Catapat vs Mafia

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Yorumlar güzel yazılmış fakat bazı bilgi eksikliği var.
Biz diplomasi için yazdığımızda güzel şartlarımız vardı.
Sadece sa veya müttefiklik yapmak istemedik. yan yana 500 tane mavi olunca kimse zevk almıyor.
Kağıt üstünde kaybedeceğimiz aşikar ondan dolayı diplomasi için gittik fakat istediğimizi alamayınca en kötü zevk alır çıkarız dedik, fazlasına gerek yok.
ÇATAPAT klanı yeni bir klan. İçerisinde bu klanlar türkiye ekibi üyesi yani öyle aşiretmiş şuymuş buymuş o tarz insanlar yok..
Çoğu arkadaş eskiden oynayıp tekrar heves edip başladı.
Bazıları direkt ilk defa oynuyor. ( ilk defa oynamasına rağmen çoğu eski oyuncudan iyi :D )

Tepkisizin mesajına katılıyorum ben mafia klanını belki 20 farklı dünyada görmüşümdür.
İçlerinde bazı oyuncular belki iyidir fakat genelde toplama klandı.
Savaş başladıktan sonra gördüğüm raporlardan zaten bu da belli oluyor.
Savaşta düşük köyleri aldık o ayrı fakat yüksek köy yok yanımızda zaten.
Gidip ilk günden 10 saate mis atamayız.

mütevazi ekipleri herzaman destekliyorum bizde öyle olmaya çalışıyoruz fazla kalabalık olmaya gerek görmüyoruz sizlere canı gönülden keyifli oyunlar diliyorum

HyperionX

Kılıç Ustası
Bu w de ideal bir gelişim ve savaş süresi 20 gündür aynı haritaya gitseniz dahi 1 aylık bir Sa sonrası savaş fikriyle en büyük rakibinizi elimine edebilirdiniz. Zira kiminle konussam ZORBA buraya kapatır iyi ekip deniliyor.
Enes yene çok boş yapmıssın knk ZORBA bölgesi her zaman güney batıdır araştırabilirsin mafia toplama klan olarak ciddiye almadık ne işimiz var o bölgede rakip olarak gördüğümüzümü düşündün de atlayalım oraya hala en büyük rakip diyorsun yani ilginç 9 klanın 8ini davetle yaptılar.

IamAnyOTP

Mızrakçı
kaybedilen askerleri telafi etmek için 20k pre daha çekin hadi xd

savaş bitince köyünüz kalmayacak zaten de bir de üzerine kredi ödeyeceksiniz :D:D:D

Bu Forumda Knight Online Oynayan Arkadaşlar Felanda Mevcut Onlar Az Çok Knight Oyuncularının Manyaklıklarını Hastalıklarını Bilir , Knight Online ' de 1 İteme 100.000 TL Para Veren İnsanlar Seni Kesmenin Zevkiyle Daha Fazlasınıda Verir Dert Etme :) :) :) Biz En Başındanda Dedik KLANIMIZIN ADININDA BELLİ ETTİĞİ GİBİ BİZ BURAYA ÇATAPAT'A Geldik . . Premium'a Verdiğimiz Para Bize Dert Olmuyorken Seni Neden Düşündürüyor Merak Ediyorum :)))))