraatını göremiyoruz üzülüyorum sizlere hep birilerinin yönlendirmesi ile hareket ediyorsunuz birazda kendi beyninizi çalıştırın belki iyi işler yaparsınız hadi all is well dünya kapattı yanılmıyorsam 24.dünya mymrdions ile kapattı saygıyı hak ediyor oyunculuğuda iyi bana yaptıkları operasyonları sağlamdı ozamanlar gözetleme kuleside yoktu emek verip her köyüme ms olarak 100 saldırı attılar misleri tespit etmek zorlaştı fakat sizlerin birşeyini henüz göremedim anca laf yapıyorsunuz

Ya seninle ciddi konuşmamızı gerektirecek ne yazdın ki buraya Allah'ını seversen ? Girdiğiniz her konuda her postta şahi şudur şahi budur cümlesi eksik olmuyor. Sen ciddi değilsin ki ben seninle neden ciddi konuşayım ? Allah'tan bir dünya kapattınız güç bela da anlatacak bir şeyiniz var. Bak ben senin buraya yazdıklarına dayanarak konuşuyorum, sen beni nereden tanıyorsun kaç kere gördün kaç kere muhabbet ettin ki hakkımda çıkarımlarda bulunuyorsun ? Dünya kapatmak iyi oyuncu, kapatmamak ise kötü oyuncu olduğunu mu gösteriyor ? O halde söylediklerinden yola çıkarsak şahi hakkaten bitik bir klan ki w3 den sonra ne bir başarısı var ne tutunabildiği bir world. Boş yapıyorsunuz. Şahi de bende oynadım, hakikaten boş yapıyorsunuz.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Şahi klanı videosunu izledikten sonra, şahi klanını ciddiye alamıyorum dkskakahs

LaFleur01

Baltacı
otçu burayı terk et.

Arkadaşlar öyle yada böyle oynayıp savaşacağız lütfen artık uzatmayın postları ilk sayfadan okumaya başlarsanız şahiyi biz yüceltecek bir kelime kullanmadık direk bize hakaret edildi ve tartışmalar başladı biz kimseye durduk yere laf atmıyoruz acısı olan burdan dolaylı olarak dile getiriyor yapacak birşey yok şahi w3 ten sonra dünya kapatamamışmış falan filan kapatamasın abi kime ne giren çıkan var anlamış değilim oyunuda bırakamıyoruz bağımlıyız oynuyoruz ve oynamaya devam edeceğiz bende klasikte vefa ile devam edecektim fakat klan hesap silince kürkçü dükkanıma geri döndüm güzel seviyeli savaşlar olması dileğiyle iyi oyunlar herkese.

myw**

Dük
sadece tek bir sorum olacak acısı olan buraya yorum yapıyor demişsin ya meralk ediyorum buraya yorum yapanlardan kime herhangi bir acı verdiniz de bundan dolayı yorum yapıyor , belkide dalga geçmek için yazıyorlardır hiç böyle düşündünmü

şahi iyi klandır dostluklarımız sağlamdır fakat oyuncular çok yaşlandı hepsi evlendi aile kurdu eskisi gibi olmuyor tam olacak derken yönetimsel sorunlar oluyor uzun lafın kısası klan yönetemiyoruz yeni açılacak klasiğe farklı bir ekip ile girmek istiyorum beni ailesine alacak olan varsa bi zahmet ulaşsın şahiden transfer olmak istiyorum klasik olmazsa bile hızı yüksek olan bir world iş görür :))

bu arada all is well ismin onurdu galiba sen kendine bak sonra gel konuş siz insanları sırtından vuran kişilersiniz gözümde itibarınız yoktur hangi dünyayı kapattın ne yaptında gelmişsin bize laf çakıyorsun enes ve sen tam bir düzenbazsınız

otçu burayı terk et.

Arkadaşlar öyle yada böyle oynayıp savaşacağız lütfen artık uzatmayın postları ilk sayfadan okumaya başlarsanız şahiyi biz yüceltecek bir kelime kullanmadık direk bize hakaret edildi ve tartışmalar başladı biz kimseye durduk yere laf atmıyoruz acısı olan burdan dolaylı olarak dile getiriyor yapacak birşey yok şahi w3 ten sonra dünya kapatamamışmış falan filan kapatamasın abi kime ne giren çıkan var anlamış değilim oyunuda bırakamıyoruz bağımlıyız oynuyoruz ve oynamaya devam edeceğiz bende klasikte vefa ile devam edecektim fakat klan hesap silince kürkçü dükkanıma geri döndüm güzel seviyeli savaşlar olması dileğiyle iyi oyunlar herkese.

İki yorum iki çelişki kolay gelsin

AvB.

Hafif Atlı
Ne yazdığından haberin var ne yazdıklarının ne anlama geldiğinden. Sen kendini anlamıyosun daha boşa münakaşaya giriyoruz kelimeler zai oluyor

DeletedUser63321

Ziyaretçi
herşeyi anlıyorum ben oyun moyun hikaye tecrübesi, bilgisi kadarıyla karınca kararınca birşeyler konuşuyor arkadaşım da o şarkıyı savunmak nedir içim ürperdi:D

Luciferr

Dük
Değerlerinizi savunmak korumak önemlidir, ama bilinçli şekilde savunmak korumak daha da önemlidir. @LaFleur01 siz klanca kötüsünüz. Diplomaside kötü, oyunculukta yetersiz. Bunların hiçbirisini korumaya çalışma. Kabullen ve o büyük sah-i klanı adına düzelt. En azından buna çalış. Oyuncuların yaslandı mı ? Yeni takviyeler al. Sen böyle yaparak anca neyi alacagını biliyorsun.