CINOP

• Konuyu başlatan DeletedUser70189
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser70189

Ziyaretçi
Öncelikle herkese selamlar;

Ben NOP klanları kurucusu ünsal (unss) w56 da CİN ekibiyle ufak tefek sorunlar yaşamıştık, bu sorunlarınsa kaynağıysa Mesut’un (Sanji) fevri hareketleriydi fakat hepsini aramızda hallettik. Kendisi Cin klanı yönetim ekibinin (Bugracisem,Abeddon vs.) ailevi değerlerine hakaret edip nasıl aynı ekipte bu şekilde rahat bulunabiliyor buna akıl sır erdiremiyorum açıkçası. Kendisinin yaptıkları bunlarla sınırlı değil CİN klanından çekilen ‘’Teğmen Jonas ve Yüzbaşı Olci’’ hesaplarıyla bizzat kendisi muhattap olup Cin klanı adına her türlü aykırılığı yapmış olması da ayrı bir etken tabii.

C2-C8-W34 kazananı NOP klanı hiçbir dünyada bu şekilde etik dışı hareketlere girmeden hakkıyla dünyayı kazanmıştır. Klan adını kötülediği ve dün b** dediğine bugün ak diyen adam bugün selam vermez, yarın boynuna sarılır. Keza C12 için de söylediğim her kelime geçerlidir. Kendisine kırgın olduğumu belirtir oynayacağı başka klanlarda başarılar dilerim. Kendisinin NOP klanlarıyla her türlü bağlantısı kesilmiştir.

Deleted User - 848880462

Ziyaretçi
ben ünsal yazmasaydın keşke
Bence sen öyle her şeye atlama sen 51de kimi yaladında şuan kapanıştasın? Dur bakalım bi düşüneyim. Narcos olabilir mi :D Önce kendi klanına bakacaksın. Birdaha kurabilecek misiniz klanınızı :D Birazdan işe yaramayan linç tayfasıda gelir porsuk ve hacıbıcıvukke miydi neydi :) boş tenekeler sizi :))

DiOny SoS

Hafif Atlı
Bence sen öyle her şeye atlama sen 51de kimi yaladında şuan kapanıştasın? Dur bakalım bi düşüneyim. Narcos olabilir mi :D Önce kendi klanına bakacaksın. Birdaha kurabilecek misiniz klanınızı :D Birazdan işe yaramayan linç tayfasıda gelir porsuk ve hacıbıcıvukke miydi neydi :) boş tenekeler sizi :))

sanmam bizimkilerin tenezzül edeceğini hadi bozulma diye ben ettim :) toplarsak ekibi bir daha gelirsin bedava dünya kapattırmazsın bize

DeletedUser72078

Ziyaretçi
hangi ekip acaba free w lerin hepsi kapıldı şuanlık ama 3 4 w sonra kısmetse

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
ben unsal dedikten sonra yaziyi gulerek okudum: ) kimse ciddiye almaz hocam cini bolceksen baska taktikler bul. Belli ki bu worldde cini kiskanclikla izleyen sacma salak bir klanin oyuncususun : )