CEDCAL vs SANCAK&NwO

procedcal

Acemi
Beyler birkaç aydınlatma getireyim olaylara
operasyonda 172-115=57 köy kaybettik.
bunun 50-55 i k43 deki crystalize nin köyleri orayı savunamayacağımız sadece bir süre oyalanabilecek bir bölge olduğu zaten belli çağan da hesaba bakamayacağım deyince orayı zaten salmıştık. yani elinizde operasyon sonunda k44 de sadece 5 6 tane köy kaldı.

K44 den 110 120 köy düştü bu da aslında görünür de kötü ama düşen oyunculara bakınca bize bir iyilik yapmış oldunuz kullanamadağımız pasif köyleri aktif oyuncularca almış olduk :)

Ayrıca tricks ile birlikte savundular diyip duruyorsunuz da sadece bana 250 mis geliyordu. Ve toplam 600 civarı köye geldiniz bunların yaklaşık 50 60 ına yani 10 da 1 ine mis arası atıldı. kalıcı destek de istenmedi. bu bana pek ortak bir savunma gibi gelmedi bu olay ama siz yine öyle yansıtabilirsiniz :)

Bundan sonra birlikte oplar yapılıp birlikte savunulunca da farkı görürsünüz zaten :)

Ve şu alttaki gibi saçma mesajlar gelmezse sevinirim iyi oyunlar iyi savaşlar herkese
xxxx.PNG

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
BabQrj.jpg

ZXzBZ0.jpg

V9zn0q.jpg

Şöyle attığımız fake misleri de ara girdiğiniz için dahil edince 600 köye gelmiş oluruz muhtemel.
Hatta yok yok 1000 köye geldik 4'lü fakeleri de mis sayarız oh Allah bereket versin :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Beyler birkaç aydınlatma getireyim olaylara
operasyonda 172-115=57 köy kaybettik.
bunun 50-55 i k43 deki crystalize nin köyleri orayı savunamayacağımız sadece bir süre oyalanabilecek bir bölge olduğu zaten belli çağan da hesaba bakamayacağım deyince orayı zaten salmıştık. yani elinizde operasyon sonunda k44 de sadece 5 6 tane köy kaldı.

K44 den 110 120 köy düştü bu da aslında görünür de kötü ama düşen oyunculara bakınca bize bir iyilik yapmış oldunuz kullanamadağımız pasif köyleri aktif oyuncularca almış olduk :)

Ayrıca tricks ile birlikte savundular diyip duruyorsunuz da sadece bana 250 mis geliyordu. Ve toplam 600 civarı köye geldiniz bunların yaklaşık 50 60 ına yani 10 da 1 ine mis arası atıldı. kalıcı destek de istenmedi. bu bana pek ortak bir savunma gibi gelmedi bu olay ama siz yine öyle yansıtabilirsiniz :)

Bundan sonra birlikte oplar yapılıp birlikte savunulunca da farkı görürsünüz zaten :)

Ve şu alttaki gibi saçma mesajlar gelmezse sevinirim iyi oyunlar iyi savaşlar herkese
6728 adlı eklentiyi görüntüle

Hocam merhaba

Öncelikle K43 e bir parantez açmak istiyorum. Cryztaliz adlı arkadaşınızın 187 adet köyü vardı bunun 83 tanesi K43 deydi geriye kalan 100 köy var. 83 Köyün askerine ek 100 köy ilave savunma vb. atabileceği köy de söz konusuydu. Sonuç olarak ayın 15 inde savaşın başlayacağını iki tarafta biliyordu. Yani hem Cryztaliz hem CEDCAL hem TRİCKERS cephesi bu arkadaşın köyleri ile ilgili gerekli aksiyonu alabilecek zaman ve kapasiteye sahipti. Ki zaten boş köyde almadık her birinde en üst savunma bonusları açık şekilde büyük köylerin neredeyse bir çoğunda savunma olan köyler var iken 40-50 arası köy alımı gerçekleştirdik...

Sürekli sürekli o köyler uzaktaydı,savunamadık, savunamayacağımız ortadaydı yorumu yapmanıza gerek yok sonuç olarak NWO da ilk operasonu yaparak 40 köy aldı. 5-6 Defa vurup öyle silinse lafım yok ama 15 gün önceden savaş ilan edileceği belli olan ve 15 gün hazırlık süresi olan noktada yeterli organizasyonu sağlamamış olmanız sizin başarısızlığınızdır. Bizim ise aldığımız 40-50 köy başarıdır...

K44 operasyonuna gelecek olursak hem sizin, hem bizim yaptığımız operasyon neticesinde saldırırken 19 milyon savunurken 27 milyon puan edecek asker kesmişiz kaç çiftlik ordu gittiğini siz hesaplayın... Operasyonu yaparken amacımız da köy tutmak değildi. SANCAK ve NWO cephesinde ki herkes yapılan operasyondan tatminkar çünkü biz istediğimizi alıyoruz savaş alanında...

TRİCKS mevzusuna gelecek olursak 15 günlük hazırlık döneminde de sürekli TRİCKS klanına giriş çıkışlarınız söz konusu. Operasyon zamanıda CEDCAL-TRİCKS ortak klanı kurdunuz. Yeterli desteği alamamanız yada etkin şekilde TRICKS ın sizi savunmaması da bizim problemimiz değil. Sonuç olarak TRICKS de müdahil oldu bu olaya. Yeterli verimi alamadıysanız gidin TRICKS e laf edin gelipte operasyon başarısına laf etmeyin..

Bir dipnot eklemek isterim. Sancak klanının operasyon savunması tamami ile SANCAK klanı üyeleri tarafından yapılmıştır. Klan geçişlerine de bakabilirsiniz..Tekrardan tebrik ederim bunun için de kendilerini.

-AzraiL-

Yasaklı
nwo nun yaptıgı opu begenmedim açıkçası beklediğim performans yoktu buda eleştiri olsun.(eleştiri kaldırırsınız diye umut ediyorum )

NWO olarak Operasyon sonucu 40 üzeri köy almış bulunmaktayız.Hala başarısız buluyor musun bizi ? Daha iyi olmaya çalışacağız :)

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Ya benim anlamadığım hani 2 ayda nirvanaya 3 op yapmışız ya, nirvana napıyodu o arada :D

DeletedUser68529

Ziyaretçi
Genel forum algı için çok mükemmel bir platform
yok sen oyuncu musun ben oyuncu muyum oyunculuğumuz vs vs.
Kabak tadı veriyor artık
tamam hadi vur vura vura sil
bizde diyelim ki vurdular silindik
daha 1.op cıyak cıyak konuşuyor herkes

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Genel forum algı için çok mükemmel bir platform
yok sen oyuncu musun ben oyuncu muyum oyunculuğumuz vs vs.
Kabak tadı veriyor artık
tamam hadi vur vura vura sil
bizde diyelim ki vurdular silindik
daha 1.op cıyak cıyak konuşuyor herkes
sabahtan beri boş atıyorsun en sevmediğim adam tipi de budur, bi kere söyledin boş konuşan adam uyarı aldı. senin yanında olunca birisi hatasız mı oluyor? yap sen de uyarını diğer arkadaşlara ortam kötüleşmesin işte. hala neyin derdindesin??

DeletedUser68529

Ziyaretçi
sabahtan beri boş atıyorsun en sevmediğim adam tipi de budur, bi kere söyledin boş konuşan adam uyarı aldı. senin yanında olunca birisi hatasız mı oluyor? yap sen de uyarını diğer arkadaşlara ortam kötüleşmesin işte. hala neyin derdindesin??

aferin sana dolu adam , hadi sen koşa dur

DeletedUser66224

Ziyaretçi
aferin sana dolu adam , hadi sen koşa dur

boş atma da milletin yaptığı gibi sen de gereken kişileri uyar.

eğer bunu yapamıyorsan da sus bi zahmet kardeşim. yok kabak tadı verdi yok ciyak ciyak. git uyarını yap milletin uyardığı gibi, sonra gel ahkam kes.

TyPHonE

Yasaklı
boş atma da milletin yaptığı gibi sen de gereken kişileri uyar.

eğer bunu yapamıyorsan da sus bi zahmet kardeşim. yok kabak tadı verdi yok ciyak ciyak. git uyarını yap milletin uyardığı gibi, sonra gel ahkam kes.
Hocam şimdi bu söylediğimi rakip olduğumuz için söylediğimi düşünme öncelikle uyarısını yapayım :)

Ama hani adama laf atıyorsun w50 de tüm başlıklarda varsın ve sürekli birileriyle ikili çatışma içindesin iğneyi birazda kendine batır :)