CEDCAL vs SANCAK&NwO

-CyberEagles-

Yasaklı
-CRixUs07- kin ve nefretini kusma yerin burası olmasın. Ekibin gayet güzel bir şekilde savaşıyor veyazıyor. Klanınızda şu foruma girip saçma sapan atar yapan kimse yok. Sen ve crys. dışında. Bırak köy kaybedince tebrik et kazanınca sancak da seni tebrik eder. UDW savaş sırasında forumda 1 klan oyuncuyla yazıyordu. Bak kalan var mı şimdi. zaten köyleri geri alacaksanız aradaki fark NWO nun sizden diğer kıtada aldığı köyler herkes görüyor. Artislik yapmanın bir anlamı yok.

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
2 kat ordu kesme derken orda yanlışın var yada sana tüm raporlar gelmemiş :)

Ben zaten tebrigimi ettim ama ortada yanlış bir şey varsa bunuda dile getirmekten çekinmem ayrıca kimsenin uyarısına ihtiyacımızda yok çok şükür doğru olan neyse onu söyleriz

Bana gelen raporlara göre değil sizin paylaştığınız raporlara göre yorumumu yapıyorum sen buraya attığım raporlara korkudan bakmamışsın bile neye göre konuşuyorsun bilmiyorum :) . Ben de ortadaki yanlış şeyleri dile getirirsem burda ezilirsin. 1. sayfadan son sayfaya kadar attığın yorumları oku ve artık kendine gel. Yok gelmiceksen hodri meydan

forum kavgalarını severim :)

TyPHonE

Yasaklı
Yok adam gelip tebrik etmiş zaten sadece bir kişiden duyduğu şikayeti dile getirmiş noluyor arkadaş herkes pimi çekilmiş bomba gibi :D

DeletedUser68734

Ziyaretçi
Cedcal için hesap silmenin tam sırası bence...
boşuna bir kaç gün daha uykusuz kalmaya değmez ne kadar direnirseniz o kadar yıpranırsınız. Ordunuz yok oyuncularınız daha ilk opta havlu attı tebrik edip köyleri bırakmanız sizin için daha iyi olacaktır :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Cedcal için hesap silmenin tam sırası bence...
boşuna bir kaç gün daha uykusuz kalmaya değmez ne kadar direnirseniz o kadar yıpranırsınız. Ordunuz yok oyuncularınız daha ilk opta havlu attı tebrik edip köyleri bırakmanız sizin için daha iyi olacaktır :)
Cedcal hesap silsede free koylere coksek yoksa 600 de 60 la kimbilir kac op ugrastirir bunlar bizi

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Apoooo çiş yarışını bırak :)
Bugün biri 40 köy verdi tek başına gelmiş sana yazıyo :) adam hastanelik olmuş

Ama yok , gelipte demez tebrikler nwo 40 köyümün içinden geçtiniz ama nerde :)

Geçmiş olsın dileklerimiz ayrı bakıcısını tüm sınır hesaplarına bekliyoruz :)

Rakibi tebrik ettiğim üç ayrı cümle var o yazıda ama insan görmek istediğini görüyor. Kendim olsamda tutamazdım o bölgeyi diye yazdım ama insan sadece görmek istediğini görüyor. Çok şükür yalana dolana da ihtiyacımız yok, bahaneye de. İyi dilekleriniz sizde kalsın zorla söylenmesine ihtiyacımız yok, sağolun. Umarım başınıza gelmez çünkü hem empati hem saygı yoksunusunuz. Legolas kimsin bilmiyorum daha önce ne gördüm ne duydum ne de dikkatimi çektin ama senin içinde geçerlidir bu sözlerim. Ek olarak, barbar alsamda almasamda 50-100 köy bile kaybetsem yine global de oynarım, kesimimide yaparım oyun tarzım seni alakadar etmez, en fazla zenginin parası züğürdün çenesini yorar dediğimize gelir durum senin tepkinde olduğu gibi. Eleştirebilirsin hakkındır, kesilen birimlere bakıp kime savaştan bahsettiğinede bakabilirsin, savaşın her aşamasında varım ancak laf atıp, akıl vereceksen orada bir dur önce beni geç bakalım.

Oyun, oyun içinde kaldığı ve oyun olduğu bilincinde olanlarla oynandığı sürece güzel ve eğlenceli bunu unutmayın.

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Baktık sağda solda millet op op diyor tutturmuşlar op aşağı op yukarı, dedik neymiş arkadaş bu op dedikleri şey. Googlea op tarifi yazdım yapılışına falan baktım ilgimi çekti, bikaç arkadaş da dedi biz de mi yapsak bi denesek falan, yadırgayanlar falan oldu ama gene de yaptık. Bizim opumuzun öyküsü de bu
Senden yana sıkıntı yok oğuz seni biliyoruz w40dan yeteri kadar lafım sana değil

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Rezledim mesajı karşılıklı seri oplar başlasın şöyle martın ortalarında gene buluşalım burda :)

Tamam buluşalım. Boyna buluşuyoruz sabah da akşam buluşalım burda denmişti ekildik sanırım neyse.

Savaşa devam :)