CEDCAL vs SANCAK&NwO

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Her iki tarafıda tebrik ederim başarılı bi op ve başarılı bi karşılama oldu. Klan olarak o bölgeye yakın zamanda odaklanacağımızı düşünüyorum yakında savaş hakettiği gibi 2v2 olacaktır. Karşılıklı opların olacağı güzel bi savaş olacağı kesin kimse erken havlu atmasın lütfen az eğlenelim :D

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Her iki tarafıda tebrik ederim başarılı bi op ve başarılı bi karşılama oldu. Klan olarak o bölgeye yakın zamanda odaklanacağımızı düşünüyorum yakında savaş hakettiği gibi 2v2 olacaktır. Karşılıklı opların olacağı güzel bi savaş olacağı kesin kimse erken havlu atmasın lütfen az eğlenelim :D

katılıyorum ama düzelteceğim 2 yer var :D

1*klanın tricks sanırım :) *böyle varsayıyorum*

şu anda da odaklanıyorsunuz zaten, sabahlara kadar bu konuyu konuşmuyor musunuz zaten bro? (örneğin dün saat 00:24 suları :D)

2*atılan destekler uzaya gitmediyse şuanda da durum 2 vs 2 zaten. ha yok yakın değiliz diyorsan, biz de size aynı uzaklıktayız :)

şimdi 10 numara oldu :D

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Hocam biz nirvanaya op yapıyoruz sancak- nwo cedcale op yapıyor nasıl 2v2 oldu ben mi kaçırdım olayı :) sadece savunmak ile 2v2 atıyoruz demek doğru olmaz bizde vurduğumuz zaman o zaman diyebiliriz işte 2v2 savaşıyoruz diye

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Hocam biz nirvanaya op yapıyoruz sancak- nwo cedcale op yapıyor nasıl 2v2 oldu ben mi kaçırdım olayı :) sadece savunmak ile 2v2 atıyoruz demek doğru olmaz bizde vurduğumuz zaman o zaman diyebiliriz işte 2v2 savaşıyoruz diye
biz de trickse vurmuyoruz? :D yani kaçırdığın bir olay yok gibi gözüküyor. zaten bunun böyle olacağı belliydi 4 gün önceki postumda da belirtmiştim, haritasal ortak hareket edemeyeceğinizi. bunu kabul ederek bu işe kalkıştınız. olaylardan haberiniz yok gibi şu an 2v2 değil demek absürt geldi bana :D

DeletedUser65896

Ziyaretçi
katılıyorum ama düzelteceğim 2 yer var :D

1*klanın tricks sanırım :) *böyle varsayıyorum*

şu anda da odaklanıyorsunuz zaten, sabahlara kadar bu konuyu konuşmuyor musunuz zaten bro? (örneğin dün saat 00:24 suları :D)

2*atılan destekler uzaya gitmediyse şuanda da durum 2 vs 2 zaten. ha yok yakın değiliz diyorsan, biz de size aynı uzaklıktayız :)

şimdi 10 numara oldu :D

Yok ne zaman ki bizim opumuz girer o zaman 2v2 diyebiliriz çok uzun zaman beklememize gerek yok zaten bunun için Aile bölgesine sınırımız var orayı aldığımıda sancakla güzel savaşlar bizi bekliyo olacak :)

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Yok o zaman 3v2 olur sancak bir ailedir miydi neydi o söz :D kendileri alt klan muamelesi yapıyor sonra millete çemkiriyor aile adam değil mi :D

bahsettiğin adamlar bazılarımızın 14 yıllık arkadaşları :D hani bilmiyorum birbirine çemkiren vs var mı, haklı olabilirsin ama ben görmedim.

halleder sancak family tarafı böyle bir durum varsa, yoksa da biz araya gireriz dert etmene gerek yok yani bunları jkasdkljasfl

gelelim klan sayısı konusuna, rahat olup laf atmayacaksanız ben 5 vs 2 demeyi de kabul ediyorum yeter ki canınız sıkılmasın :D

TyPHonE

Yasaklı
Kuzey paktı nirvanayı dışlamış :(

Niye dışlıyorsunuz arkadaşlar ya onlar kuzey paktının santraforları

#FreeNİRVANA

DeletedUser68332

Ziyaretçi
:D dun sabaha kadar trıck yonetım formunda cedcal cok pasıf kaldı dayanamayacaklar bızmı toplasak dıyolardı 2v2 den bahsedıyolar :) alarm klanı sızın ne oldugunu gorsede her worldde oldugu gıbı burdanda sılınsenız :) cekırdegıımı aldım sız laf dalasına gırebılırsınız ben ızlıyorum

DeletedUser65896

Ziyaretçi
ya dün "kuzey iyi gidiyor" falan filan muhabbeti çevirdiklerini söyledi tricksten arkadaşlarımız, yeni hamleleri forumdan böyle laf atmak değildir diye düşünmüştüm; ama diğer arkadaş da aynı zamanda foruma girdiğine göre olay kanıtlanmış oldu :D

Yav kuzey nereye iyi gidiyor Nirvanayı kurtarın önce hiç bi desteğiniz yok adamlara bakın onlar sizin son şansınız benden söylemesi o bölge düşerse ki bu gidişle 1 2 haftaya kalmaz düşecek o zaman hedef tahtası konumuna düşeceksiniz :D

DeletedUser65896

Ziyaretçi
:D dun sabaha kadar trıck yonetım formunda cedcal cok pasıf kaldı dayanamayacaklar bızmı toplasak dıyolardı 2v2 den bahsedıyolar :) alarm klanı sızın ne oldugunu gorsede her worldde oldugu gıbı burdanda sılınsenız :) cekırdegıımı aldım sız laf dalasına gırebılırsınız ben ızlıyorum

vay anasını ya beni niye çağırmadınız cedcali toplicakmışız haberim yok klan adını da nwo yapalım da kitabına uygun olsun müt toplama işleri :eek: bunlar nwo tarzı hareketler yoksa nwolu musun ?