CINOP

• Konuyu başlatan DeletedUser70189
  • Başlangıç tarihi

bugracisem

Baltacı
e sor o zaman ilk onları almayan bizdik saten x bir kişi beni referans olarak gösterip bizimkilerle görüstü reelden tanıdıgım birisi olmasına ragmen kabul olmadı ve hatta savasıyorduk da ama dejavudan alınanlara misilleme olarak alındı ve sizde istiyordunuz almayı sen hayır desende baskaları evet diyebiliyor yani ...tsk27 ve ekibini renk klanından aldınız ve dahası bu dediğim olaylar twstats da acık ve net görünüyor yani kıvırma ihtimaliniz yok sizin her zamanki haliniz kendine gelince siyah kitaptaki kurallar bize gelince kırmızı kitaptaki kurallar evet sendin değilmi müttefik klanla herhangi bir sınırı olmayan ve op yaptıgımız adamın köyünü arkadasıymıs diye omegasapren aldıgında etik oldugunu savunan :)

Sana cevabı o arkadaşımız versin diyorum hala onun yerine konuşuyorsun.
Yıllardır o klanın içine ettin,Cin ile Hücum klanının ilişkilerini kopartan baş aktörlerden birisin,işin gücün fitne fesat..

AtAvratSilah

Mızrakçı
Sana cevabı o arkadaşımız versin diyorum hala onun yerine konuşuyorsun.
Yıllardır o klanın içine ettin,Cin ile Hücum klanının ilişkilerini kopartan baş aktörlerden birisin,işin gücün fitne fesat..
tam tersi hucumla siz ben olmasam bir world bile yan yana oynayamazdınız sizi savunan 2 kisi vardı biri ben biri de haykomando kenan .. ben siz biz diye ayrı bile düsünmezken siz ilk fırsatta sattınız ..bütün fitne senden cıktı w24deki oceanla mydrmn arasında olan muhabbetin yüzünden gittin bizi c7 de sattın bizden habersiz diplomasi yaptınız arkamızdan is cevirdin simdi gelmis pisligini baskasına atıyon .. bu kadar pişkinlik olmaz sende az surat olsa saten burada utancından yazmassın

citricasid

Mızrakçı
bu başlık hortladı şimdide şu w de kudrette oynuyorum cin ile savaşcaz yani cini tutan birisi değilim ama niye gelip burada kötülüyorsunuz başka w de ki şeyleri niye buraya getiriyorsunuz adamlar duyuru yaptı gelip savaşsaydınız o öyleydi bu böyleydi anlatmaktan daha güzeli olurdu, neyse ne olan oldu hala aynı şeyler konuşuluyor yaptığınız ayıp bu w de oynayan oyunculara klanlara. Bırakın da w de oynayanlar tartışsın tartışacaksa 10 dünya öncesini konuşmayın.

Deleted User - 5243438

Ziyaretçi
tam tersi hucumla siz ben olmasam bir world bile yan yana oynayamazdınız sizi savunan 2 kisi vardı biri ben biri de haykomando kenan .. ben siz biz diye ayrı bile düsünmezken siz ilk fırsatta sattınız ..bütün fitne senden cıktı w24deki oceanla mydrmn arasında olan muhabbetin yüzünden gittin bizi c7 de sattın bizden habersiz diplomasi yaptınız arkamızdan is cevirdin simdi gelmis pisligini baskasına atıyon .. bu kadar pişkinlik olmaz sende az surat olsa saten burada utancından yazmassın
bunu yeni gördüm :)
ulen w24 de seni 1 gecede sildim diye
yapmadığın kalmadı birde hala ben olmasam diyorsun ama güzel bir konu olmuş...
kenandan aldığım hesapla seni sildim :)

AtAvratSilah

Mızrakçı
bunu yeni gördüm :)
ulen w24 de seni 1 gecede sildim diye
yapmadığın kalmadı birde hala ben olmasam diyorsun ama güzel bir konu olmuş...
kenandan aldığım hesapla seni sildim :)
w26 basladıktan sonra sen hesabı istedin benden stalker oyunu bıraktıgı icin sana bakıcı verdim sen devam ediyorsun w24 de diye benim ordularımı düsmanına atıp yakından köylerimi topladın hesap apoyla ikinizdeyken bedava anlasmalı topladın degilse senin benden bi tane bile köy alma ihtimalin yok ama ben sen o hesabın basındayken seni bagırda bagırda köyünü aldım gittin umit abide bakıcıydı hesap dedin sonra umit abiye sorduk adam hesap bende bakıcı degildi dedi diye adamla uzun süre konusmadın yalanına alet olmadıgı icin(suanda konusuyonmu halen o da mechul) ... senin hayatın yalan olmus. Şu yalanı atarken biraz inandırıcı olmasına dikkat et :)

kori*

Yasaklı
w26 basladıktan sonra sen hesabı istedin benden stalker oyunu bıraktıgı icin sana bakıcı verdim sen devam ediyorsun w24 de diye benim ordularımı düsmanına atıp yakından köylerimi topladın hesap apoyla ikinizdeyken bedava anlasmalı topladın degilse senin benden bi tane bile köy alma ihtimalin yok ama ben sen o hesabın basındayken seni bagırda bagırda köyünü aldım gittin umit abide bakıcıydı hesap dedin sonra umit abiye sorduk adam hesap bende bakıcı degildi dedi diye adamla uzun süre konusmadın yalanına alet olmadıgı icin(suanda konusuyonmu halen o da mechul) ... senin hayatın yalan olmus. Şu yalanı atarken biraz inandırıcı olmasına dikkat et :)

senin adini artik atavratyalan yaptim nickini degis diye 500 pre aticam

yegemen

Kılıç Ustası

ne anlatıyon sen ya boş boş paragraf yazmış yeminle okumaya zahmet etmedim kimse dinlemesin şunu ok tmm haklısın yazın geçin