| Classic | İstatistikler ve Haritalar |

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Yanlışın var canem. UDW'nin rakibinden az girdiği bir dünya asla olmadı.

@Gergin Görünüşlü Adam

La hadi biraz ciddi olalım. Hadi diyelim udw her dünyaya diğer klanlardan kalabalık girdi. Sizin söylemlerinizden her dünyayı rahatça kapatması gerektiği gibi bir mantık ortaya çıkıyor. Ama udw birçok dünyada kendinden az üyesi olan klanlara gerek diplomasi hataları gerekse kötü (oyuna bakmayan vakit harcamayan vs) oyunculuklarla dünyadan silindi ve gitti.Bu dünyada bile udw sayı olarak çok fazla olmasına rağmen birçok kişi tarafından birkaç klana göre kötü durumda diye düşünülüyor ve dünyayı kapatamayacağı söyleniyor.(Bende bunlara katılanlardanım :))

Siz diyorsunuz ki yok kalabalık yok 14 klan. Sayı yerine biraz kendi klanınıza bakın. Dünyaya girerken neredeyse kıtanın hepsine yay attınız ama yayın alt tarafı tamamen koptu.

Ayrıca sayıya bu kadar takılırsanız 17 kişinin birkaç klana karşı savaştığı dünyayı gözünüze sokarlar. Sakın demeyin yok diğer klanlardan destek aldılar felan. 4 klan sadece oyuncu ve kami sayısıyla tek seferde silmesi gerekirdi o 17 oyuncuyu.

Çok fazla bu sayı muhabbetine girmek istemiyordum ama her postta bu sayılardan dem vurmuşsunuz.

kızılgafa

Baltacı
@Gergin Görünüşlü Adam

La hadi biraz ciddi olalım. Hadi diyelim udw her dünyaya diğer klanlardan kalabalık girdi. Sizin söylemlerinizden her dünyayı rahatça kapatması gerektiği gibi bir mantık ortaya çıkıyor. Ama udw birçok dünyada kendinden az üyesi olan klanlara gerek diplomasi hataları gerekse kötü (oyuna bakmayan vakit harcamayan vs) oyunculuklarla dünyadan silindi ve gitti.Bu dünyada bile udw sayı olarak çok fazla olmasına rağmen birçok kişi tarafından birkaç klana göre kötü durumda diye düşünülüyor ve dünyayı kapatamayacağı söyleniyor.(Bende bunlara katılanlardanım :))

Siz diyorsunuz ki yok kalabalık yok 14 klan. Sayı yerine biraz kendi klanınıza bakın. Dünyaya girerken neredeyse kıtanın hepsine yay attınız ama yayın alt tarafı tamamen koptu.

Ayrıca sayıya bu kadar takılırsanız 17 kişinin birkaç klana karşı savaştığı dünyayı gözünüze sokarlar. Sakın demeyin yok diğer klanlardan destek aldılar felan. 4 klan sadece oyuncu ve kami sayısıyla tek seferde silmesi gerekirdi o 17 oyuncuyu.

Çok fazla bu sayı muhabbetine girmek istemiyordum ama her postta bu sayılardan dem vurmuşsunuz.

UDW klanlarını hesaplamaya çalışan @Gergin Görünüşlü Adam (temsili)

DeletedUser70772

Ziyaretçi
Evet öyle bir şey de var, udw'nin hayatında bir kere bile mesajlaştığı oyuncuyu dünya açılmadan 7 defa arayıp mesaj atıp çağırmasına anlam veremiyorum ama o da o kadar oluyor arkadaşlar. Ben udw nin kalabalık girmesine isyan etmiyorum çünkü bi şekilde doğal seleksiyon gerçekleşiyor. Karşılıklı atışma yapmayalım adam o kadar uğraşmış benim gibi yazın geçin :p

@K A R M A eline sağlık çok güzel olmuş harita, emeğine sağlık valla

2 senedir oyunu oynamıyordum bir foruma gireyim dedim 2 sene önce bıraktığım gibi her şey, sinser yine bulduğu yerde ağlıyor galiba :D

haritayı yapan arkadaş eline emeğine sağlık haritayı inceleme fırsatımız oldu ty

Seyanora123

Hafif Atlı
W50de yanlis hatirlamiyosam udw nin karsisina anti muttefikleriyle birlikte daha kalabalik cikmisti kitadan yine de udw cikmisti bu worlde de udw daha kalabalik cikiyor bence herturlu kotusunuz.

Ayrica bir klan icin 200 kisi nasil fazla oluyor klanlarin kemik kadrolari zaten 150-200kisi.Herkes birkac yakin dostunu cagirsa 500-600kisi oluyosun haritadaki klanlar gibi bazilari cok cagirmiyor 200-250 kisi giriyorlar. Ayni oyunu oynadigimizdan emin miyiz ?

aynn dediğin gibi anti-cedcal (10 klan) ve dehşet (9 klan) ekibi udw (11 klan) den fazlaydı gassal ozaman udw müttefiki olduğu için gassal-udw nin üye sayısı daha fazla olabilir emin değilim ama sancak klanınıda eklersek oraya udw nin karşısına her türlü udw daha az sayıda girmiş oluyor

w50 dünya başı haritası
mavi udw
kırmızı anti cedcal
pembe dehşet
mor gassal
yeşil sancak
sarı baron
hwiegX.png