CINOP

• Konuyu başlatan DeletedUser70189
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
saygı değer cin klanı yöneticileri

jog klanlarına sav kaydırmak için süreklı yenı klan kurdurmayın zaten bılıyoruz kaydırıldıgını hatta hangı koye ne kadar atıldıgını lütfen dakıka bası dıplomasıye yenı bır klan ekletmeyın alın klana destegı atın zaten bunun derdınde hıç olmadık
biz severiz boyle seylerı sağa vurup sesın soldan yankılanmasını...
iyi oyunlar.
Daha tokat atmadan aglamaya baslamissin: ) hele bide sinir olunca napacan cok merak ediyorum

crank2171

Mızrakçı

jog klanlarına sav kaydırmak için süreklı yenı klan kurdurmayın zaten bılıyoruz kaydırıldıgını hatta hangı koye ne kadar atıldıgını lütfen dakıka bası dıplomasıye yenı bır klan ekletmeyın alın klana destegı atın zaten bunun derdınde hıç olmadık
iyi oyunlar.

kral sen konuyu yanlıs anlamıssın biz destek attıgımızı gizlemek icin deil daha rahat destek kaydırmak icin klan kuruyoruz :D

desperado3

Acemi

iyi oyunlar.

sen barzo akademi diye klan kurup multilerinden sav çektiğinde kimse sana bişey diyor muydu

ERGÜVEN

Milis
yani buraya tekrar yazayımda bosuna kendini kasma sen op yaparken kudret e kami attır ben jog u destekleyince agla :D daha cok doldurcam o köyleri :)
Dostum şöyle bişey var biz Kudret olarak jog a Kami atmadık tabi atmayacağımız anlamına gelmiyor ama şuan için saldırı çıkılmadı 3 4 seferdir yazılıyor bilgin olsun he fakeler sizin için kamiyse bilemem tabiki de.

crank2171

Mızrakçı
kral bende diyorum ki ben jog a destek atıyorum istedikleri kadar da atar attırrım gizlenen bişe yok yani boşa gündeme getirme :)

tokyilmaz

Çaylak
cetvelle ölcerken yanımda mıydın yoksa baska tanıdıkların mı vardı:)
Tahmin etmek zor değil, ergen ruhun kendini ele veriyor. Bir insan zeka fakiri ise hayatının nasıl geçtiği aşağı yukarı bellidir. Mesela hiç eşek görmedim ama şu şu anıyorlardır veya ot yiyorlardır. Çünkü eşekten eşek olmasını beklersin .Eşeği eşek yapan şeyleri herkes bilir. Hayatında eşek görmesen de eşeğin aşağı yukarı nasıl yaşadığını bilirsin. Acınası hayatını tahmin edersin.Sesinin çok çıkması eşeği haklı yapmaz. :):):) Yani eşekleri tahmin ettiğim gibi tahmin ediyorum hayatını. Umarım senin yanında arsız köylüler yoktur :)

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Yok be kardeşim ne savunma atması, Cin klanları tek başına bütün dünyayla savaşmalı yoksa adaletsiz olur sdkvdskvşdsfv