| Classic | İstatistikler ve Haritalar |

erwl

Okçu
aynn dediğin gibi anti-cedcal (10 klan) ve dehşet (9 klan) ekibi udw (11 klan) den fazlaydı gassal ozaman udw müttefiki olduğu için gassal-udw nin üye sayısı daha fazla olabilir emin değilim ama sancak klanınıda eklersek oraya udw nin karşısına her türlü udw daha az sayıda girmiş oluyor

w50 dünya başı haritası
mavi udw
kırmızı anti cedcal
pembe dehşet
mor gassal
yeşil sancak
sarı baron
hwiegX.png

sancak world başı haritada her iki klanla da nötr değil miydi onu bir tarafa eklemek olmaz bence.

Seyanora123

Hafif Atlı
sancak world başı haritada her iki klanla da nötr değil miydi onu bir tarafa eklemek olmaz bence.

udw ile dünya başında savaşmıştı hatta ilk köyü @-kalan- özgür abim vermişti :(

zaten onu hesaba katmıyorum katsam şizofrenide yazardım :D

gassal udw - anti cedcal dehşete göre daha zor durumdaydı bu haritada o haritadan udwnin çıkacağını kimse düşünmüyordu

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Evet öyleydi.. UDW önce SANCAK ile sonra ŞİZOFREN ile anlaşma yaptı, TİTAN klanlarını da unutmamak lazım.. Sonra CEDCAL (TİTAN) olunca onlarda anlaşmaya girdi.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
udw ile dünya başında savaşmıştı hatta ilk köyü @-kalan- özgür abim vermişti :(

zaten onu hesaba katmıyorum katsam şizofrenide yazardım :D

gassal udw - anti cedcal dehşete göre daha zor durumdaydı bu haritada o haritadan udwnin çıkacağını kimse düşünmüyordu

BARON-PK ve 1-2 tane daha piyon görevi üstlenen klanı unutmuşsun haberin yoktur benim de yoktu çok sonradan öğrendim :)

**crixus**

Casus
aynn dediğin gibi anti-cedcal (10 klan) ve dehşet (9 klan) ekibi udw (11 klan) den fazlaydı gassal ozaman udw müttefiki olduğu için gassal-udw nin üye sayısı daha fazla olabilir emin değilim ama sancak klanınıda eklersek oraya udw nin karşısına her türlü udw daha az sayıda girmiş oluyor

w50 dünya başı haritası
mavi udw
kırmızı anti cedcal
pembe dehşet
mor gassal
yeşil sancak
sarı baron
hwiegX.png
Olaylara bu şekilde yaklaşmayın, Sancak klanılarını neden ekliyorsunuz oraya?
Sancak klanları, Anti-Cedcal vs Udw olduğunda size yada bize saldırı atmış mıydı? Yoksa tarafsız haritada durdular mı? Ben mi yanlış biliyorum, o haritayı biz oynamadık mı? Dersen ki Sancak klanları, Udw ile nötr iken vuruyordu aynı kural bizim içinde geçerliydi bizede nötrde vuran oyuncuları mevcuttu.
Kaldı ki şu sarı baron diye nitelendirdiğin klanda sizin müttefiğiniz ve bizimle(Cedcal) aktif olarak savaşan bir klandı açıklama yapıyorsanız doğrucu konuşun arkadaşlar kendi açınızdan yazıp çizmeyin..

Bu haritada sayacağın klan sayısı, Dehşet-Anti-Cedcal vs Udw-Gassal-Baron olurdu bu şekilde de sayıda epey bir üstünlüğünüz vardı..

Birde bu yoruma takıldım, o kıtaya en hakim klan Gassal-Anti birleşmesi ile oluşan NwO Klanlarıydı onlarda bir gün hesap silip gitti kıtadan çıkmak farklı bir olay kıtadan çıkan klan sayacaksam, gönüş rahatlığı ile Cedcal ekibi yani kendimizi diyebilirim.

Almahara

Baltacı
Beyler her iki tarafta da muhabbetimiz olduğu bir sürü dostumuz var ama CEDCAL ismi geçince konuya dahil olmak zorunda kalıyoruz.50.Dünya iyisiyle,kötüsüyle kapandı.50.Dünya’da Kuzeybatı’nın en net özeti UDW sayıca fazla veya az fark etmez,ANTİ ve DEHŞET’i kıta savaşında yendi.(ANTİ ise başka yerde yeniden başlayıp,UDW ile tekrar savaşmak için zaman kolladı.)CEDCAL olarak bizler yardıma geldiğimiz ANTİ kıta savaşını kaybedince bizler emeklerimiz boşa gitmesin diye savaşmaya devam ettik.Sonrasın da kimi tasvip eder veya etmez,haritamız gereğince diplomatik hamleyle kendimize yeni ve lehimize olan bir harita yarattık.Gücümüzü toparladıktan sonra da kiminle savaşmamız gerekiyorsa onunla savaştık ve bu savaşlardan galip ayrıldık.Bizler için gayet keyifli bir dünya olmuştu.Umarım doğru bir yorumda bulunmuşumdur.ANTi-UDW savaşlarının belli ki daha bir çok rövanşı olacak :)

myw**

Dük
Dostlar çoğunuz olayı yanlış yorumluyorsunuz . Gassal ile udw neden bir taraf oluyorki sadece s.a anlaşması vardı . Fakat gassal klanının diğer klanlarlada s.a anlaşması vardı. Bu sürede udw klanı anti , dehşet , cedcal klanları ile savaşıyordu . Epey bir süre sonra gassal anti ile savaşmaya başladı diye hatırlıyorum.Bu süre süresince udw tekti yanlış varsa düzeltebilirsiniz ne zaman savaşmaya başladığını çok net hatırlayamadım.

O dünyaya cedcal mi yardım için gelmişti , yoksa cedcal mi diğer klanları yardıma çağırmıstı ben hala çözemedim. Cedcal anti ve dehşet klanlarına göre daha çok asılmış ve pre harcamıştı.

Antinin udw yi yenmesi için udw ile aynı kıtada başlamaması gerekiyor.Oyun başlarında udw gerçekten çok aktif baya işsiz , öğrenci genç arkadaşlar var.

Dehşet klanı hakkında söyleyecek bir şey bulamadım 50. dünyaya girmeselerde olurmuş zaten hiç bir şey yapmadılar. Ciddi anlamda kötüydüler. Antide bazı arkadaşlar üst tarafta baya uğraşmıştı .

kızılgafa

Baltacı
Sancak klanları UDW ile nötr e çektiğinde karşılıklı bireysel savaşlar olmadı. İki taraf da uzun bir süre belirlenen şartlara uygun hareket etti. Sonrasında belirlenen sınırın dışında barbar köy alımları yapılmaya başlanınca iki taraf birbirine savaş açtı.

Almahara

Baltacı
Dostlar çoğunuz olayı yanlış yorumluyorsunuz . Gassal ile udw neden bir taraf oluyorki sadece s.a anlaşması vardı . Fakat gassal klanının diğer klanlarlada s.a anlaşması vardı. Bu sürede udw klanı anti , dehşet , cedcal klanları ile savaşıyordu . Epey bir süre sonra gassal anti ile savaşmaya başladı diye hatırlıyorum.Bu süre süresince udw tekti yanlış varsa düzeltebilirsiniz ne zaman savaşmaya başladığını çok net hatırlayamadım.

O dünyaya cedcal mi yardım için gelmişti , yoksa cedcal mi diğer klanları yardıma çağırmıstı ben hala çözemedim. Cedcal anti ve dehşet klanlarına göre daha çok asılmış ve pre harcamıştı.

Antinin udw yi yenmesi için udw ile aynı kıtada başlamaması gerekiyor.Oyun başlarında udw gerçekten çok aktif baya işsiz , öğrenci genç arkadaşlar var.

Dehşet klanı hakkında söyleyecek bir şey bulamadım 50. dünyaya girmeselerde olurmuş zaten hiç bir şey yapmadılar. Ciddi anlamda kötüydüler. Antide bazı arkadaşlar üst tarafta baya uğraşmıştı .
Pre,hırs ve kim kime yardıma geldi konusuna şöyle açıklık getirebilirim: CEDCAL olarak biz zaten dünyaya girmek istiyorduk. Klanda ki bazı arkadaşların ANTİ klanları ile samimiyeti ve önceden verilmiş sözler doğrultusunda hızlı bir kararla ANTİ saflarına katılmış bulunduk.Pre ve hırs konusunda ise presi olan bastı,olmayan da elinden geldiğince uğraştı.Presi olan da pre harcadım diye de daha fazla hırslandı özellikle oyun başı Serdar’ın köyünü almamız da dişimize kan değmiş gibi oldu,bize moral verdi :) Sonuç olarakta ekipteki çoğu kişi oyunu,pre kullanarak ve emek vererek oynuyor açıkçası.Pre ve hırs olayı herhangi bir olaya karşı vb değil,bizim oyun stilimizdi diyebilirim.

Deleted User - 5380245

Ziyaretçi
Pre,hırs ve kim kime yardıma geldi konusuna şöyle açıklık getirebilirim: CEDCAL olarak biz zaten dünyaya girmek istiyorduk. Klanda ki bazı arkadaşların ANTİ klanları ile samimiyeti ve önceden verilmiş sözler doğrultusunda hızlı bir kararla ANTİ saflarına katılmış bulunduk.Pre ve hırs konusunda ise presi olan bastı,olmayan da elinden geldiğince uğraştı.Presi olan da pre harcadım diye de daha fazla hırslandı özellikle oyun başı Serdar’ın köyünü almamız da dişimize kan değmiş gibi oldu,bize moral verdi :) Sonuç olarakta ekipteki çoğu kişi oyunu,pre kullanarak ve emek vererek oynuyor açıkçası.Pre ve hırs olayı herhangi bir olaya karşı vb değil,bizim oyun stilimizdi diyebilirim.

"Cedcal olarak biz" yerine "zoom ve ekibi" diyeceksin nokta

myw**

Dük

evet anti ve dehşet sizin kadar itinalı oynayamadı

Seyanora123

Hafif Atlı
Olaylara bu şekilde yaklaşmayın, Sancak klanılarını neden ekliyorsunuz oraya?
Sancak klanları, Anti-Cedcal vs Udw olduğunda size yada bize saldırı atmış mıydı? Yoksa tarafsız haritada durdular mı? Ben mi yanlış biliyorum, o haritayı biz oynamadık mı? Dersen ki Sancak klanları, Udw ile nötr iken vuruyordu aynı kural bizim içinde geçerliydi bizede nötrde vuran oyuncuları mevcuttu.
Kaldı ki şu sarı baron diye nitelendirdiğin klanda sizin müttefiğiniz ve bizimle(Cedcal) aktif olarak savaşan bir klandı açıklama yapıyorsanız doğrucu konuşun arkadaşlar kendi açınızdan yazıp çizmeyin..

Bu haritada sayacağın klan sayısı, Dehşet-Anti-Cedcal vs Udw-Gassal-Baron olurdu bu şekilde de sayıda epey bir üstünlüğünüz vardı..

baya zaman geçti baronun bizim müttefik olduğunu bile hatırlamıyorum :D benim burdan kastım bu klanlar arasındaki savaş gayet denk bi savaştı sayısal üstünlükten dolayı kazanılan bi savaş değildi

Birde bu yoruma takıldım, o kıtaya en hakim klan Gassal-Anti birleşmesi ile oluşan NwO Klanlarıydı onlarda bir gün hesap silip gitti kıtadan çıkmak farklı bir olay kıtadan çıkan klan sayacaksam, gönüş rahatlığı ile Cedcal ekibi yani kendimizi diyebilirim.

benim yorumum attığım harita üzerine sonradan udw silindi gitti bi ara sancak hakimdi sonradan nwo baya hakimiyet sağladı hatta nwo sildikten sonra biz bile baya güçlüydük o bölgede ama o kıtadan sadece cedcal ekibindekiler dünya kapattı sonuç olarak kıtanın kazananı cedcal olmuş oldu

Despi*

Casus

w50 dünya başı haritası
mavi udw
kırmızı anti cedcal
pembe dehşet
mor gassal
yeşil sancak
sarı baron
hwiegX.png
Dehşet + anti üye sayısı udwden fazlaydı hatırlıyorum saymıştım zamanında
Cedcali zaten antiden sayıyoruz dünya başı anti cedcal gibi bi isimle girmişerdi
gassalın veya sancak ın ilk zamanlarda bi etkisi olmadı zaten onları hiçbir tarafa eklemek doğru değil

Almahara

Baltacı
Dehşet + anti üye sayısı udwden fazlaydı hatırlıyorum saymıştım zamanında
Cedcali zaten antiden sayıyoruz dünya başı anti cedcal gibi bi isimle girmişerdi
gassalın veya sancak ın ilk zamanlarda bi etkisi olmadı zaten onları hiçbir tarafa eklemek doğru değil
Gassal’ın en büyük etkisi yayda ki ANTİ-DEHŞET oyuncularına karşı olduysa olmuştur bir de UDW ye savunma atmışlarsa atmışlardır.Savaşın seyrinde pek bir payı yok gibiydi.Dürüstçe söylüyorum, UDW nin birçok farklı ekipten oluşturduğu geniş kadrosu zaten iyi koordine hareket ediyor ve gassal olsun olmasın,üstünlüğü ele alacak gibi gözüküyordu. Gassalın UDW’den yana taraf olması süreci hızlandırdı diyebiliriz.Gökhan abiye katıldığım en kesin nokta da UDW zaten belli ki geniş bir kadroya sahip,UDW’yi kendine rakip gören klanlar farklı kıtalarda başlayıp,yeni kazanma yolları düşünebilirler. Hem kendinden sayıca fazla bir klanı yenmek daha bi şöhretli bir galibiyet olur :D