CEDCAL vs SANCAK&NwO

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Basarisiz olayini ben dedim diye yazdiysan ben onlarin opu icinde basarili yazmamistim neyse savasin seyrini seri oplar belirler basarilar.

Yok sadece senin için değil genel anlamda yazanlar içinde geçerli bir durum. Dediğin gibi savaşın seyrini seri oplar belirler. sağolasın size de başarılar.

ZOOM

Milis
Hocam aşağıda operasyondan önce alınan 2 casus raporunu paylaşacağım seninle. Bana anlatır mısın bu nasıl K43 den vazgeçmektir ? K44 sınırlarınız da bile bu kadar asker yok iken cryztalizin kendi K43 köylerinin bir bölümünü bu şekilde doldurup + savunma köyleri + saldırı köyleri var iken ve kendisi aktif olarak saldırı atmış, mis arası yapmış mücadele etmişken hatta ve hatta aldıgımız köylere mis arkası bile yapmışken bu nasıl vazgeçmektir ?

Lütfen artık başlık altında K43 den alınan köyleri ayırmayın... Emin olun merkez bölgedeki arkadaşlardan daha fazla asker / direnç ve mücadele yaşanmıştır. Buna rağmen tek organizasyonda köylerin yarısını topladık. Ha bu saatten sonra K43 den vazgeçiyorsanız o başka. Ama tutup öyleydi böyleydi demeyi bırakın artık.

lqNAEl.png

nQN4E1.png

serhat ,çağan kardeşim dün açıklamayı yaptı dün.. kendisine şahsımız tarafından ne trickers nede bizlerden oraya herhangi bir savunma gitmediğini biliyorum..çağan kardeşim kendi savunmaları ile orada mücadelesini verdi hatta ve hatta öyle ki serhat hocam oraya bir tane mis arası bile atılmadı..Demek istediğim bu idi..

Beni yanlış anlamayın ben yaptıgınız opa baltalamak adına yazmadım yazılanları.. Elbette hepiniz emek verdiniz bölgeye bölgelere kami mis harcadınız ona lafımız yok..

sanırım derdimi anlatabildim bu sefer :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
serhat ,çağan kardeşim dün açıklamayı yaptı dün.. kendisine şahsımız tarafından ne trickers nede bizlerden oraya herhangi bir savunma gitmediğini biliyorum..çağan kardeşim kendi savunmaları ile orada mücadelesini verdi hatta ve hatta öyle ki serhat hocam oraya bir tane mis arası bile atılmadı..Demek istediğim bu idi..

Beni yanlış anlamayın ben yaptıgınız opa baltalamak adına yazmadım yazılanları.. Elbette hepiniz emek verdiniz bölgeye bölgelere kami mis harcadınız ona lafımız yok..

sanırım derdimi anlatabildim bu sefer :)

Hocam mis arası nasıl atılmadı :D biz tüm köylere gittik, eğer ara atılmamış olsa 80 de 70 yapardık... Çağan hocam eyvallah açıklama yaptı. Ancak 15 gün vardı savunma atılmaması, daha fazla ara yapılmaması daha fazla yoğunluk sağlanmaması bu bizim suçumuz değil demek istiyorum. Biz hakkımızla mis arası yapan, savunma çeken, mis arkası yapan, saldırı atan hesaptan 40 köy alımı gerçekleştirdik. Ki çağan hocam hesapta bakıcı değil ben olsamda o kadar köy düşerdi dedi. Burada takkeyi önüne koyacak olan ben değilim :)

Senide kötü bir söylem de bulunmuşsun gibi yargılamıyorum yanlış anlama her yorum atan K43 ü boşa çıkarıyorda biz aniden bir gece bu köylere girmedik. 15 gün önce bildirdiğimiz, 50 küsür saatten başlayan mis sürelerinde saldırı attık. Göstere göstere, vura kıra da topladık.

Neyse şuan da savaş farkı 65. Bu başlıkta her zaman söyledim "Saldıran,savunan emeği geçen herkesin eline sağlık." Şu cümleden ötesi de yok zaten.

ZOOM

Milis
Hocam mis arası nasıl atılmadı :D biz tüm köylere gittik, eğer ara atılmamış olsa 80 de 70 yapardık... Çağan hocam eyvallah açıklama yaptı. Ancak 15 gün vardı savunma atılmaması, daha fazla ara yapılmaması daha fazla yoğunluk sağlanmaması bu bizim suçumuz değil demek istiyorum. Biz hakkımızla mis arası yapan, savunma çeken, mis arkası yapan, saldırı atan hesaptan 40 köy alımı gerçekleştirdik. Ki çağan hocam hesapta bakıcı değil ben olsamda o kadar köy düşerdi dedi. Burada takkeyi önüne koyacak olan ben değilim :)

Senide kötü bir söylem de bulunmuşsun gibi yargılamıyorum yanlış anlama her yorum atan K43 ü boşa çıkarıyorda biz aniden bir gece bu köylere girmedik. 15 gün önce bildirdiğimiz, 50 küsür saatten başlayan mis sürelerinde saldırı attık. Göstere göstere, vura kıra da topladık.

Neyse şuan da savaş farkı 65. Bu başlıkta her zaman söyledim "Saldıran,savunan emeği geçen herkesin eline sağlık." Şu cümleden ötesi de yok zaten.

eyvallah serthacım :) emeklerinize sağlık

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Bu oyunda biri kazanır biri kaybeder .
kaybeden kötü olduğu için değil
Bir çok nedenden dolayi da olabilir.pusula gibi word lerin en iyi klanı girdiği her dünyayı kapadimı.
Burada centilmen, rakiple forum da fazla didişmeden savaşan bir alarm klani var gibi...

DeletedUser68228

Ziyaretçi
Bu oyunda biri kazanır biri kaybeder .
kaybeden kötü olduğu için değil
Bir çok nedenden dolayi da olabilir.pusula gibi word lerin en iyi klanı girdiği her dünyayı kapadimı.
Burada centilmen, rakiple forum da fazla didişmeden savaşan bir alarm klani var gibi...

Bütün tez’i çürüttün

DeletedUser58688

Ziyaretçi
tarafsız bır yorum yapmak gerekirse basarılı bır operasyon sayılmaz ama ılk operasyon normal sımdı o ıcerıde alınan 40 koyu delı gıbı savunup tutmak zaten mantıksız bırsey gıderken 3 5 ordu kesmek ısteyıp azamı derecede doldurulması mantıklı ama sonuc olarak o koylerı tutmaya calısmak boyle bır dunyada zor asker dayanmıcagını dusunursek savunmak sacmalık olurmus zaten kımsenın oyle sınırı savunmaya bogcak askerıde yok bu bır gercek alınıp verılen koylere bakınca ıyı bır ıstatıstık oldugunu dusunuyorum bu asamada boyle bır dunyada gercekten koy tutmak ınanılmaz derecede zor uzun bır savas olur savasan klanlara basarılar:))

erwl

Milis
40 köy lafı dönüyor ama anlamadım , o bölgede op öncesi 90 cıvarı köy varken şu an 20 köy kalmıştır. Yani düşen köy 70 kadar ve kalan 20 köy için de saldırılar devam ediyor, ( KAP açıklaması ) :)

DeletedUser58688

Ziyaretçi
40 köy lafı dönüyor ama anlamadım , o bölgede op öncesi 90 cıvarı köy varken şu an 20 köy kalmıştır. Yani düşen köy 70 kadar ve kalan 20 köy için de saldırılar devam ediyor, ( KAP açıklaması ) :)
ne fark eder 40 50 100 .)) 70 tane koye 100erk atcagına onun yerıne normal sınırda 20 serk atabılırsın 70x5=350 koy savunursun o koylerı savuncagına:)

-AzraiL-

Yasaklı
ne fark eder 40 50 100 .)) 70 tane koye 100erk atcagına onun yerıne normal sınırda 20 serk atabılırsın 70x5=350 koy savunursun o koylerı savuncagına:)

Ne yapalım yani o koyleri bıraktılar savunmuyorlar diye almayalım mi?Arkamızda köy toplarken bilmiyor muydu gün gelecek o köylerin toplanacağını.Sonucta k43 ten silip atacağız cedcal i .hedefimiz oydu başarıya ulaştık.Şimdi bırakın o koyleri savunmuyorlar gibi bahaneleri.

DeletedUser58688

Ziyaretçi
:D basarıya ulasmadınız demedık zaten bundan sonrası bu kadar hızlı ılerleyemebılır dıyoruz:)

erwl

Milis
:D basarıya ulasmadınız demedık zaten bundan sonrası bu kadar hızlı ılerleyemebılır dıyoruz:)

Orası kesin zaten , yavaşlayacak mecbur çünkü doğru düzgün sınırımız bile yok haritayı çok detaylı incelemedim ama araya udwden şizoya geçen oyuncular giriyor. Biraz üstten atlamamız gerek ki bu mis mesafelerimizi artırır ve alacağımız köyü elde tutma şansımızı azaltır. Yine de tabi ordu kesimlerimiz çok olumsuz etkilemez diye düşünüyorum

DeletedUser68297

Ziyaretçi

An itibari ile kalan köy 16 :) çok yakın zamanda 0'a inmiş olur. Yapımda ve yayında emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim...