| Classic | İstatistikler ve Haritalar |

K A R M A

Baltacı
*İstatistikler 18.04.2020 tarihinde hazırlanmıştır. Sıralamada ilk 75 de ki klanlar ve birden fazla klanı olan klanlar istatistiklere dahil edilmiştir.

Klan sırası puana göre düzenlenmiştir.

tYVRLA.jpg

1- | UDW | 15 KLAN

5.756.000 Puan
1.015 Oyuncu
1.716 Köy

ankEJL.jpg

2- | HÜCUM | 9 KLAN

4.155.000 Puan
568 Oyuncu
1.270 Köy

2hjB9R.jpg

3- | MYRMIDONS | 9 KLAN

3.392.000 Puan
564 Oyuncu
1.025 Köy

nmDj8D.jpg

4- | ARGO | 6 KLAN

2.605.000 Puan
373 Oyuncu
732 Köy

f7cQNZ.jpg

5- | GONDİKERS | 7 KLAN

2.315.000 Puan
423 Oyuncu
680 Köy

e8s0e7.jpg

6- | ANTİ | 7 KLAN

1.611.000 Puan
374 Oyuncu
509 Köy

jhkRM7.jpg

7- | VEFA | 5 KLAN

1.405.000 Puan
285 Oyuncu
446 Köy

Q4ivXA.jpg

8- | EŞKİYA | 3 KLAN

1.160.000 Puan
198 Oyuncu
346 Köy

67Q6IB.jpg

9- | RW | 2 KLAN

1.100.000 Puan
136 Oyuncu
312 Köy

MsPWJw.jpg

10- | ARTİZ | 2 KLAN

810.000 Puan
120 Oyuncu
233 Köy

4sshZR.jpg

11- | FURY | 2 KLAN

790.000 Puan
138 Oyuncu
196 Köy

--

1gRhBQ.png

4pUAQz.png

b3xKia.png

DeletedUser68297

Ziyaretçi
@K A R M A

Emeğine sağlık dostum..

Az önce udw savaş raporlarında bahsettiğim şey buydu köy hesabı ile 578 vs 2062 durum var lock çık 1900 kalsın fazla fazla sayıyorum :) Bu paktta UDW nin LOCK u UDW yapması kadar anlamsız korkaklık göstergesi bir şey yok.. Yahu insan der ki 57 ye 1000 küsür kişi girdik buraya böyle biz napıyoruz nasıl bir kafa yaşıyoruz nasıl bir oyun oynuyoruz bence bunların sorgulanması gerekiyor.. "udw 14 klan" derken mizaha vuranlar udw nin rezil bir oyun politikası olduğunun farkında değil. Zerre oyun zevki düşünmeyen hayatlarının odağına oyunu ve oyunu kazanmayı koymuş bunun içinde her bir haltı yapabilecek bir politikadır bu...

Daha da kafası basmayanlar için uğraşmayacağım.

reis0636

Kılıç Ustası
Kardesim ellerine saglik emegine saglik.

@K A R M A

Emeğine sağlık dostum..

Az önce udw savaş raporlarında bahsettiğim şey buydu köy hesabı ile 578 vs 2062 durum var lock çık 1900 kalsın fazla fazla sayıyorum :) Bu paktta UDW nin LOCK u UDW yapması kadar anlamsız korkaklık göstergesi bir şey yok.. Yahu insan der ki 57 ye 1000 küsür kişi girdik buraya böyle biz napıyoruz nasıl bir kafa yaşıyoruz nasıl bir oyun oynuyoruz bence bunların sorgulanması gerekiyor.. "udw 14 klan" derken mizaha vuranlar udw nin rezil bir oyun politikası olduğunun farkında değil. Zerre oyun zevki düşünmeyen hayatlarının odağına oyunu ve oyunu kazanmayı koymuş bunun içinde her bir haltı yapabilecek bir politikadır bu...

Yaw udw klanlarinin her dunyaya kalabalik girmesi bircok kisi gibi benide rahatsiz ediyor ve bu yuzden sevmiyorum udw klanini ama icerisinde yer almadigin bir klanin oyun politikasi seni neden bu kadar rahatsiz ediyor? Onlar bu sekilde oyundan zevk alirlar almazlar kendileri bilir. Seni neden geriyor bu durum? Anladik kafayi udw ile bozmussun her yerde yazip duruyorsunda ama artik yorulmadin mi?

DeletedUser68297

Ziyaretçi

Yaw udw klanlarinin her dunyaya kalabalik girmesi bircok kisi gibi benide rahatsiz ediyor ve bu yuzden sevmiyorum udw klanini ama icerisinde yer almadigin bir klanin oyun politikasi seni neden bu kadar rahatsiz ediyor? Onlar bu sekilde oyundan zevk alirlar almazlar kendileri bilir. Seni neden geriyor bu durum? Anladik kafayi udw ile bozmussun her yerde yazip duruyorsunda ama artik yorulmadin mi?

Yorum yaptığım için ben kafayı UDW ile bozmuşum ama bunca adam yukarıda ki haritada gördüğün 500 köye istinaden toplanmış onlar ANTİ ile kafayı bozmamış öyle mi :D

Ya yine kime neyi anlatıyorum ki Allah aşkına sonra durup kendime bu boş insanlara neden bir şeyler anlatmaya çalışıyorsun anlamıyorlar anlamayacaklar birbirlerini şak şaklamak dışında hiç bir şey yapmayacaklar diyorum..

Her neyse.

reis0636

Kılıç Ustası
Yorum yaptığım için ben kafayı UDW ile bozmuşum ama bunca adam yukarıda ki haritada gördüğün 500 köye istinaden toplanmış onlar ANTİ ile kafayı bozmamış öyle mi :D

Ya yine kime neyi anlatıyorum ki Allah aşkına sonra durup kendime bu boş insanlara neden bir şeyler anlatmaya çalışıyorsun anlamıyorlar anlamayacaklar birbirlerini şak şaklamak dışında hiç bir şey yapmayacaklar diyorum..

Her neyse.

Burada bir tane dolu insan var oda sensin zaten bırak bizim gibi boş insanlar buralarda takılsın :D bak dediğin gibi kimseye birşey anlatmaya da çalışma sadece sus ki hem senin hemde forumdaki diğer insanların kafası rahatlasın olurmu... Hatta bak git güzelim röportajlar yapıyodun onlarla uğraş çünkü yazılarından okunası olan tek şey onlar ;)

Öncelikle harita için teşekkür ederim muazzam bir olaya el attın , şimdi arkadaşlar udw 14 klan diyordum udw 15 klan olmuş 1000 oyuncu dan bahsediyoruz nasıl bir oyun mantığınız var ki bin kişi ile bu oyundan zevk almayı düşünüyorsunuz ? Udw ile kişisel hiç bir problemim olmadı şu worlde kadar bu olayı giyotin klanı yapsa pusula klanı yapsa tepkim yine ayni olurdu, oyuncu sınırı 50 75 100 iken 200 bile bir klan için fazla iken nasil olurda 1000 kişi ile oynayacak kadar zevksiz olabiliyor sunuz ? Ben bu anti udw savaşı baslamadan önce favoriminin udw olduğunu cunku hiç bir klanın şu haritada udw ile savasamayacagini söyledim isterseniz w9 legends klanindaki efsane kadroyu getirin bu haritadan bu köy bolluğundan çıkma şansı yok anti klanininda yok... Gerçekten 1000 kişinin tek bir çatı altında toplanıp kendilerini su oyunu oynuyor zannetmeleri etik mıdır ? Bunu sizlerin vicdaniniza ve mantiginiza bırakıyorum, ama sizin tek yaptığınız iş bu işi hala holiganca savunabilmek böyle devam edin çok ilerde hiç bir oyuncuyu bulamayacaksınız bu klanlar platformunda vesselam

Parcevall

Milis
@K A R M A

Emeğine sağlık dostum..

Serhat oyun başında tek tek saydım klanları 150 oyuncu fark vardı udw ile anti arasında antinin yanında bc ve vegas vardı udw tarafında eşkıya-lock-a.a.g klanları şuanki farkın sebebi sizin klanı yönetememeniz sizin sayı ve haritanızda udw ye karşı savaşan klan mrmdyons, gg veya hucum olsa idi durum böyle olmazdı.
Kalabalık klana karşı olmanı anlıyorum ama a.a.a klanıda kendinden 3-4 kat fazla oyuncusu olan anti ile savaştı sen diyeceksin ki ama onlar tek değildi hayır teklerdi sizin birden fazla düşmanınız vardı ama bu onların kendilerinden 3-4 kat fazla oyuncuları olan bir klanla savaşmadıkları anlamına gelmez demek istediğim sizde onlara göre kalabalık bir klansınız
Oyun yöneticileri maalesef eşit sayıda oyuncu savaşını sağlayamıyor bu döngüyü de biz oyuncular birlik olup sağlayamayız ama w50 de olduğu gibi klanlar sayısı fazla olan klana karşı pakt kurup dengeli bir savaş sağlayabilir

İsyanını anlıyorum hak verdiğim kısımlarda var ama çözümün yok udw o haritada olmasaydı düşmanın 200 kişilik eşkıya olsa idi 400 oyuncuna hesap mı sildirecektin

Sterilortam

Baltacı
@K A R M A

Emeğine sağlık dostum..

Zorla mı güney batıya yolladılar birader gelmeseydin

Art Of War*

Hafif Atlı
Anti maça 600 kişi(kişi + multi) çıktı 374 kaldı.
UDW Maça 900 kişi çıktı şuan 1000 kişi. Anlatmaya gerek yok.

Sterilortam

Baltacı

Büyük klanda oynasan bi dert oynamasan yalaka değnek bunlara göre sadece en iyi oyun şekli antideysen oluyor boşver laf anlatma :D

kızılgafa

Baltacı
UDW klanı değil UDW aşireti diyelim bundan sonra :)
Çok kalabalık burası ben sıkıldım BC klanından davet alabilir miyim ? Ezilenin yanında olmak istiyorum.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Öncelikle harita için teşekkür ederim muazzam bir olaya el attın , şimdi arkadaşlar udw 14 klan diyordum udw 15 klan olmuş 1000 oyuncu dan bahsediyoruz nasıl bir oyun mantığınız var ki bin kişi ile bu oyundan zevk almayı düşünüyorsunuz ? Udw ile kişisel hiç bir problemim olmadı şu worlde kadar bu olayı giyotin klanı yapsa pusula klanı yapsa tepkim yine ayni olurdu, oyuncu sınırı 50 75 100 iken 200 bile bir klan için fazla iken nasil olurda 1000 kişi ile oynayacak kadar zevksiz olabiliyor sunuz ? Ben bu anti udw savaşı baslamadan önce favoriminin udw olduğunu cunku hiç bir klanın şu haritada udw ile savasamayacagini söyledim isterseniz w9 legends klanindaki efsane kadroyu getirin bu haritadan bu köy bolluğundan çıkma şansı yok anti klanininda yok... Gerçekten 1000 kişinin tek bir çatı altında toplanıp kendilerini su oyunu oynuyor zannetmeleri etik mıdır ? Bunu sizlerin vicdaniniza ve mantiginiza bırakıyorum, ama sizin tek yaptığınız iş bu işi hala holiganca savunabilmek böyle devam edin çok ilerde hiç bir oyuncuyu bulamayacaksınız bu klanlar platformunda vesselam
W50de yanlis hatirlamiyosam udw nin karsisina anti muttefikleriyle birlikte daha kalabalik cikmisti kitadan yine de udw cikmisti bu worlde de udw daha kalabalik cikiyor bence herturlu kotusunuz.

Ayrica bir klan icin 200 kisi nasil fazla oluyor klanlarin kemik kadrolari zaten 150-200kisi.Herkes birkac yakin dostunu cagirsa 500-600kisi oluyosun haritadaki klanlar gibi bazilari cok cagirmiyor 200-250 kisi giriyorlar. Ayni oyunu oynadigimizdan emin miyiz ?

muh4mmet

Acemi
@Karma Dostum eline emeğine sağlık :) Veriler çok güzel olmuş :)
@SiNSeR Allah rızası için sal şu forumu ya her konuya UDW UDW UDW yazıp duruyorsun yemin ederim script yazıcam senin adın geçen mesajları otomatik silen :) Adam ne güzel veri hazırlamış beğenin teşekkür edin geçin tartışma yeriniz bu konu değil :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
W50de yanlis hatirlamiyosam udw nin karsisina anti muttefikleriyle birlikte daha kalabalik cikmisti kitadan yine de udw cikmisti bu worlde de udw daha kalabalik cikiyor bence herturlu kotusunuz.

Ayrica bir klan icin 200 kisi nasil fazla oluyor klanlarin kemik kadrolari zaten 150-200kisi.Herkes birkac yakin dostunu cagirsa 500-600kisi oluyosun haritadaki klanlar gibi bazilari cok cagirmiyor 200-250 kisi giriyorlar. Ayni oyunu oynadigimizdan emin miyiz ?

Yanlışın var canem. UDW'nin rakibinden az girdiği bir dünya asla olmadı.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Sen UDW mi takip ediyon :D aferin devam et bizim dünyalarımızı takip et ama doğru takip et

UDW tekelinde bir durum değil :) faal olarak klanlar ile ilgilendiğim her dönemde bir çok klanın durumu,vaziyeti konusunda yeterli bilgiye ulaşıyorum :)